Sigorta için 31 Ekim'i kaçırmayın


Sigortam.net'in Güz Kampanyası 31 Ekim tarihinde sona eriyor.Kaçırmayın! Son gün 31 Ekim

İnternet üzerinden sigorta alımına imkan veren Türkiye’nin ilk ve tek sigorta portalı Sigortam.net’in kasko, sağlık ve konut sigortalarını kapsayan Güz Kampanyası 31 Ekim tarihinde sona eriyor.

01 ile 31 Ekim tarihleri arasında
Sigortam.net’ten ilk defa kasko poliçesi satın alan kişiler ödedikleri prim miktarına göre 40 YTL’ye kadar para ödülü kazanıyor.

Kampanya süresince 599 YTL ve altında kasko satın alanlara 20 YTL, 600 ile 799 YTL arasında kasko alanlara 30 YTL, 800 YTL ve üzerinde kasko satın alanlara 40 YTL indirim uygulanıyor. Üstelik Sigortam.net, müşterilerine “ kaskoda en iyi fiyat garantisi” de veriyor. Kampanya hakkında ayrıntılı bilgiye www.sigortam.netlinkinden ulaşabilirsiniz.

Ayrıca, onlarca sigorta şirketinin kasko ürününe sadece tek adımda ulaşma fırsatı da Sigortam.net’te... “Kolay kasko” ile online olarak teklif almak isteyen kişiler gereksiz bilgiler vermeden tek adımda sadece gerekli bilgileri vererek onlarca ürünü karşılaştırabiliyor, poliçe kriterlerini değiştirerek risklerine ve kendilerine en uygun ürünleri oluşturabiliyorlar. Karşılaştırmalı olarak teklif almak ve yüzlerce satın alma seçeneği ile kasko sigortası satın almak Sigortam.net’te hayatı kolaylaştırıyor, her bütçeye uygun ürün bulunabiliyor.

Sigortam.net’ten ayrıca ilk defa sağlık sigortası satın alanlar 31 Ekim tarihine kadar ödedikleri prim üzerinden %5 tanışma indirimden, konut sigortası yaptıranlar ise %33’e varan indirimlerden yararlanma fırsatına kavuşuyorlar.

Bu fırsatlardan yararlanmak ve Ekim ayı sonuna kadar sürecek kampanya fırsatını kaçırmamak için ister www.sigortam.net’den, ister 0216 444 24 00 numaralı telefon ile müşteri temsilcilerinden 7 gün, 24 saat kasko, sağlık ve konut sigortanızı yaptırın, Güz Kampanyası fırsatını kaçırmayın...

ensonhaber