İki gün ücretsiz konuşmaya devam
Turkcell, bireysel faturalı abonelerine sunduğu '2 Gün Bedava' kampanyasını tekrar başlatıyor.
Cumartesi, 03 Ocak 2009 13:21


Turkcell, bireysel faturalı abonelerine sunduğu ve 28 Aralık 2008;de sona eren ''2 Gün Bedava'' kampanyasını yoğun istek üzerine yeniden başladı.

Turkcell'den yapılan yazılı açıklamada, kampanyaya katılan Turkcell faturalı hat sahiplerinin, haftanın 2 gününde milyonlarca Turkcell'liyle bedava konuşacağı bildirildi.
Turkcell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Lale Saral Develioğlu, "Müşterilerimize en uygun ve en avantajlı konuşmayı Turkcell olarak biz sağlıyoruz. Şimdiye kadar sunduğumuz avantajlı fiyat teklifleriyle en uygun konuşma koşullarını biz sunduk. Şimdi de 2008 yılında 'Senin Şanslı Günlerin Hangisi?' sloganıyla başlattığımız '2 Gün Bedava' kampanyasını gelen yoğun istek üzerine yeniden başlatıyoruz. Kampanya kapsamında müşterilerimize haftada 2 gün bedava konuşma fırsatı tanıyoruz." dedi.

Katılmak için hiçbir ücretin olmadığı "2 Gün Bedava" kampanyasından faturalı bireysel hat sahibi Turkcell'liler, kullandığı tarife yada paket fark etmeksizin kampanyadan yararlanabilecek. Bedava dakikalar, tüm Turkcell'lilerle yapılan yurtiçi konuşmalar için geçerli olacak. Turkcell'liler, sistem tarafından verilen ve biri hafta içi, diğeri hafta sonuna denk gelen iki şanslı günlerinde, ayda toplam 64 saat bedava konuşma hakkına sahip olacak.
"2 Gün Bedava" kampanyası 1 Mart 2009'a kadar kısa mesajla kayıt olan ilk iki milyon Turkcell abonesi için geçerli olacak. Kampanyaya başvuranların tekliften faydalanmaları için 2009 yılı boyunca Turkcell'li olmaya devam etmeleri gerekiyor.

Kaynak: AA