C&A TÜRKİYE'DE İKİ MAĞAZA AÇIYOR16 Ülkede 1222 Mağazasıyla Faaliyet Gösteren Dünyanın Önde Gelen ve Köklü Perakende Devlerinden C&a, Türkiye Pazarına Girişinden Bu Yana Hızlı Yükselişini Sürdürerek Büyümeye Devam Ediyor.

16 ülkede 1222 mağazasıyla faaliyet gösteren dünyanın önde gelen ve köklü perakende devlerinden C&A, Türkiye pazarına girişinden bu yana hızlı yükselişini sürdürerek büyümeye devam ediyor. Türkiye’de şu ana kadar kısa sürede 12 mağaza açan Alman-Hollanda firması C&A, Mart ayında Cevahir ve İstinye Park Alışveriş Merkezleri’nde açacağı iki yeni mağazayla sayısını 14’e çıkaracak. Her ikisi de yaklaşık 2.500 metrekare büyüklüğünde olan Cevahir C&A ve İstinye Park C&A mağazaları AVM’lerdeki en büyük mağazalar arasında da yerini almaya hazırlanıyor.

’En uygun fiyatlar bizde olacak’ iddiasıyla Mayıs 2007’de Türkiye’de ilk mağazasını açan C&A, krizden dolayı daralmakta olan perakende sektöründe yaşanan rekabette yatırımlarıyla öne çıkıyor. Açtığı mağazalarla istihdama da katkıda bulunan C&A’de Türkiye genelinde yaklaşık 400 kişi çalışıyor. Alışveriş Merkezleri’nde mağazaların kapandığı şu dönemde yatırımlarına tüm hızıyla devam edeceklerini belirten C&A yetkilileri, krizi fırsata çevireceklerini söylüyor.haberler.com