Türk Telekom, Hesaplı Hat müşterilerinin yalnızca Mart ayı görüşmelerine uygulanmak üzere görüşme trafiklerine bağlı olarak 9 YTL’ye varan özel indirim uygulayacağını açıkladı.

Yeni tarifeleri 1 Mart 2007’de devreye giren Türk Telekom, 2004 yılından beri fiyat ayarlaması yapmadığı şehiriçi tarifelerinde 3 yıllık süre zarfında oluşan enflasyonun altında artış gerçekleştirmesine karşın şehirlerarası, milletlerarası ve GSM aramalarında yüzde 60’a varan indirimler gerçekleştirmişti. Yapılan yeni düzenlemelerde şehirlerarası konuşma ücretleri %55 indirilmiş ve bu sayede şehiriçi ile eşitlenmişti.

Hesaplı hattaki 100 ücretsiz kontör gece 22:00 – 07:00 arasında kullanılmak üzere 160 kontöre çıkarılmıştı. Ayrıca daha önce standart hatta bulunmayan ücretsiz kontör uygulaması da yine aynı saatler arasında 100 kontör olarak ek avantaj olarak sunulmuştu.

Türk Telekom, Hesaplı Hat müşterilerinin yalnızca Mart ayı görüşmelerine uygulanmak üzere görüşme trafiklerine bağlı olarak 9 YTL’ye varan özel indirim uygulayacağını açıkladı. Yapılan indirimle Hesaplı Hat kullanıcılarının yeni tarife döneminin ilk ayında ücretsiz kontör uygulama saat değişikliğinden dolayı etkilenmemesi ve ücretsiz kontör saat değişikliğine daha sonraki fatura dönemlerinde daha rahat uyum sağlaması amaçlanıyor.