Türkiye'nin önde gelen iletişim şirketlerinden Türk Telekom, müşterilerinin sabit telefondan akşam 7'den sabah 7'ye kadar bedava görüşme yapmalarına olanak tanıyan '7'den 7'ye Bedava' kampanyasını temmuz ayı sonuna kadar uzattı.

Belirlenen saatlerde şehir içi ve şehirler arası arama yapan Türk Telekom müşterileri, herhangi bir ücret ödemiyor. Gördüğü ilgiden ötürü süresi uzatılan kampanyada 3 bin dakikalık adil kullanım limiti uygulanıyor.

Türk Telekom Satış Başkanı Aydın Çamlıbel 7'den 7'ye Bedava kampanyasının süresini müşterilerinin yoğun ilgisi üzerine uzatma kararı aldıklarını belirtti. Çamlıbel şunları ifade etti:

"Müşterilerimize katma değerli hizmet ve ürünlerimizin yanı sıra düzenlediğimiz kampanyalarla en ucuz arama ücretlerini sunarak, iletişim giderlerinden tasarruf sağlamalarını amaçlıyoruz. 7'den 7'ye Bedava kampanyası da müşterilerimizden yoğun ilgi gördü. Türk Telekom'un avantajlar dünyasından daha fazla müşterimizin yararlanmasını sağlamak amacıyla, kampanyamızın süresini Temmuz ayı sonuna kadar uzattık. Böylelikle müşterilerimizin daha uzun bir dönemde bedava görüşme yapabilmesinin önünü açtık. Hayata değer katan kampanyalar düzenlemeye devam edeceğiz."

yorumla.net