2010 Erkek Modası

Erkeklerin çalışma hayatlarında ve özel günlerinde çoğunlukla takım elbise giydikleri bilinen bir gerçek. Durum böyle olunca da erkekle bütünleşen bir kıyafetin günlük kullanım için şıklığının yanında rahat olması da üreticilerin başlıca hedeflerini oluşturuyor.
Şüphesiz takım elbisenin bedene oturması şart. Üreticilerin farklı kesim ve dikim modelleri nedeniyle her markada değişiklik gösteren beden olgusu, beğeniler de işin içine girince farklılık gösteriyor.
Damat 2010 Takım Elbise Modelleri

2010 modasına baktığımızda son senelerde değişmeye başlayan farklılıkları, bu sezonda da görebiliyoruz. Takım elbise denince akla gelen sıkıcı, koyu renklerin aksine bu sezon renkli gömlek ve kravatlarla yakalanan sportif havaları görüyoruz.
Değişik renk ve desendeki kravatlar, takım elbisenin ciddiyetine olumsuz bir katkısı olmazken, sportif havayı da sağlaması önemli. Bu renkli havayı kol düğmelerinde de görmemiz mümkün. Pastel renklerden oluşan kol düğmesi koleksiyonları, takım elbiseye yakışan bir obje olarak sunuluyor.
Kemer ve cüzdana baktığımızda ise, krokodil modası bu sene de devam ediyor. Özellikle kemerde görülen kahve tonlar bu sene daha da yoğunlukta.