2014 Sonbahar-Kış erkek moda trendleri
Gelin sezon trendlerine yakından bakalım. Bu sezon erkek giyiminde aynen kadınlarda da çok moda olduğu gibi gri, lacivert ve mavi tonları ön planda olacak. Ayrıca bordo, haki ve hardal renkler de popülerliğini sürdürmeye devam edecek.
Erkek modasında çok önemli bir yere sahip olan askeri tema yıllara göre kabuk değiştirip, yeniden yorumlanmakta. Modernize olan kamuflaj desenler, asker postalları, hem kadın hem erkek giyiminde hastası olduğum Napolyon kabanlar sezonun öne çıkan trendleri arasında yerlerini aldı.

BALIKÇI YAKA, SAÇ ÖRGÜSÜ KAZAKLAR
Balıkçı yaka ve saç örgüsü kazaklar da yeni sezonda çok dikkat çekiyor. Bu sezon ceket, mont ve kabanın her türlüsü beyler için çok çok moda. Özellikle bomber ceketler çok trendy. Ayrıca yeni popüler olan iki önemli moda akımı daha var ki aman beyler lütfen siz siz olun bu akımı uygulamayın. Erkekler için üretilen kürk kaban-ceketler ve pelerinler…
Bu trendin yerine yakasında kürk detayları olan deri ceketler ya da kabanlar rahatlıkla tercih edilebilir. Lütfen kürk (Tabii ki sahte!) ve pelerin giyme olayını sadece bayanlara bırakalım! Erkekler ceket, mont ya da kabanlarını, üzerlerine takacakları kemer, atkı veya fularla kombinleyecekler.

2013/2013 Sonbahar-Kış Erkek Moda Trendleri:
Balıkçı Yaka, Bomber Ceket, Ceket/Kaban üzerine kemer, Deri parçalar, Ekose ve Kareli Desenler, Color Block, Fular/Atkı, Gri ve tonları, Hayvan Desenler, Kadife, Kürk kaban ve montlar, Kürklü yakalar, Military/Askeri Parçalar ve Kamuflaj, Napolyon Kabanlar,Oxblood/Bordo Tonları, Pelerin, Tüvit, Slipper, Atkılı/Monk-Strap Modeller, Loafer, Spor Ayakkabı, Yarım botlar/Chelsea botlar, Brogue, Sürücü Eldivenleri, Bowling Çantaları ve Çapraz çantalar…