Mithat Selection’un, şıklıktan taviz vermeyen erkekler için hazırladığı 2008 İlkbahar Koleksiyonu, hem çok rahat hem de çok renkli Erkek giyiminin ünlü markası Mithat Selection, baharın tüm renklerini yeni koleksiyonuna taşıdı. Rahatlığı ve şıklığı birada sunmayı amaçlayan koleksiyon, renk ve ürün kombinleri ile bu sezon çok iddialı… Mithat Selection tasarımcıları, son yıllarda tek renk takım elbiseler yerine farklı renklerin kullanıldığı yaratıcı kombinlerin trend olduğunu belirterek, 2008 ilkbahar – yazında Mithat Selection’u tercih edenlerin pişman olmayacaklarını belirtti.
Pantolon ve ceketlere paralel olarak gömleklerde de daralmanın gözlendiği koleksiyondaki, spor pantolonlar, renkli trikolar ve spor gömlekler koleksiyonun genç ruhunu vitrinlere taşıyor. Kumaşlardaki çok renklilik ve akıcılık koleksiyona şık ve çarpıcı bir görünüm katıyor.

Mithat Selection 2008 İlkbahar – Yaz Koleksiyon çekimleri, Belek ormanı içinde, denize sıfır konumlanan Adam & Eve Otel’de gerçekleştirildi. Ünlü fotoğrafçı Hasan Hüseyin’in gerçekleştirdiği çekimlerde, Avrupa’nın en iyi 20 modeli arasında gösterilen İspanyol asıllı Oriol Elcacho kullanıldı.