Sonbahar masalarınız için fikirler
Arkadaşlarınızla keyifli bir sofrada yemek yemeye ya da iki kişilik özel ve romantik bir masa kurmaya ne dersiniz? House Beautiful dergisi sonbahara özel üç farklı temada yemek masasını sizler için kurdu.

Vahşi doğa
Vahşi doğa temalı bir sofra hazırlamak için önce masanızın yerine karar verin. Doğayla iç içe geçebilecek bir konum hazırlarsanız sunumunuzun etkisini daha da artırırsınız.

Farklı ağaçların yapraklarını sofra aksesuarı olarak kullanabilirsiniz.Mönünüzde et yemeklerine yer verecekseniz tabaklarınızın da bu tema doğrultusunda olmasına özen gösterin. Hayvan figürlü obje ve aksesuarları hazırladığınız masaya mutlaka dahil edin.

Masanızın fantastik görünümünü artırmak için taze biberiye gibi hem hoş kokulu hem de dekoratif görünüme sahip ot çeşitleriyle tabaklarınızın kenarlarını süsleyebilirsiniz. Mönünüzdeki içeceklerin de doğadaki ürünleri çağrıştırmasına dikkat edin.

Sofranızda doğanın yeşilini iyice ön plana çıkaran kırmızı tonları kullanmaktan çekinmeyin. Kimi zaman bu bir sos olabilir. Masanız için doğal yüzeyli küçük vazolarda çiçekler de düzenleyebilirsiniz.
alıntıdır