Eskimo Şömine uzun yıllara dayalı sektör deneyimiyle hizmet vermekte ve sizlere güvenli bir ortamda sıcak ve keyif dolu saatler yaşamanın yöntemini sunmaktadır.

Faliyetlerimiz:Farklı şömine haznesi şömine fiyatları şömine modelleri ve katagorileriyle size hizmet vermekteyiz;Rustik şömine Modern şömine Metal şömine Ahşap şömine Klasik şömine Elektrikli şömine Orta şömine Köşe şömine gazlı şömine ve yerinizde yapılacak keşiften sonra evin ve eşyaların consepti göz önünde bulundurularak 3 boyutlu tasarım ve şömine resimleri seçeneğiyle şeffaf bir hizmet sunmaktayız. Hedefimiz doğal gaz ve elektrik kesintilerinden kaynaklanan ısınma problemlerinizi şömineyle ortadan kaldırmak şöminenin bir “ısınma alternatifi” olarak evinizde yerini almasını sağlamaktır.

Eskimo Şömine prensip olarak öncelikle şöminenin yapılacağı mekânda keşif yapar kalorisi mekâna uygun şömine haznelerini seçer ve şömine dış giydirme modellerini sizin yaşam tercihleriniz doğrultusunda tamamlayarak kullanımınıza sunar.

Amacımız şöminenin görsel güzelliğini sıcaklığıyla bütünlemektir. Bu sanatsal ateşle güvenli bir ortam oluşturup sizlere soğuk kış akşamlarında keyif dolu saatler yaşatmaktır.

Montajlarımızda en son şömine malzemesi ve tekniklerini uygularşömine izolasyonun yoğunluğundan menfez kasalarınıza kadar birinci sınıf şömine malzemesi kullanarak garantili ve temiz bir işçilikle ve tüm testlerini tamamlayarak şöminenizi teslim eder.