Alüminyum sandalye

Alüminyum sandalye estetik görünüşleri, iç ve dış mekanlarda rahat kullanılabilirliği, dayanıklı ve uzun yıllar yıpranmadan kullanılması gibi nedenlerle tercih edilmektedir.
Dahaa önce sandalye modellerinden plastik sandalye hakkında ufak bir bilgi veriştik. Alüminyum sandalyeler ilk olarak dayanıklılığı ile tercih edilmektedir. Yüzeylerinden deforme olmayan yapıları ve yıpranmaya, eskimeye karşı dayanıklı olmaları diğer sandalye çeşitlerinden farklılık göstermesini sağlamaktadır.
Pas tutma gibi dış etkenlerden gelen yıpratıcı unsurlardan en az etkilenmesi ve sudan etkilenmemesi nedeni ile yıkanıp kolayca silinebilmesi, temizliğinin kolay olması kullanımını arttırmaktadır. Ayrıca alüminyum sandalye bakımıda çok kolaydır. Uzun seneler boyunda dayanıklılığını kaybetmeden dış yüzeyinin parlaklığını korur. Katlanabilir modelleride mevcuttur.

Alüminyum sandalye


Alüminyum sandalye fiyatları yapılırken kullanılan ürünlerin kalitesine, sandalyenin şekline göre değişiklik gösterebilmektedir. Sandalye modellerini incelerken ucuz alüminyum sandalye çeşitlerine rastlayabilirsiniz. Genel olarak alüminyum sandalye fiyatları 50-250TL aralığında temin edilebilmektedir.