Siemens ankastre blueArt

Siemens ankastre ürünlerine farklı tasarım ve modeli ile yeni siemens ankastre blueart koleksiyonu eklendir. Mutfağınızda gün ışığının canlılığını ve göz alıcı gökkuşağı renklerini mutfağınızdan içeri alıyor. Mutfaklarda yerleşimi ve rahatlığı birlikte buluşturan dekorasyon hayranlarına hitap ediyor.

Siemens blueArt ankastre


Siemens Ankastre Ürünleri
Siemens Ankastre dizayn ve modernliği ile birbiri içerisinde ahenk oluşturan ankestre setten meydana gelen blueart ankastre grubu tanıtımını ilk olarak Mutfak Banyo Ankastre 2009 Fuar alanında sergilendi.
6-10 Mayıs tarihleri arasında sergilenmekte olan Mutfak Banyo Ankastre Cihazlar Fuarı 2009, dizaynlar, müteahhitler, iç tasarım, mimar ile taahhüt firmaları ve mobilya yan sanayisi üretim firmalarını buluşturdu.

Siemens ankastre ocak


Güzel yaşantı alanlarına çevrilen mutfakların yapımı için gereken tasarım, dizayn, kolay kullanım ve ürün çeşitliğini içinde bulunduran Siemens ankastre olarak, uluslararası mutfak fuarında bilgi ve tecrübemizi ortaya koyarak kanıtladı.
Siemens Blueart ankastre koleksiyonunun içinde bulundurduğu ürünler, zevkinize göre monte edilebiliyor, isterseniz üst üste koyarak ister yan yana dizerek her iki durumda da bütün ürünlerle güzel bir uyum içinde her bir detayı düşünülmüş ve aynı pozisyonda bulunuyor.
Siemens Mutfak
Siemens ankastre blueart’ın her ayrı bir parçasının dizaynı ve tasarımı ayrı olarak tamamlanması ve siemens fırınlarla compact mikrodalga fırın, siemns kahve makineleri ve siemens bulaşık makineleri ile ahenk içinde bir görünüm sağlıyor.
Simens yeni blueart ankastre koleksiyonunda görülen 40 cm’lik geniş domino ocakları, büyüklükleri ile yemek pişirme işlerinizde size büyük rahatlık sağlıyor ve mutfaklarda ergonomiyi sizelere sunuyor.

Siemens ankastre fırın


Siemens Ankastre Setleri
Siemens’in ankastre ürünü indüksiyon ocaklarında, tenceredeki yemeği, en yüksek ısı seviyesi olan 9′da daha iyi ısıda pişirme istendiğinde poerBoost işlevini ortaya koyuyor.