Evde gününüzün önemli bir kısmını geçiriyorsanız veya yorgun bir şekilde eve döndüğünüzde iş yaşamının kargaşasını üzerinizden atmak istiyorsanız evinizin dekorasyonu sizin için önemli olacaktır.

İster bir apartman dairesinde yaşayın isterse müstakil bir eviniz olsun iç dekorasyon ev sahibinin ve ev sakinlerinin kişiliklerinin bir aynası durumundadır.

Güzel ev, dekorasyonu pahalı mobilya ve dekoratif gereçler kullanılarak gerçekleştirilmiş bir ev anlamına gelmemektedir. Neyin nereye nasıl bir ahenk içinde yerleştirilmiş olduğu en önemli rolü oynamaktadır. Kaynağımız olan doğal hayatın evimizdeki eksikliğini telafi edecek en güzel unsur sanırız ki çiçekler olacaktır.

Tarz ne olursa olsun ev dekorasyonunda çiçek kullanmanın en güzel yolu, evinize çiçekler aracılığı ile “bu benim” dedirtmektir. Çiçek veya bitki aracılığı ile dekorasyon basit ve en doğal çözümdür. Bir mutfak camının yanına yerleştirilmiş pembe çiçekler arası bir hat şeklinde yıllık beyaz çiçek şeridini gözünüzün önüne getirin veya masa örtüsünün renklerini tamamlayan renkte yaz çiçekleri ile bezenmiş bir sepeti.

Hiçbir dekorasyon malzemesi bu kadar çok yönlü kullanılabilir değildir. Evinizin havasını soğuk atmosferli sonbaharda yaz parlaklığındaki çeşitleri güz renklerine tamamlatarak kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Çiçekler içinde her mevsim için uygun çeşit bulmanız mümkündür.
Farklı tasarımlarıyla yaratıcı kombinasyonlara olanak tanıyan Mono Life, yaşamı kolaylaştırmak ve yaşam alanlarını davetkar kılmayı hedefleyerek yeni bir koleksiyona imza attı: “Special Life”. Çalışan kesimin günlük yaşam temposu göz önüne alınarak, Adem Potaş tarafından tasarlanan koleksiyon, bulunduğu her mekana kolaylıkla uyum sağlayabiliyor.

Special Life koleksiyonu, farklı giydirme alternatifleriyle de (Oturma gruplarının tüm detayları değişebilecek özellikte tasarlanmıştır.) dekorasyonunuzu sık sık yenilemenize yardımcı oluyor. İşlevsel olarak tasarlanan ürünlerin , silinebilen ve yıkama esnasında çekmeyen, gabardin ve kanvas kumaştan, reaktif doğal boyalı, anti-alerjik olma özelliklerinin yanı sıra teknik aksamlarının profil-çelik ile üretilmesi kullanım süresini maximuma çıkarıyor.

Değişen yaşam koşullarına kolay adapte olabilecek, çok amaçlı oturma gruplarının yanı sıra, ev ve ofisler için tasarlanan duvar üniteleri ise; küçük mekanları genişleterek dingin ve rahatlatıcı bir soluk kazandırıyor.

Dekorasyon konusunda hislerine güvenemeyenler için mimari danışmanlık hizmetinin de sunulduğu MONO LIFE’da mekana özel tasarımlar da gerçekleştirilebiliyor. Mavinin derinliği, beyazın saflığı, kırmızının büyüsü ile bambaşka dünyalar yaratan MONO LIFE, rafine çizgilerin yer aldığı tasarımlarında yaşam alanınıza renklerin ışığını yansıtıyor. Son derece ekonomik koşullarda farklılığınızı yaşam alanınıza yansıtmanız için.