InStyle Home ekibi, ünlü balet Tan Sağtürk'ün eşi ve kızı ile Uskumruköy'de yaşadığı villayı ziyaret ettiHer köşesini kendisi dekore ederek hem hayalini kurduğu bir villa hem de kızına sevimli bir ev yarattığını söyledi.


Tan Sağtürk, Uskumruköy yakınlarındaki bu villayı beş yıl önce bulmuş. "Biraz tesadüf oldu aslında. Emlakçı, sitede başka bir evi gezdirirken burası gözüme çarptı nedense. Villayı yatırım amaçlı almayı düşünüyordum. Çünkü yoğun işimden dolayı o dönem şehir merkezinde olmak daha cazipti. Ama kızım Ada dünyaya gelince işler ve öncelikler çok değişti hayatımda" diye gözleri parlayarak anlatıyor.
Villanın içi yenilendikten sonra eşi Alona ile taşınma kararı almışlar buraya... Eşi Alona da "Ada'nın burada büyümesini ikimiz de çok arzu ettik" diye onu takdikliyor...
Yeşillikler içindeki havuzlu villanın her metrekaresinde kendi emeği var Tan Sağtürk'ün. "İçi tamamlanmamış dört duvardı burası. Zamanla ve azmimle istediğim görünüme ulaştı neyse ki" diyor.
Aslında başlarda burayı hafta sonu evi yapmayı düşünmüş çift. Ama herkes burada kalmaktan memnun olunca şehirdeki evi kapatarak Uskumruköy'e
yerleşmişler.alıntı