+ Konu Cevapla
1 / 3 Sayfa 1 2 3 SonuncuSonuncu
1 den 5´e kadar. Toplam 12 Sayfa bulundu

En sondakileri okursanız daha çok gülersiniz..!!!haha

 KOMEDI ve MIZAH Katagorisinde ve  Fıkralar Forumunda Bulunan  En sondakileri okursanız daha çok gülersiniz..!!!haha Konusunu Görüntülemektesiniz.=>...

 1. #1
  dünya_güzeli
  Misafir

  laugh En sondakileri okursanız daha çok gülersiniz..!!!haha

  Adam kahvede çay bardağına dalgın dalgın bakarak otururken kabadayının biri kahveden içeri girip adamın yanına gelir ve elinden çay bardağını alıp bir dikişte içer. Zavallı adam ne yapacağını bilemeyip birden ağlamaya başlar. Bunu gören kabadayı insafa gelip şöyle der; "Kes şunu! Sadece şaka yaptım. Sana başka bir çay ısmarlayacağım. Hiç böyle ağlayan erkek görmedim."

  "Hayır hiç de düşündüğün gibi değil. Bugün hayatımın en berbat günü galiba. İlk önce uyuyakaldım ve işe geciktim. Patronum ters, kudurdu ve beni işten kovdu. Üzgün üzgün binayı terkederken arabamı aradım. Ancak park ettiğim yerde değildi, çalınmıştı. Polise gidip durumu anlattım ama birşey yapamayacaklarını söylediler. Eve dönmek için bir taksi çevirdim. Taksiden inip eve girmek üzereyken cüzdanımı ve tüm kredi kartlarımı takside düşürdüğümü fark ettim. Eve girdim, o ne! Karim evde bahçıvanımızla birlikte!!! Hırsla oradan ayrılıp kahveye geldim. İntihar etmeyi düşünüyordum, birden sen çıkageldin ve zehirimi içtin!.."

  Uçak New York a yaklaşırken iki pilot konuşmaktadırlar. Ne var ki mikrofon açık kalmıştır ve konuşulanlar bütün yolcularca dinlenmektedir.
  - New York a iner inmez, önce ılık bir banyo yapacağım. Sonra buzlu bir duble viski içeceğim, sonra da o sarışın saçlı, uzun bacaklı hostesle...
  Bunları duyan sarışın saçlıi uzun bacaklı hostes hemen pilot kabinine doğru koşmaya başlar. Yaşlı bir yolcu, hostesin yolunu keser:
  - Acele etme kızım. Bırak da rahat rahat viskisini içsin.

  çok şık bir partide adamın biri, güzel bir bayanın yanına yaklaşmış ve :- "Bayan, size bir milyar lira versem bu gece benimle beraber olur musunuz?", demişKadın biraz düşünmüş ve :- "Neden olmasın?", diye cevap vermiş.Adam biraz düşünmüş ve bu sefer :- "Peki 5 milyon versem benimle beraber olur musunuz ?", demiş.Kadın bı sorunun üzerine bozulmuş ve :- "Siz beni ne sandınız ?" demiş.Adman bunun üzerine :- "Ne olduğunuzu anladık da, fiyatta anlaşmaya çalışıyoruz." demiş

  bi gün akıl hastanesinde doktorlar hastaların durumlarını kontrol etmek için duvara bi otobüs resmi çizmişler ve onları bu otobüsle gezmeye götüreceklerini söylemişler delilerin hepsi otobüse atlamış fakat bi tanesi binmemiş. Doktorlar umutlu sormuşlar sen neden binmedin?
  deli cevap vermiş: Otobüs doldu ben taksiye gelcem!!!!!

  adamın bırı oyrendıyı az bucuk ıngılızceyle sevgılısıne der kı:sevıyorum your eyes,cunku onlar very nıce,ne olur bırkerecık look at me sonra dont for get me ,kalbım tık tak,for you,because ;I LOVE SENI

  Kadın göğsünden rahatsızmış ve bir röntgen mütehassısına gitmiş. Doktor __soyunun lütfen....demiş. Kadın : Beyefendi ben utanırım ışıkları kapatabilir misiniz acaba? diye sormuş. Neyse doktor ışıkları kapatmış beş dakika sonra kadın sormuş: Doktor bey elbiselerimi nereye koyayım? Benimkilerin üzerine....

  Temel birgün kahveye girmiş. Üstü başı yırtıkmış. Ne oldu diye sormuşlar. -Temel: "Kaynanamı gömdük."diye cevap vermiş. - Kahvedekiler: "İyi de bu halin ne?" -Temel: "Biraz direndi de."

  hoca bir gün camüde vaaz veririken arkadan k bir bayan sormuş hocam bir mihendisle yatsak cezası kaç senedir hoca cvp vermiş 3senedir ya avukatla yatsak 4 senedir ya doktorla yatsak 5 senedir peki hocam hocayla yatsak kaç senedir hoca (gülerek)seni gidi seni sen cennete gitmek istiyorsun galiba....

  Sigortacının biri orduya gider. Askerler iştimadadır.
  Başlar anlatmaya;
  - Ben size siğorta satmaya geldim siğorta olmayanlar savaşa gittiğinde beynine bir kurşun yerse, ailesi hiç para alamaz siğortalı olanların ailesine ise, devlet yüklü bir para öder. Şimdi kimler siğorta yaptırmak istiyor?"
  Kimseden ses çıkmaz.
  İki kez daha anlatır ama yine ses çıkmaz.
  Siğortacı gitmek üzereyken kıdemli bir Başçavuş gelir ve;
  - Bir de ben anlatayım, ben bunların dilini konuşurum der ve askerlere seslenir;
  - Beyler, şimdi siğorta olup da beynine kurşun yiyenlere devletin ne kadar para ödeyeceğini duydunuzmu?.
  - Duyduk der herkes.
  - Şimdi siz hesap edin. Bundan sonra ilk çıkacak savaşta devlet, savaşa siğorta olanlarımı, siğortasız olanlarımı sürer?...

  Vaktin birinde bir doktorun yolu bir köye düşmüş. Bakmış köylüler dertli bir şekilde oturmuş düşünüyorlar, merak edip sormuş;
  - Ne var? Nedir derdiniz?.
  - Genç bir kadın var çok hasta ölüyor.
  Doktor;
  - Birde ben bakayım demiş.
  Alıp doktoru genç kadının evine götürmüşler. Doktor hastanın odasına girmiş. Herkesi dışarı çıkarmış. Genç kadını muayene etmiş. Kadının hastalığı basit bir soğuk alğınlığı. Ancak ateşi çok yükseldiği için bayğın halde kendinde değil. Doktor hemen bir iğne yapmış. O sırada kadının bacakları açılmış. Güzel de bir kadın. Doktor dayanamayıp kadının koynuna girivermiş. Ama o sırada köylüler, pencereden doktoru seyrediyorlarmış. Bir süre sonra doktor kadının odasından çıkmış.
  - Yarın sabaha iyileşir diye de köylüleri telkinde bulunmuş.
  Gerçekten kadın ertesi sabah iyileşmiş. Doktor da birkaç gün sonra köyden ayrılmış.
  Aradan bir yıl geçmiş doktorun yolu yine aynı köye düşmüş. Bakmış köylüler yine çok dertli.
  - Ne oldu? Ne var?.
  - Bizim ağanın karısı çok hasta ölüyor.
  Doktor;
  - Bir de ben bakayım demiş.
  Köylüler umutsuzca başlarını sallamışlar.
  - Hiç zahmet etme doktor bey, bütün köyün erkeklerine ağa emir verdi. Hepimiz sıra ile senin yöntemlerini uyğuladık, ama nafile iyileşmiyor...

  Amerikalı milyoner bir bayan, genç ve yakışıklı avukatını yanına çağırır ve der ki:
  - Artık yetmiş yaşına geldim ve biliyorum ki artık bu dünyada misafirim. Bugün yarın demeye kalmaz ruhu teslim ederiz... Onun içindir ki sana vasiyetimi yazdırmak istiyorum.Avukatı da:
  - Tabi hanımefendi, diyerek hemen kağıt ve kaleme sarılır. Kadın başlar saymaya...
  -Benim bildiğin gibi hiç kimsem yok.bugüne kadar hep tek başıma mücadele ettim ve çalışmaktan ince işlere bile zamanım olmadı.Kendimi bildim bileli iş hayatının içindeyim.Sadece iki dileğim olacak.Biliyorsun servetimin tamamı 100 milyon dolar.Bana öldüğümde 99 milyon dolar harcanarak öyle görkemli bir cenaze töreni hazırlansın ve yapılsın ki; bütün ülke bunu günlerce konuşulsun der.Avukat:
  - Evet efendim anladım, der ve -İkinci dileğiniz ne- diye sorar.Yaşlı ve zengin kadın biraz utanarak biraz da sıkılarak genç ve yakışıklı avukatına:
  - Bugüne kadar hiç kimseyle beraber olmadım ve hala bakireyim.Dediğim gibi bugün yarın göçüp gideceğim bu fani dünyadan.Bu zevki tatmadan ayrılmak istemiyorum ve benimle iş tutmayı kabul edecek kişiye de geri kalan 1 milyon doları vereceğim der.Avukatın gözleri açılır ve:
  - Anladım efendim, diyerek kendisine bu konuda yardımcı olabileceğini söyler. Genç avukat akşam eve geldiğinde kara kara düşünmektedir.Karısı bir şeyler olduğunu anlamıştır ve konuyu avukatın açmasını bekler.En sonunda adam karısına açılır ve o günkü yaşlı milyonerle aralarında geçen konuşmayı anlatır.
  Eşi de 1 milyon dolara bu işi yapacak birilerini bulabileceğini söyler ve bunu problem yapmamasını söyler.Avukat en sonunda ağzındaki baklayı çıkarır ve:
  - Hayatım biliyorsun bugünlerde benim de işlerim pek yolunda gitmiyor ve 1 milyon dolar da çok iyi para hani diyorum eğer sen de kabul edersen bir kereden bir şey olmaz.Hem ihtiyarın hayrını alırız hem de iyi bir para
  kazanmış oluruz ne dersin? diye sorar.Genç kadın biraz düşündükten sonra:
  - Haklısın hayatım zaten yolun sonuna gelmiş durumda hem 1 milyon dolar da çok iyi para bence bir mahsuru yok der.Genç avukat gelişmelerden son derece memnun ve sabahı zor eder.Doğru yaşlı milyonerin yanına gider ve:
  - Efendim, eğer sizin için de bir sakıncası yoksa 1 milyon dolarlık vasiyetinizi yerine getirmek için talibim.Zaten milyoner bakirenin arayıp da bulamadığı bir olay.
  - Peki o zaman yarın sabah saat 10:00 da malikaneye gelirsin ve bu işi bitiririz der.Akşam avukat son derece neşeli evine gider ve eşine milyoner bakireyi razı ettiğini ertesi gün bu iş için saat 10%da evine gideceğini
  söyler.Eşi de:
  - Peki o zaman yarın seni ben bırakırım tahmini ben seni 10:30 gibi yine oradan alırım, diyerek anlaşırlar.Aynen planlandığı gibi ertesi sabah kadın avukatı malikaneye 10 da bırakır ve gider.10:30 civarında evin önüne gelir ve beklemeye başlar.Evde hiç kıpırtı yok.
  - Neyse, der kadın 5-10 dakika uzayabilir önemli değil diye düşünür.Saat 11%e doğru artık dayanamaz ve başlar dıt dıt kornaya basmaya.Evden hala ses yok.Birkaç dakika sonra tekrar dıt dıt.Gene çıt yok.Artık kadın iyice sinirlenmeye başlar ve hiç aralıksız kornaya basar.Daaaaaattttttt !!!!! daaaatttttt...!!!!!! Derken pencereden yarı çıplak vaziyet de genç avukat çıkar ve eşine seslenir:
  - Sevgilim sen bugün git benim ne zaman geleceğim belli değil.Kadın fikrini değiştirdi.Cenazemi belediye kaldırsın diyoooor.

  Amerikada bir cihaz geliştirirler. Bu cihaz hamile kalan kadının doğacak çocuğunun, doğduktan sonra ki cinsiyeti, mesleği ve ölesiye kadar ne yapacağını gösteriyor.
  Kadının birisi ikiz erkek çocuğa hamile kalıyor. Bu çocuklar yapılan testlere göre doğduktan sonra Amerikanın azılı gangsterleri olacaklar.
  Meclis toplanıp, toplantı sonucunda ikizleri doğar doğmaz öldürmeye karar veriyor.
  Doğum günü saati geliyor. Ellerinde silahlarla cia ajanları bekliyorlar. Çocuklardan bir tanesi doktorlar tarafından dışarı doğru çekilirken çocuk birden geri giriyor ve kardeşine telaş içinde sesleniyor :
  - Dostum ön kapıyı tutmuşlar, arka kapıdan kaçalım.


  Erkek Tanrıya sormuş: Kadınları niye bu kadar güzel yarattın?
  -Tanrı: Aşık olabilesiniz diye.
  -Erkek: Peki niye bazen çok aptal oluyorlar?
  -Tanrı: Size aşık olabilsinler diye...

  Site açıldı açılmasına a.ma giren çıkan yok bir ben giriyorum galiba a.ma neyse hadi hayırlısı...

  Bir gun polisin biri parkta oynayan cocugun yanina gelir ve sorar-ne yapiyorsun cocugum.Cocukta polis yapiyorum efendim.Ya nasil yapiyorsun-cocukta" topraklan suyu ve boku karistiriyorum polis oluyor"deyince tokati yer vze polis uzlaklasi verir.Ertesi gun polis yeniden cocugu gorur ve yeniden sorar.Ne yapiyorsun.Cocukta asker yapiyorum der ve polis sorar"nasil yapiyorsun".Cocukta-suylan topragi karistiriyorum asker oluyor der ve polis sasirir ve sorar-"hani onun boku" ve cocuk ama ona bok katinca polis oluyor

  Bir adam hergün bir kadın la cinsel ilişkiye giriyormuş bir gün tövbe etmeye karar vermiş ve tövbe ettmiş ama şeytan bu kişiye uylamış bir akşam bir kadın kılıgına girip adamın kapısını çalmış üstü başı ıslakmış adam acımış içeri almış sonra adam dayanamamış becermiş kadını ben şeytamnım demiş
  adam:bir şeytan becermediğim kalmıştı onuda becerdim demiş .

  Birgün Temel iLe Dursun Sandalla Denize Acılmışlar. O ara fırtına falan denizde kayboluyolar. Gece Oluyo bunlar üşümeye başlıyolar. Temel nasıl ısınalım diyo dursun diyo buldum nasıl ısınacağımızı... Birbirimizi becerek Dio : ) Temelde Kabul Ediyo. iLk OLarak Dursun Temeli iyi bi beceriyo
  Sıra Temele Geliyo Temel Zorluyo Zorluyo Yok olmuyor Dursun Fena Sıkıyo Kendini. Temel O ara şeytanLık Ediyo we dursunu Konuşturuyo.
  Temel : Dursunnn ?
  Dursun : Neee ? ( O Ara Arka Gevşiyo )
  Temel : OHHHHH

  Birgün adam yazın sıcağında serin olsun diye damda yatmak istemiş. Neyse yatığını dama sermiş , bunu duyan arkadaşlarıda buna şaka yapmak istemişler... Adamı yatağıyla birlikte asvat yolun ortasına yatırmışlar... Sabaha karşı karşıdan bi kamyon gelir... Adam Kornaya basar sellektor yapar yok adam uyanmıyo...
  O ara bizim uykucu uyanır gibi oluyo kamyona sırtını dönerek zor et GAVAT dama cıkacan... : )
  Adam Kendini Damda sanıyo : )

  Çok yaşlı ve bir o kadar da çirkin bir kadın soluk soluga karakola gidip şikayetçi olur.
  -"adamın biri beni saatlerdir izliyor , kendimi buraya zor attım ,galiba sarhoştu memur bey ",der.Polis çirkin kadını tepeden tırnaga süzer ve cevaplar:
  -galiba degil mutlaka sarhoşmuş belli !!!

  Kayseriliye sormuşlar.
  - "2 kere 2 kaç eder?"
  Cevaplamış,
  - "Alıyormuyuz, satıyormuyuz

  kadın süslü püslü masayı hazırlıyor.Kocası iç çamaşırlarıyla dolaşıyormuş.
  -pantolonunu bari giyseydin,misafirlar her an gelebilirler.
  -olsun bacaklarımın ne kadar zayıf oldugunu görsünler ve bana iyi bakmadıgını anlasınlar.
  -o zaman donunu da çıkar,sana iyi bakmam için bir neden varmı anlasınlar!!!

  Iki deli akil hastanesinden kaçmis. Tüm aramalara karsi kimse bu delileri bulamamis. Doktorlar ümitlerini kestikleri an deliler çika gelmis. Doktorlar hayretle :
  - Niye geldiniz, demis. Deliler :
  - Yarin kaçacagizda, onun provasini yaptik, demisler  bir gün bır adamla bır kadın evlenirler. kadın daha once cocuk pıpısı gormustur o kadar. gerdek odasında erkek penisini cıkarmırır kadın korkar ve babasının evıne kacar.

  tabı damatta pesınden... kadın olanı bıtenı anlatır babasına.
  damatta babasına penisini gosterır. babası kızına sorar. ne var bunda kızım?
  kadın erkege seslenır şişir şişir babamda görsün...

  kızın birine ormanda tecavüz etmişler kız mahkemeye gitmiş şait olarakta maymun varmış hakim maymuna sormuş osırada kız ne yapıyordu. maymun ah ah diye ses cıkarmış. oğlan ne yapıyordu oh oh demiş hakim tekrar sormuş ya sen ne yapıyordun maymun eli Seyinde şak şak ))

  Kizilderinin teki kecilerini otlatiyormus. Derken bir cow-boy gelmis ve sormus:

  - Senin kopegin mi?

  - O kopek benim olmak!

  - Onunla konusabilir miyim?

  - Kopek konusamamak!

  Cow-boy kopege yaklasir.

  - Nasilsin?- Fena degil!

  (Kizilderili saskin...)

  - Bu kizilderili senin sahibin mi?

  - Evet.

  - Sana iyi davraniyor mu?

  - Evet, cok iyi. Gunde iki kez tuvalet icin dolastiriyor, bana yemek

  veriyor ve benimle oynuyor.(Kizilderili bu arada kafayi yemektedir)

  Cow-Boy kizilderiliye sorar.

  - Senin atin mi?

  - O at benim olmak!

  - Onunla konusabilir miyim?

  - At konusamamak!

  Cow-boy ata yaklasir.

  - Nasilsin?

  - Fena degil!

  (Kizilderili daha da saskin...)

  - Bu kizilderili senin sahibin mi?

  - Evet.

  - Sana nasil davraniyor?

  - Iyi. Bana hergun gerekli yurususleri yaptiriyor, fazla yukbindirmiyor,
  gunde 2 kere ve her terlememden sonra terimi siliyor, ve icinde yiyecek
  ve yataklik olan ufak bir ahir insa ediyor.
  (Kizilderili bu ne gozlerine ne de kulaklarina inanamamaktadir)

  Cow-Boy tekrar kizilderilinin yanina gelir.

  - Bu Dişi Eşşek senin mi?

  - Essek konuşmak fakat çok yalan soylemek ..


  Adamın birinin dişi eşşegi kızana gelmiş..Eşşek bu dururmu kızana gelince başlarmış geceleri anırmaya.Komşular demişlerki adama:
  - "Tepeköyde bol erkek eşşek var git orada çifleştir."
  Adam atmış eşşeği traktörün römorguna çıkmış tepe köye çifleştirmiş eşşegi.Yalnız adama demişlerki:
  - "Eger tutarsa eşşek ot yer tutmassa çamura yatar ozaman yine getirir yine çifleştiririz."
  Adam tutmuş köyünün yolunu...Sabah olunca ilk işi eşşege bakmak olmuş, bakmış eşşek çamurda yatıyo doğru tepeköye tekrar..Öteki sabah yine bakmış eşşeğe "çamurda mı yatıyo yoksa otluyo mu" diye ..Eşşek yine çamurdaadam atmış eşşeği römorga yineBu böyle 1_2 ay sürmüş adam artık bıkkın bir şekilde hanımına sormuş :
  - "Hanım baksana bizim eşşek yine çamurda mı yatıyo..yoksa artık tuttu da ot mu yiyooo??"
  Kadın:
  - "Hayır bey çamurda yatmıyoo.."
  Adam:
  - "Eee hele şükür be o zaman ot yiyooo tuttu tuttu"
  diye bagırır!hanımı:
  - "Hayır hayır bey hemen sevinme eşşek römörga çıkmış seni bekliyoooo"

  Baba, ortaokul üçüncü sınıfa giden oğlunun elinde karneyle salona girdiğini görür. "Allah allah, dönem ne çabuk bitmiş..." diye düşünür ve oğluna seslenir:
  -"Getir bakayım şu karneyi!"
  -"Al baba..."
  Adam karneye bir bakar ki, beden eğitimi ve resim dışındaki tüm dersler zayıf.
  -"Bir dediğini iki etmiyoruz, bilgisayar dedin, bilgisayar aldık, ingilizce kursu dedin ingilizce kursuna gönderdik, gitar kursu, müzik aletleri, ne istersen yapıyoruz. Kız arkadaş uğruna harcadığın çiçek parasının haddi hesabı yok. Ne bu notların hali, rezil şey!"
  -"Baba... O benim karnem değil ki, senin kitaplarını karıştırıyordum, birinin arasında karnelerinden birini bulmuştum..."

  Bektaşinin biri camiye gitmiş dua ediyormuş. Yarrabbim bana bir içki parası ver diyormuş. Bunu duyan sofu:
  - Bre Zındık Allah tan hiç içki parası istenir mi? Biraz iman iste iman.
  Bektaşi hiç istifini bozmadan:
  - Herkes kendinde olmayanı ister Allah tan...

  Bektaşinin biri camiye gitmiş dua ediyormuş. Yarrabbim bana bir içki parası ver diyormuş. Bunu duyan sofu:
  - Bre Zındık Allah tan hiç içki parası istenir mi? Biraz iman iste iman.
  Bektaşi hiç istifini bozmadan:
  - Herkes kendinde olmayanı ister Allah tan...

  temel dursuna sorar
  dursun sen japonmusun
  dursun:yok der
  temel:tekrar sorar sen japonmusun
  dursun gene yok der
  temel tekrar sorar sen japonmusun
  dursun:he ne oldi der
  temel:ama hiç benzemiysin

  Osmanlı zamanında, Bizans donanması ile Osmanlı donanması savaşacaklar. Bizans 10 gemilik muhteşem bir donanma hazırlar ve denize açılır. Donanmanın başında Andropolos vardır. Andropolos en öndeki geminin burcunda elleri göğsünde heybetli bir heykel gibi durmaktadır ve hemen arkasında yaverleri vardır. Hep birlikte Osmanlı donanmasını beklemektedirler. Yukarıdan gözcü bağırır:
  "Komutanım, Osmanlı donanması 3 gemiyle göründü".
  Komutan yaverine döner ve:
  "Bana kırmızı gömleğimi getirin eğer savaşta yaralanırsam kanım belli olup da askerlerin morali bozulmasın."der.
  Hemen kırmızı gömleği giyer ve aynı ihtişamıyle yerinde durur. Gözcü yine bağırır:
  "Komutanım, o 3 geminin ardından 30 gemi daha göründü."
  Andropolos tekrar yaverine döner ve hafifce mirildanir :
  "Bana kahverengi pantolonumu getirin."

  istanbul büyüksehir belediye başknı birgün zabıtaları ve gida mühendislerni alıp istanbulda birseri operasyona katılır ordan lüks bir lokantanın mutfagını ahcı başıyla lezzet kontrolü için bir yemekten tadar başkan ahcıya sorar bu yemekte ne yagı kullanıyorsunuz der ahcıbaşı san koyuyoruz der başkan başka yemegin de tadına bakar buna ne yagı kullanıyorsunuz diye sorar ahcı bunada sana koyuyoruz der başkan tebessümle başka yemeginde tadına bakar ve ahcıya tekrar sorar buna ne yagı kullanıyorsunuz der ahcı kustah bi gülümsemeyle banada sana koyuyoruz der başkan artık dayanamaz ve ahcının omuzuna hafiften 2 kere vurarak derki çok güzel bundan sonra istanbuldaki butün lokantacılara ve ahcılarına söyleyeyim hepside sana koysun der ve cıkar)=

  ıki evli kadın bir akşam kocalarını evde bırakıp kadın kadına eglenmek için bir bara gitmişler ama içkinin dozunu fazla kaçırmışlar ve dışarı yalpalayarak çıkmışlar. ıkisinin de fena halde çişi varmış ama ortada tuvalet hesabına hiçbirşey yokmuş. Yanlız biraz ileride mezarlık varmış ve iki arkadaş tek çare olarak oraya gitmişler. ıkiside karanlıkta işlerini görmüşler ama temizlenmek için tabii orada tuvalet kagıdı vs yokmuş. Kadınlardan birisi sarhoş kafayla külodunu çıkarıp tuvalet kagıdı niyetine kullanmış sonra da orda biyere atmış. Diger kadın ise %%ben külodumu çıkartmam%% demiş. Mezarlıktaki çelenklerden birinin üzerindeki kagıdı almış o da onunla temizlenmiş, sonra iki kadın birlikte eve dönmüşler.
  Ertesi sabah kadınlardan birinin kocası ötekinin kocasına telefon eder:
  -%%Baksana sana ne diyecegim, seninkiyle benimki dün gece birileriyle fingirdeştiler galiba...
  benimki eve sarhoş geldi üstelik külotsuzdu%%
  -%%Oooo senin ki gene iyi, benimki kapıdan içeri girdiginde poposundan seni asla unutmayacagım yazılı bir kagıt sarkıyordu

  Ali babasina sormus: Baba ben nasil dünyaya geldim? Gece annenle yatmaya gittigimizde yatagin çevresine seker koyduk. Sabah kalktigimizda sen gelmistin. Bu fikir Ali%nin ilgisini çekmis ve denemeye karar vermis. Yatarken yataginin çevresine seker koymus. Sabah bütün karinca, böcekler, vs yatagin çevresindeymis. Ali: Ulan demis, simdi size elimin tersiyle bir korum. Ama baba yüregi iste!

  Veled, %Babacim yaa, ben nasil oldum, cok merak ediyorum" diye israr
  edince... Adam, "Nasil olsa bunu bu oglana bi gun anlatmak durumunda
  kalacam, eyisi mi simdi izah edim, hazir sormusken, kurtuliym gitsin bu
  isten" deyi dusunur, icinden... "Bak evladim, cok eyi dinne, zira bi daha
  annatmiyacaam: "Anannan baban, bundan yedi sene evvel, bi %cyber cafe%de
  karsilasti. "Bir iki bakistiktan soona bu %cyber cafe%nin musait bi yerine
  gectiler... Baban %memory stick% ile , %USB% den bi baglanti kurdu...
  "Anaciin bu firsati eyi degerlendirerek %memory stick% den
  bi kac %down load% endirdi... "Bu dangalak baban da, bir-iki %upload%
  yukledi... Ammaaa, " ....heyecandan %Firewall% kullanmayi unuttugumuz
  aklimiza geldiginde is isten gecmisti... "Bu raddeden soona da, ne
  %delete% edebildik, ne de %cancel%... "Sonuc olarak da, ortaya felaket bi
  %Virus% cikti, dokuz ay soona... "Iste mesele bu kadar basit, benim guzel
  evladim..." : )

  GüLüN BiRazZzZ :haha:


  ElLeRiM PaTlİCaKkKkK
  Konu Gizem tarafından (10-12-2007 Saat 02:19 ) de değistirilmistir. Sebep: Konu Tekrarı Editlenmiştir

 2. #2
  Paylaşimci Üye YILDIRIMM Üstün Değerlere Sahip YILDIRIMM Üstün Değerlere Sahip YILDIRIMM Üstün Değerlere Sahip YILDIRIMM Üstün Değerlere Sahip YILDIRIMM Üstün Değerlere Sahip YILDIRIMM Üstün Değerlere Sahip YILDIRIMM Üstün Değerlere Sahip YILDIRIMM Üstün Değerlere Sahip YILDIRIMM Üstün Değerlere Sahip YILDIRIMM Üstün Değerlere Sahip YILDIRIMM Üstün Değerlere Sahip YILDIRIMM - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Aug 2007
  Bulunduğu Yer
  Zamanın içinde kayboldum...
  Mesajlar
  1.327
  Tecrübe Puanı
  554

  Tanımlı

  bi kısmını okudum tşk.ler arkadaş saolasın..

 3. #3
  Onursal Üye sihirbaz Baktabul'un Çılgını sihirbaz Baktabul'un Çılgını sihirbaz Baktabul'un Çılgını sihirbaz Baktabul'un Çılgını sihirbaz Baktabul'un Çılgını sihirbaz Baktabul'un Çılgını sihirbaz Baktabul'un Çılgını sihirbaz Baktabul'un Çılgını sihirbaz Baktabul'un Çılgını sihirbaz Baktabul'un Çılgını sihirbaz Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  May 2007
  Mesajlar
  3.219
  Tecrübe Puanı
  11072719

  Tanımlı

  arkadasim emegine saglik ama bence hepsini boyle biarada vermen kotu olmus
  ayri ayri,parca parca verseydin daha cok okuyan olurdu..
  bide fikranin bir yerinde biraz terbiyesizce yani acik seyler var.. sanirim onlar yasak
  paylasimin icin tesekkurler...

 4. #4
  Uzun Bir Süre Yok'um empty Baktabul'un Çılgını empty Baktabul'un Çılgını empty Baktabul'un Çılgını empty Baktabul'un Çılgını empty Baktabul'un Çılgını empty Baktabul'un Çılgını empty Baktabul'un Çılgını empty Baktabul'un Çılgını empty Baktabul'un Çılgını empty Baktabul'un Çılgını empty Baktabul'un Çılgını empty - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Jul 2007
  Bulunduğu Yer
  C:\WINDOWS\system32
  Mesajlar
  594
  Blog Yazıları
  1
  Tecrübe Puanı
  12033242

  Tanımlı

  paylasim icin tesekkurler..

 5. #5
  dünya_güzeli
  Misafir

  Tanımlı Ce: En sondakileri okursanız daha çok gülersiniz..!!!haha

  sihibaz uyarilarin icin tsk. ederim

+ Konu Cevapla
1 / 3 Sayfa 1 2 3 SonuncuSonuncu

Benzer Konular

 1. Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 08-23-2008, 12:21
 2. pisikopat kedi hilmi haha:)
  By serapqq in forum Komik Resimler
  Cevaplar: 15
  Son Mesaj: 08-16-2008, 07:50
 3. bu çinlilerdede ne uyuma varmıs haha:)
  By serapqq in forum Komik Resimler
  Cevaplar: 21
  Son Mesaj: 11-30-2007, 20:30
 4. Dunyanin En komik Videosu Film ve Reklam kareleri haha
  By chiceq in forum Komik Videolar
  Cevaplar: 8
  Son Mesaj: 11-11-2007, 13:05
 5. keyfi bozmamak gereken anlar :haha
  By AySe NuR in forum Komik Resimler
  Cevaplar: 4
  Son Mesaj: 09-14-2007, 15:34

Etiketler

Yetkileriniz

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts

Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375