37.Bölüm Özeti...

ÖMER ÖLECEK Mİ?
Hastanede gün kötü başlar ve dört hasta ameliyatta kaybedilir. Bir morg görevlisinin lafıyla başlayan “gece yarısına kadar bir hasta daha ameliyatta ölecek” inancı herkesi ama en çok da Zeynep’i etkiler. Zeynep, kalp ameliyatına girecek olan Ömer’in ölme ihtimaliyle sarsılır. Bu panik Zeynep’i Zenan’la karşı karşıya getirir. İki kız arasında yaşanan mücadele beklenmedik bir sonuç doğurur.

Uğurlu keplerini kaybeden Suat da, ameliyattan önce onları bulabilmek için çabalar. Bu konuda Hasan’dan yardım istemesi komik anlara sebep olur.


LEVENT Mİ İSTİFA EDECEK, ELA MI?
Ela, hakkında çıkan dedikodular yüzünden, hastanede zor anlar yaşar. Tanık olduğu korkunç bir muamele Ela’yı, eğitim programından istifa etmeye iter.

Şehri terk etmek üzere olan Levent ise, çok önemli bir hastane nedeniyle, planını ertelemek zorunda ve hastaneye gelmek zorunda kalır. Ancak hastanede Levent’i tatsız bir süpriz beklemektedir: Tek gecelik ilişkisi Ayla.

Önemli hastanın hikayesi Levent ve Ela’nın hayatında yeni bir dönem başlamasına vesile olur.


MUŞ’TA NELER YAŞANDI
Suat’ın ailesinden hoşlanmayan ve evliliğe karşı çıkan Azze Nene’ye rağmen, Zenan ve Suat arasında her şey yolunda görünmektedir. Zenan, Muş’ta yaşananları Suat’a anlatınca her şey netleşir.

BEKLENMEDİK DESTEK
Zor günler geçiren Ela, hiç beklenmedik insanlardan destek görür. Katlanması zor şefi Arslan, eski sevgilisi Mert ve Başhekim Haldun.

Mert’in ikinci desteği yeni bir yanlış anlamaya mı yoksa her şeyin değişmesine mi sebep olacaktır?


SHOW TV