Emirgan Beko beyaz eşya servisi, istanbul'da bir çok noktada hizmet veriyor,. Genel merkez servisi olarak tüm beko ürünlerinizin bakım, onarım ve montajını yapmaktayız.

0212 235 21 49 numaralı telefondan haftanın 7 günü 24 saat 08:30 - 22:00 saatleri arasında doğrudan. Çağrı Merkezi çalışanlarımız ile görüşerek ya da bu saatler dışında telesekreter sistemimize mesajınızı bırakarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Müşterilerimizin, ilk olarak bizi tercih etmelerinin sebebi işimizi yaparken kaliteden ödün vermememiz, uzman profesyonel kadromuz, personelimiz, çalışanlarımız, uygun fiyatlarımız, % 100 müşteri memnuniyeti ilkemizden ödün vermememizdir.

Firmamız verdiği servis hizmetleri ile müşteri memnuniyetini sağlamayı ilke edinmiştir. Bu bağlamdan yola çıkan ekibimiz ihtiyacınızda yanınızdadır. 1 yıl servis garantisi verilir. (1 yıl) içerisinde değişimi gerçekleşmiş parçada herhangi bir arıza oluştuğunda hiçbir ücret ödemeden değişimi gerçekleşmektedir.

Türkiye'de bir çok bölgede Beko servis noktaları bulunmaktadır... Biz genel merkez servisi olarak sadece istanbul bölgesinde bir çok ilçeye Beko beyaz eşya servisi olarak en iyi şekilde hizmet götürmekteyiz...