HALK 10. YILINI KUTLADI
Bugünlere gelmemizde büyük katkısı olan, büyük bir heyecanla ve durmaksızın çalışan kıymetli bayilerimiz, satış ekibimiz ve ofis çalışanlarımızla hep birlikte satış değerlendirme toplantılarında 10. Yaşımızı kutladık.

Hep birlikte daha nice 10 yıllara…

BASINDA HALK
17.11.2010 - Bugün - Halk'ın duble gofreti piyasada

Bisküvi pazarının önemli markalarından Halk'ın yeni ürün çeşitlerini piyasaya sunduğu açıklandı. Yapılan açılamaya göre "kaliteli ürünleri uygun fiyatla tüketiciye sunar" sloganıyla hareket eden markanın, fındıklı, vanilyalı ve çilekli "Duble Gofret Ürünleri raflarda yerini aldı.

13.11.2010 - Milli Gazete - Halk "Duble Gofret" ile iddialı
"HEM hesaplı, hem kaliteli" ürünleriyle herkesin sevgisini kazanan Halk, şimdi lezzetinden çıtırdayan Halk Duble Gofret'i tüketicilerin beğenisine sunuyor, Fındıklı, vanilyalı ve çilekli çeşitleriyle Halk Duble Gofret raflarda yerini aldı. Tadıldığı anda lezzetin damakta kolayca yayılmasını sağlayan ince yapraklarıyla muadillerinden daha farklı olan Halk Duble Gofret, kremasının akışkanlığı sayesinde ağızda hızla eriyor. Daima tazeliğini koruyan fındıklı, vanilyalı ve çilekli çeşitleriyle geniş tüketici kitlesine hitap eden Halk Duble Gofret, şık ambalajıyla da dikkatleri üzerine çekiyor.

20.11.2010 - Milliyet Cumartesi Halk
Duble Gofret
Halk'ın yeni ürünü Halk Duble Gofret'in fındıklı, vanilyalı ve çileklisi var.

19.11.2010 - Ortadoğu - Halk'tan yepyeni bir lezzet daha...
"HEM hesaplı, hem kaliteli" ürünleriyle herkesin sevgisini kazanan Halk, şimdi lezzetinden çıtırdayan Halk Duble Gofret'i tüketicilerin beğenisine sunuyor. Fındıklı, vanilyalı ve çilekli çeşitleriyle 7'den 70'e herkesin favorisi olacak Halk Duble Gofret raflarda yerini aldı.Kaliteli ürünleri uygun fiyatla tüketicilerin beğenisine sunuyor. Tadıldığı anda lezzetin damakta kolayca yayılmasını sağlayan ince yapraklarıyla muadillerinden daha farklı olan Halk Duble Gofret, kremasının akışkanlığı sayesinde ağızda hızla eriyor. Daima tazeliğini koruyan, fındıklı vanilyalı ve çilekli çeşitleriyle geniş tüketici kitlesine hitap eden Halk Duble Gofret, çık ambalajıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Zengin kreması ve farklı çeşitleriyle gün boyu tatlı ihtiyacının çekildiği saatler için yeni bir alternatif olacak. Lezzetli içeriğiyle damaklarda yepyeni tatlar bırakacak olan Halk Duble Gofret, kısa sürede tüm gofret severlerin hem beğenisini hem de kalbini kazanacak. Kaliteli ürünleri uygun fiyatla tüketiciye sunan Halk tüketicilerin cüzdanını düşünürken, lezzetli yeni ürünleriyle de atıştırma saatlerinin önde gelen markası oluyor.

20.11.2010 - Son Saat - Halk’tan Yepyeni Bir Lezzet; Halk Duble Gofret

“Hem hesaplı, hem kaliteli” ürünleriyle herkesin sevgisini kazanan Halk, şimdi lezzetinden çıtırdayan Halk Duble Gofret’i tüketicilerin beğenisine sunuyor. Fındıklı, vanilyalı ve çilekli çeşitleriyle 7’den 70’e herkesin favorisi olacak Halk Duble Gofret raflarda yerini aldı.Kaliteli ürünleri uygun fiyatla tüketiciye sunan Halk, gofret kategorisinin favorisi olacak yeni ürünü Duble Gofret’i tüketicilerin beğenisine sunuyor. Tadıldığı anda lezzetin damakta kolayca yayılmasını sağlayan ince yapraklarıyla muadillerinden daha farklı olan Halk Duble Gofret, kremasının akışkanlığı sayesinde ağızda hızla eriyor. Daima tazeliğini koruyan, fındıklı, vanilyalı ve çilekli çeşitleriyle geniş tüketici kitlesine hitap eden Halk Duble Gofret, şık ambalajıyla da dikkatleri üzerine çekiyor.
Zengin kreması ve farklı çeşitleriyle gün boyu tatlı ihtiyacının çekildiği saatler için yeni bir alternatif olacak olan Halk Duble Gofret raflarda yerini aldı. Lezzetli içeriğiyle damaklarda yepyeni tatlar bırakacak olan Halk Duble Gofret, kısa sürede tüm gofret severlerin hem beğenisini hem de kalbini kazanacak.
Kaliteli ürünleri uygun fiyatla tüketiciye sunan Halk tüketicilerin cüzdanını düşünürken, lezzetli yeni ürünleriyle de atıştırma saatlerinin önde gelen markası oluyor.

14.11.2010 - Star Pazar - Çıtır Çıtır Bir Gofret
Halk, yeni ürünü Duble Gofret'i tüketicilerin beğenisine sunuyor. Çıtır, çıtır, ince yaprakları sayesinde ağza alındığı anda lezzeti damakta kolayca eriyen Halk Duble Gofret'in fındıklı, vanilyalı ve çilekli çeşitleri bulunuyor.

16.11.2010 - Türkiye Gazetesi - Halktan Duble Gofret
Halk, yeni ürünü duble gofret'i tüketicinin beğenisine sundu. Tatlı ihtiyacı duyulan saatler için alternatif olarak piyasaya sürülen Halk Duble Gofret'in uygun fiyatıyla da tüketicinin tercihi olacağı belirtildi. Ürünün, fındıklı, çilek aromalı ve vanilya aromalı çeşitleri bulunuyor.

18.11.2010 - Türkiye Gazetesi - Halk Duble Gofret Raflardaki Yerini Aldı
Halk, Duble Gofret’i tüketicilerin beğenisine sundu. Fındıklı, vanilyalı ve çilekli çeşitlere sahip olan Halk Duble Gofret, kremasının akışkanlığı sayesinde de farklı bir keyif sunuyor. Şık bir ambalaja sahip olan Halk Duble Gofret, kısa sürede gofret severlerin ilk tercihi olmayı hedefliyor.

18.10.2010 - Yeni Asya - Halk'ın yeni ve yenilenen ürünleri raflarda yerini aldı
"Hem hesaplı, hem kaliteli" ürünleriyle herkesin sevgisini kazanan Halk, şimdi yeni ve yenilenen ürünlerini tüketicilerin beğenisine sunuyor.Kaliteli ürünleri uygun fiyatla tüketiciye sunan Halk, tüketicilerin cüzdanını düşünürken mutfak ekonomisine de katkı sağlıyor.Halk, yeni ürünleri Halk Mini Turta Hindistan Cevizli ve Halk Mini Yesem, Halk Krem Şanti ve Halk Çikolatalı Sos'u tüketicilerin beğenisine sunuyor. Bu ürünlerin yanı sıra yemeklere lezzet katan Halk et ve tavuk bulyon; Halk'ın tatlı ve tuzlu atıştırmalık çeşitleri Halk Kremalı, Halk Mini Turta ve Halk Pizza Kraker yeni ambalajları ve çeşitleriyle raflardaki yerini alıyor.