+ Konu Cevapla
1 den 2´e kadar. Toplam 2 Sayfa bulundu

Onu doğum tarihine göre etkileyin

 FARKLI DÜNYALAR Katagorisinde ve  Hanımların Yeri Forumunda Bulunan  Onu doğum tarihine göre etkileyin Konusunu Görüntülemektesiniz.=>...

 1. #1
  -Sєνgi Eмєк İѕтєя -- XxCANISIxX Baktabul'un Çılgını XxCANISIxX Baktabul'un Çılgını XxCANISIxX Baktabul'un Çılgını XxCANISIxX Baktabul'un Çılgını XxCANISIxX Baktabul'un Çılgını XxCANISIxX Baktabul'un Çılgını XxCANISIxX Baktabul'un Çılgını XxCANISIxX Baktabul'un Çılgını XxCANISIxX Baktabul'un Çılgını XxCANISIxX Baktabul'un Çılgını XxCANISIxX Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  Jul 2007
  Bulunduğu Yer
  ::...::KaLbİmİn DeRiNLiKLeRi::..::
  Mesajlar
  13.538
  Blog Yazıları
  62
  Tecrübe Puanı
  107375310

  :okur: Onu doğum tarihine göre etkileyin


  Onu doğum tarihine göre etkileyin
  Her erkek farklıdır ve onları etkilemenin yolları da farklıdır.
  Dünkü haberin devamı...

  Doğum günlerine göre erkeklerin kalbine giden yolları keşfetmeye var mısınız?

  1-11 ocak tarihleri arasında doğduysa...

  Nasıl Biri?

  İyi bir dost, çalışkan bir kişilik, sinirli bir yapı, sakin bir aşk, onda ne ararsam, bıılabilirsiniz. O bazen kendini tanımakta zorlanabilir. Onunla yaşamayı düşünüyorsanız onun bu inişli çıkışlı yapısına alışmalısınız. Buna rağmen arkadaşları tarafından aranılan ve sevilen bir kişiliktir.

  Onu Nasıl Etkilersiniz?

  Onunla çeşitli araştırmalar yaparak sevdiği şeyler konusunda ilgili davranırsanız size bağlanacaktır. Neşeli, hoşgörülü, tabiat güzelliklerine düşkün kadınlardan hoşlanır. Ona ara sıra sevimli küçük hediyeler alabilir ve sert kalbini yumuşatabilirsiniz,

  Seks Hayatınız

  Sevişme esnasında aktif rol oynamaktan, partnerini yönetmekten hoşlanır. Utanmak gibi bir sorunu yoktur. Sekste sınır tanımaz ve partnerinden de bunu bekler. Ona ve hızına uyum sağlayabilen biri ile seks hayatını mükemmel kılabilir. Başlangıçta zorlanabilirsiniz.

  12-19 ocak tarihleri arasında doğduysa...

  Nasıl Biri?

  Yetenekli, bağımsızlık duygusu gelişmiş, fedakar, bağımsızlığına düşkün olmakla beraber sorumluluk sahibi olan bu erkek, girdiği her ortama ayak uydurabilecek kadar da uyumludur.

  Onu Nasıl Etkilersiniz?

  Keskin ve kültürlü bir zeka, sevimli ve cana yakın bir mizaç, ilgili ve tutkulu bir aşık olarak onun yüreğinde her geçen gün daha fazla yer kaplayacak ve aşkını kazanacaksınız. Kıskanç ama baskı uygulamayan, ona güvenen ve inanan, aldığı kararlara saygılı ve sempatik tavırlı biri olabilirseniz size karşı her geçen gün tutku ile bağlanacaktır.

  Seks Hayatınız

  Seviştiği zaman inanılmaz performans sergiler. Alelacele sevişmelerden nefret eder. Geç uyarılır ama bir kere uyarılınca saatlerce sevişebilir. Onu durdurmak zordur değişik ortam ve fantezilerden hoşlanacak partneri ile seks hayatı mükemmel olacaktır.

  20-30 ocak tarihleri arasında doğduysa...

  Nasıl Biri?

  Değişken, aceleci, kararsız, inatçı bir karakter olmakla beraber, hoşgörü ve merhameti de oldukça kuvvetli bir erkektir. İş hayatındaki başarısı arkasındaki itici güce bağlıdır.

  Onu Nasıl Etkilersiniz?

  Sempatik, sevecen, hoş görülü, ona ömrünü adayacak kadar yürekli seven ve kendine bakan bir sevgili olarak onun size yönelmesini sağlayacak kısa zamanda aşkını kazanacaksınız.
  Onun her yaptığını takdir etmeli Zaman zaman değişen ruh haline anlayış göstermeli, çiçek kokulan ile çok hoş kokmaya çalışmalısınız.

  Seks Hayatınız

  Değişik mekanlar, pozisyonlar seks hayatının vazgeçilmez parçasıdır. Kimi: zaman bir yeni yetme gibi davranabilir. Kendini güçlükle kontrol eder. Bazen de oldukça inatçı olabilir.

  31 ocak - 9 şubat tarihleri arasında doğduysa...

  Nasıl Biri?

  Marifetli, hoşgörülü, oldukça sabırlı ulun bu erkeği aynı zamanda arkadaşlık ve aile bağlan da oldukça güçlüdür. Gezmeyi ve yeni şeyler keşfetmeyi çok sever.

  Onu Nasıl Etkilersiniz?

  Onun değişken tavırlarına her zaman sakin ve hoşgörü ile yaklaşacak, tarih ve coğrafya konusunda bilgi sahibi olup onunla bu konulan tartışabilecek şekilde yaklaşırsam. Neşeli, esprili, daima eğlenebileceği bir şeyler yaratan, onun çekingen ve ağır halini bile değiştirecek bir tavır sergilerseniz sizden çok memnun kalacak ve size karşı olan duygulan her gün daha artacaktır.

  Seks Hayatınız

  Onun için önce arkadaşlık sonra seks gelir ve arkadaş olabildiği kadınla seksi düşünebilir. Canı istediği zaman herhangi biri ile herhangi bir yerde beraber olur ve hemen unutur. Sevgi gösterileri ve romantizm ona göre değildir. Buna karşın seksi kadınlardan da çok hoşlanır.

  10-19 şubat tarihleri arasında doğduysa...

  Nasıl Biri?

  Zeki, heyecanlı, çabuk karar değiştirebilen, gezmeyi ve doğayı seven bu erkek aynı zamanda oldukça yaratıcı bir kimliğe sahiptir. Kalabalık ortamlardan ziyade sakin yerlerden hoşlanır.

  Onu Nasıl Etkilersiniz?

  Güzellik ve üstünlük hayranı bu erkeği etkileyebilmek için Öncelikle görünüşünü her zaman dikkat etmeli, şık ve bakımlı olmalısın. Görüntün ile başlayacak olan etkiye zekanı da dahil edersen kazanırsın. Ona karşı daima nazik,ilgili hoş görülü olmalısın. Onunla beraber geçirdiğin zamanlarda onun ilgi alanına giren konularda paylaşımlar da bulunmalısın. Bu şekildeki davranışlarına kayıtsız kalmayacaktır.

  Seks Hayatınız

  Bir gecelik aşklar, yasak ilişkiler, sıra dışı kişiler ilgisini çeker. Evlilik cinselliğe olan ilgisini azaltır.Evlendiği zaman partnerinin onu şaşırtmasını bekler. Monotonluğu sevmez.

  20-29 şubat tarihleri arasında doğduysa...

  Nasıl Biri?

  Duygusal romantik, çabuk öfkelenen, kuşkucu bir kişiliğe sahip olan bu erkek aynı zamanda oldukça merhametli ve hümanisttir. İlgi odağı olmaktan da büyük keyif alır.

  Onu Nasıl Etkilersiniz?

  Heyecanlı, doğa ve açık havayı seven, çevresinde beğenilen, giriştiği işlerde başarılı ve kendine her /aman Özen gösteren bir bayan olursan o zaten senden etkilenecektir.

  Kültürlü, bakımlı, konuştuğunu dinletebilen, biraz aykırı bir bayan onun ilgisini fazlasıyla çekecektir.

  Seks Hayatınız

  Bu erkek çevresi tarafından çok çabuk etkilenir. Bu yüzden sürekli partner değiştirebilir ve de vicdan azabı duyar. Seks onun için elinde olmadan kendini kaptırdığı dalgalara benzer. Romantiktir. Egzotik tatilleri çok sever.

  1-9 mart tarihleri arasında doğduysa...

  Nasıl Biri?

  Sessiz mizacı ile fırtına öncesi sakinliği andıran bu erkek kendi doğruları dışındaki olaylara karşı hüyük tepkiler gösterebilir. Güvenilir ve iyi bir arkadaştır.

  Onu Nasıl Etkilersiniz?

  Onun hassas ve romantik kalbini kırmamaya özen gösterip, kıskanç tavırlarına hoşgörü ile yaklaşıp, duygularını şiirsel hir dille anlatan, omzuna yaslanıp ağlayan hir kadın onu etkileyebilir. Felsefi konulara ilgi duyan, bağımsızlığına düşkün ve onun bağımsızlığına da anlayış gösteren bir kadın ile çok iyi anlaşır.

  Seks Hayatınız

  Seksi ve eğlenmeyi sever. Fakat bazen eğlence limitlerini öyle bir aşar ki partnerine zor anlar yaşatır. Değişik kültürlerin sevişme tekniklerini denemek ister. Seks onun için yeni ülkeleri keşfetmek gibidir. Bu yüzden sık partner değiştirme riski vardır. Sevişme sonrasında patavatsızca sözlerle eşini kırabilir.

  10-20 mart tarihleri arasında doğduysa...

  Nasıl Biri?

  Hareketli, değişken, aynı anda bir çok şeyi düşünüp halledebilme kabiliyetine sahip, asabi ancak kontrollü olan hu erkek bir o kadar da çocuksu ve iyi niyetlidir.

  Onu Nasıl Etkilersiniz?

  Dostluk anlayışı çok güçlü, çevresinde sevilen, oldukça mütevazı, kendini seven, iş hayatında başarılı bir bayan her zaman ilgisini çeker.

  Sende bu özellikleri gördüğü zaman zaten sana aşık olacaktır. Yenilikçi düşünce ve görüş sahibi, hayattan zevk alan, onunla sabahları sabah sporları yapabilen bir sevgili olabilirsen bu aşk hızlıca başlayacak ve devamlı olacaktır.

  Seks Hayatınız

  Değişik tekniklerden hoşlanır ama bazen kendini o kadar çok tekniğe kaptırır ki, duygularını yaşamakta zorlanır. Mükemmeliyetçiliğini yenebilirse seks onun için daha zevkli bir hale gelir. Çoğu zaman partnerini acımasızca eleştirebilir.

  21-30 mart tarihleri arasında doğduysa...

  Nasıl Biri?

  O iyi bir konuşmacı, renkli bir kişilik, cesur ve bağımsızlık duygusu oldukça güçlü biri... Büyük hedefleri olan bu hedeflerine ulaşmak için engel tanımayan, değişken bir ruh yapısı ile zaman zaman çok pozitif bazen de inanılmayacak kadar agresif bir karaktere sahip.

  Onu Nasıl Etkilersiniz?

  Bu erkeği ele geçirmenin ilk yolu zekanızla ideallerine vereceğiniz, destek olacaktır. Daima şirin davranışlar sergileyerek onun en gergin anlarını yumuşatan, saçlarını genelde uzun ve açık bırakan, sade ama gösterişli giyinebilen biri onu etkileyebilir.

  Seks Hayatınız

  Maceracı olan erkek monoton ve sıkıcı bir seks yaşantısından kaçacaktır. Seks hayatınızı mükemmel kılmak için onun hayal dünyasına ve yoğun romantizmine ayak uydurabilmelisiniz.

  31 mart-9 nisan arasında doğduysa...

  Nasıl Biri?

  Hayal gücü zengin, kararsız, aceleci, sezgi gücü mükemmel olan bu erkek sen mizaçlı gibi görünse bile yufka yüreklidir. Hayatta ya en tepede ya en dipte olan bu kişi maddiyattan çok alkışı bekler. Onu daima takdir edecek birileri olmalı.

  Onu Nasıl Etkilersiniz?

  Hissettiklerinizin gelip geçici duygular olmadığını, ona ömrünüzü adadığınızı ve onun bütün hayatının en önemli varlığı olduğunu ona anlatmalı ve ispat etmelisiniz ki size cevap versin ve bağlansın. O gelip geçici askı istemez. Bilim ve felsefe konulanna ilgili, onun bakışlarının ne kadar etkili olduğunu sürekli anlatarak onu gururlandıracak bir sevgili olabilirseniz sizi bırakmak istemeyecektir.

  Seks Hayatınız

  O seks hayatında en mükemmel kişi olduğunu hissetmeli ve bakışlarınızda arzulanmayı yakalamalı. Romantizm dolu bir seks onu baştan çıkaracak ve hu sayede sizden asla vazgeçemeyecektir.

  10-20 nisan tarihleri arasında doğduysa...

  Nasıl Biri?

  Oldukça aktif, çalışkan, yaratıcı fikirleri olan, biraz asabi, sevimli ve cana yakın bir kişiliğe sahip olan bu erkek, aynı zamanda yükselme hırsı ve sadakat tutkunudur.

  Onu Nasıl Etkilersiniz?

  Bilime ve edebiyata düşkün, tertipli ve düzenli, mum ışığında sabahlara kadar onunla dans edecek bir sevgili hayal eden bu erkeğe bunların sizde olduğunu hissettirebilirseniz size bağlanacaktır. Biraz neşeli, biraz kıskanç, biraz çılgın bir davranış modeli ile onun karşısında etki yaratabilir ve göstereceğiniz sempatik tavırlarla kalbini kazanabilirsiniz. Ancak her zaman bakımlı olmalısınız.

  Seks Hayatınız

  Sekse fazlası ile düşkün olduğundan kendi hızına ayak uyduracak bir kadın arar ve arzularında siniri tanımaz. Onun ayağını yerden kesecek kendini karşısında çaresiz hissettirecek bir arzuyu ona hissettirebilirseniz bu beraberlik asla bitmeyecektir.

  21-30 nisan tarihleri arasında doğduysa...

  Nasıl biri

  Oldukça ince ve kibar davranışlı, çekici, diplomatik bir kişilik. Çabuk sıkılan biri olması ise onu zor kılan yönü.

  Onu nasıl etkilersiniz?

  Daima güzel konuşan, mistik konulara ilgi duyan, onunla hayallerini kurduğu her ortamda uyum göstereceğini fark ettiren bir kadın olarak, onun kalbini ele geçirmekte zorlanmayacaksınız, ilginç ve değişik fikirler yaratabilmelisiz.

  Aynca hayvanlara karsı aşın rtass olduğu için sizin de hayvan sever olmanızı bekleyecektir.

  Seks Hayatınız

  O bazen çok tutkulu, bazen ise seksten uzak görünür. Seks hayatıyla ruhsal dünyası arasında kuvvetli bir bağ vardır. Onun önce ruhuna hitap edebilmelisiniz, bunu başardığınız taktirde seks hayatınız zaten mükemmel geçecektir.

  1-9 mayıs tarihleri arasında doğduysa...

  Nasıl Biri?

  Konuşma yeteneği oldukça kuvvetli, çevresinde sevilen bir kişilik... Maceracı bir ruha sahip, özgürlüğüne son derece düşkün olan bu erkek, hayatı yaşamayı ve yaşatmayı ilke edinmiştir.

  Bazı anlarda agresif olsa bile bunu çabuk kontrol altına alabilir.

  Onu Nasıl Etkilersiniz?

  Maddi konular da oldukça tutumlu ve prensipli olan bu erkeğe, maddi bir beklenti içinde olabileceği duygusunu vermemeli daima onun maneviyatı ile ilgilenmelisiniz. Bu, onu cezbedecek ve sana güvenecektir. Onunla beraber sosyal ortamlara girmeli, bu ortamlarda onu onurlandırmak ve yüceltmelisiniz. O zaman size karşı yoğun hisler besleyecektir.

  Seks Hayatınız

  Değişiklik ve maceradan hoşlanan bu erkek, ateşli bir seks hayatı arzular. Partnerine inanılmaz anlar yaşatacak ve ondan da bunu bekleyecektir. Heyecan ve romantizm dolu bir seks ancak bu erkekle bu kadar anlamlı olabilir.

  10-21 mayıs tarihleri arasında doğduysa...

  Nasıl Biri?

  Aynı anda birden fazla hayat yalamak onu tembellikten uzak tutar. Diğer insanların deneyimlerinden öğrenmek için dinler. Açık fikirli ve şaşırmaya gönüllüdür. Bazen öfkeli
  olmakla beraber bu öfkesi uzun sürmez.

  Onu Nasıl Etkilersiniz?

  Gece ve mehtabı onunla izlemek isteyecek, ona duygularını içten ve romantik sözlerle söyleyecek, ara sıra onu şık ortamlara sokacak olursanız sizden çok fazla etkilenerek duygulanna karşılık verecektir. Bu erkek, hırslı, atletik, önderlik ruhuna sahip ve ona karşı ilgili bir kadınla mükemmel bir uyum gösterecektir.

  Seks Hayatınız

  Değişikliklerden hoşlanır. Seks, onun için oyun gibidir. Bu yüzden aşk oyunlarını çok iyi bilir. Değişik mekanlar, pozisyonlar, seks hayatının vazgeçilmez parçasıdır. Kimi zaman bir yeni yetme gibi davranabilir. Kendini güçlükle kontrol eder.

  22-31 mayıs tarihleri arasında doğduysa...

  Nasıl Biri?

  Her aynntıyı hissetmek, hayatın uyumsuzluğunu görmek, her şeye rağmen yaşamın sunduğu her şeyi sevmek, kabullenmek ve ona güvenmek: bu tarihte doğan bir erkeğin özellikleridir. Zeki, biraz hiperaktif ve son derece duygusaldır.

  Onu Nasıl Etkilersiniz?

  Ona her zaman şevkat gösterecek, bakımlı olacak, sık giyinecek, daima güler yüzlü, biraz mağrur ve ihtiraslı bir kadın olarak onu kazanabilirsiniz. Biraz da duygusal sözlerle bu aşk kuvvetlenecektir.

  Seks Hayatınız

  Güzel bir yemek yapıp sarılıp kucaklarsanız kendini sekse hazır hisseder. Biraz ana kuzusudur ama kurda dönüşmekte gecikmez. Son derece duygusaldır, aşık olduğu kadınla sevişmekten hoşlanır. Bunun aksi olursa kendini yetersiz ve güvensiz hissedebilir ve bütün şevki kaçar.

  1-9 haziran tarihleri arasında doğduysa...

  Nasıl Biri?

  Zeki, yaratıcı, güzelliğe düşkün, sık karar değiştiren bu kişi sürekli yeniliklerden hoşlanır. Para, onun için sadece araçtır ancak bu aracı kazanmak için de oldukça gayretlidir.

  Onu Nasıl Etkilersiniz?

  Merhametli, idealist, kendi ayaklan üzerinde durabilen bir kadın olabilirseniz onu etkilemeyi başaracak ve göstereceğin ilgi ile askını kazanacaksınız. Kendinize her zaman güvenli olmalısınız. Olumlu düşünmeye meyilli, diktatör olmayan, kendine bakan ve ona aşk sözcüklerini şairane bir dille fısıldayan biri olabilirseniz size karşı tutkuları gelişecektir.

  Seks Hayatınız

  Mekan, onun için çok önemlidir. Yumuşak ve büyük bir yatak, şömine ve yiyeceklerle dolu bir masa onu sekse hazır bir duruma getirir. Sevilmekten, okşanmaktan, bir çocuk gibi öpülmekten çok hoşlanır. Bu uyumu yakalayabilirseniz, seks hayatınızın vazgeçilmez bir parçası olacaktır.

  10-21 haziran tarihleri arasında doğduysa...

  Nasıl Biri?

  Yapıcı, kurnaz, çekici ve biraz ı hayalperest bir kişiliğe sahip olan bu erkek başarıyı ve başarılı insanı çok sever. Kararsızlıkları olsa bile aklına ilk geleni yapmaktan da kendini alıkoyamaz.

  Onu Nasıl Etkilersiniz?

  Kültürlü ve kendini daima yenileyen, en olumsuz anlardan bile soğukkanlılıkla çıkmayı başarabilen aldığı bira çekle çığlıklar atabilen bir karaktere lirseniz o sizindir. Gözlerini her zaman ön plana çıkaracak şekilde makyaj yapmalı, aşkınızı ona bakışlarınızla anlatmalısınız. Güvenilirliğinizi davranışlarınızla göstermelisiniz ki, size güvensin aşık olsun,

  Seks Hayatınız

  Son derece ateşlidir ama ateşini körükleyecek bir neri olursa. Güzel ve çekici olduğun ona hissettirmelisiniz. Yatakta ins maktan hoşlanır, kendi yöneteceği yonları tercih eder.

  22 haziran- 1 temmuz tarihleri arasında doğduysa...

  Nasıl biri?

  Nazik sempatik, güzel konuşabilen ve sosyal faaliyetlerden hoşlanan, fikirlerinin doğrultusunda hareket etmekten kaçınmayan bir kişiliktir.

  Onu Nasıl Etkilersiniz?

  Onun dünyadaki en mükemmel, en başarılı, en çekici erkek olduğunu ona hissettirmeli, öz güvenini kuvvetlendirmelisiniz ki size aşk ile gelebilsin ve hep yanınızda kalsın. Yeni şeyler öğrenmeye meraklı, duygusal müziklerden hoşlanan bir kadın olmalısınız ve bunu sık sık söylemekten çekinmemelisiniz.

  Seks Hayatınız

  Bu erkek için seks güçlü olduğunu gösterebileceği bir alandır. Bu yüzden kendine fazla güveni olan bir partner ile mutlu olamaz. O pohpohlanmaktan çok hoşlanır. Çok sık seks yapmak istemeyebilir rama özellikle iş yaşamında bir başarı elde ederse performansı yükselir.

  2-11 temmuz tarihleri arasında doğduysa...

  Nasıl Biri?

  Romantik, idealist, dostluğa önem veren, azimli bir erkektir. Onun için iş hayatında başarılı olmak çok önemlidir. Enerjik karakteri ile biraz , sabırsız olmakla beraber sosyal ortamlarda uyumsuz ve dikbaşlı bir yapıya sahip değildir.

  Onu Nasıl Etkilersiniz

  Hoşgörülü, toplumda takdir edilen, ona aşkını gösteren ama taviz vermeyen, biraz gururlu bir kadın olarak onu çok fazla etkileyecek ve kalbinin sahibi olabileceksiniz. Yalnız bunları yaparken üzerine çok düşmemelisiniz. Denize aşın düşkün bu erkekle deniz yolculukları planlan yapabilirsiniz.

  Seks Hayatınız

  Hem kendisi hem de partnerinin hijyeni onun için çok önemlidir. Temiz ve kolalanmış beyaz çarşaflar onu uyarmak için yeterli olabilir. Partnerinin nelerden hoşlandığını hemen anlar. Kendisi de aynı ilgiyi bekler.

  12-21 temmuz tarihleri arasında doğduysa...


  Nasıl Biri?

  Hayır sever, müşfik, bağımsız, tertipli olan bu erkek, orijinal fikirlerini hayata geçirmek için çabalayan bir yapıya sahiptir.

  Onu Nasıl Etkilersiniz?

  Kibar, güzel giyinebilen, kıskançlığına rağmen kuşkucu davranmayan bir sevgili arayan bu erkek, sizde bunları bulabilirse aşkına cevap verecek ve sizinle olacaktır, insanlara davranışlarında pozitif, enerjik, kuvvetli, hayal gücü olanı her zaman kendine bakmayı ihmal etmeyen bir kadın olarak onun kalbini kazanmakta zorlanmayacak ve mutlu olacaksınız.

  Seks Hayatınız

  Seks, onun için elinde dan kendini kaptırdığı d ra benzer. Romantiktir. Egzotik bir y yenen yemek, birlikte dinlenen hoş t müzik onu hemen uyarır. Sevgi doludur. Eşini öpücüklere ve iltifatlara boğar (ilgisi başka bir yöne kaymadıkça). içki içer içmez aklına seks gelir.

  23 temmuz-2 ağustos tarihleri arasında doğduysa...

  Nasıl Biri?

  Dürüst, girişimci, sanatkar ruhlu bu erkek aynı zamanda kararlı azimli ve ileriyi görme sağduyusuna sahip biridir.

  Onu Nasıl Etkilersiniz?

  Kendine güvenen her ortama uyum gösterebilen bir erkektir. Bu sebeple küçük olayları sorun yapmadan onun gibi düşünebilirseniz onun yüreğini ele geçirmişsiniz demektir. Parayı amaç değil araç olarak görebilen, heyecanlı, insancıl tavırlar sergileyen bir sevgiliyi ha- j yal eden bu erkek, sizde bu özellikleri yakaladığı an duygularının kıymetini bi-1 lecek ve size kapılacaktır.

  Seks Hayatınız

  Eşine karşı sevecen ve fedakardır. Kimi zaman hoşlanmadığı şeyleri sadece partnerini memnun etmek için yapar. Sevilmekten, okşanmaktan çok hoşlanır. Sert hareketlerden, kaba davranışlardan nefret eder.

  3-13 ağustos tarihleri arasında doğduysa...

  Nasıl Biri?

  İçten, coşkulu, samimi, özgüveni yüksek bu erkek aynı zamanda doğa ve müzikle sürekli iç içe olmaktan büyük keyif alır.

  Onu Nasıl Etkilersiniz?

  Bazen anlaşılmaz, biraz gizemli, onun aklını sürekli meşgul edecek davranışlar sergileyecek ve beklemediği anlarda tutku ile ilan-ı aşk edecek biri olabilirseniz, aklı ve kalbi hep sizinle olacaktır. Kararlı, ne istediğini bilen, ona aşırı derecede ilgili ve sıcak davranışlar sergileyen bir kadın olarak kalbini kazanacak ve bu aşk yolunda mutluluğu yakalayacaksınız.

  Seks Hayatınız

  Onun için .seks arkadaşlıktan sonra gelir. Arkadaş olabildiği kadınla seks yapmayı düşünebilir. Seks, yaşamında önemli bir yer tutmaz. Canı istediği zaman herhangi biri ile herhangi bir yerde beraber olur ve hemen unutur. Sevgi gösterileri ve romantizm ona göre değildir. Erotik filmler, fotoğraflar ilgisini çekebilir.

  14-23 ağustos tarihleri arasında doğduysa...

  Nasıl Biri?

  Gururlu, sade, tedbirli, girişimci ve başarı aşığı bu erkek, bilimsel konulara yakından ilgi duyar. Her zaman bir mucit olmak ister. Bunun için de çok çalışır.

  Onu Nasıl Etkilersiniz?

  Kararlı, ne istediğini bilen, ona aşın derecede ilgili ve sıcak davranışlar sergileyen bir kadın olarak kalbini kazanacak ve mutluluğu yakalayacaksın Onun hayatını tamamen önemsemeli yeri geldiğinde ona destek olmalısınız. Davranışlarında ölçülü, güler yüzlü, iyi bir kariyere sahip ve dış görünüşüne ön veren bir kadın onu kolaylıkla etkileyebilir.

  Seks Hayatınız

  Yatakta monotonluktan, klasik pozisyonlardan nefret eder. Kıskanç bir partnerle asla yapamaz. yaratıcıdır. Yatakta eşini şaşırtabilir. Se onun için özgürlük demektir. Partnerin onu şaşırtmasını bekler. Seksi en doruk noktasında yaşar ve yaşatır.

  24 ağustos-2 eylül tarihleri arasında doğduysa...

  Nasıl Biri?

  Kibar, uyumlu, kıskanç, inceleyici bir karakter olan bu erkek, düzeni çok sever. Hayat çizgisinde hep kendi kararlan ile yaşamayı tercih eder.

  Onu Nasıl Etkilersiniz?

  Bu erkek çok fazla üstüne düşülmesinden, işlerine karışılmasından hiç hoşlanmaz. Bu yüzden onun işlerine karışmadan, çok fazla üstüne düşmeden beynini meşgul edecek konular bulmalısınız.

  Karşılıklı sıcak sohbet ortamları yaratan onun en sevdiği yemeği elleri ile ruhunu okşayabilen ve yeri açık yürekle omzunda ağlamak ortaya koyabilen birine kayıtsız kalamaz.

  Seks Hayatınız

  Fırtınalı bir gecede çadırda, denizin dibinde, çam ormanlarında ve aklınıza gelebilecek tüm egzotik ortamlarda seks yapmaktan hoşlanır. Ona sağlayabilirdeniz mutlu olursunuz.

  3-12 eylül tarihleri arasında doğduysa...

  Nasıl Biri?

  Sevimli, cömert kariyerinde l yüksek hedefleri olan bu erkek, çevresinde popüler olmayı ve herkes tarafından takdir edilmeyi arzular. Bunu başarmak için elinden gelen herşe-yi yapar.

  Onu Nasıl Etkilersiniz?

  Derin duygular beslediğini her fırsatta belli eden, ona bol bol sevgi sözcükleri gönderen, kendiyle her zaman barışık bir kişilik ruhunu okşayacak ve bu aşka kayıtsız kalamayacaktır. Kıskanç ve kuşkucu olan bu erkek sizi her zaman kontrol etmek ister ve ilişkide her zaman için ön plandadır.

  Seks Hayatınız

  Bu erkek için seks her şeyden önce gelir. Aç kalabilir ama sekssiz yaşayamaz. "Seksi" tabir edilen kadınlara düşkündür. Tabu nedir bilmez. Onun için güzel veya çirkin kadın kavramı yoktur. Her kadın çekicidir ve o hazırdır. Onun umulmadık anlarda gelecek seks arzusuna cevap verebilirseniz seks hayatınızda sorun yaşamazsınız.

  13-22 eylül tarihleri arasında doğduysa...

  Nasıl Biri?

  İyi yürekli, sanatkar, evine ve ilişkilerine bağlı, sakin ve telaşsız olan bu erkek aynı zamanda oklukça çekici bir karakterdir. Sosyal ortamlarda eğlencelidir, bu özelliğiyle aranılan bir kişidir.

  Onu Nasıl Etkilersiniz?

  Kendiyle barışık, hayata daima gülümseyerek bakan, denizi çok seven bir sevgili onu tamamlayacaktır. O, daima huzur verici ve sakin onumları sever, so de buna uyum göstermelisiniz. Güzel kokular her zaman onu cezbedecektir. Onun yanında iken bakımlı olmalı, ona daima sıcak sözler söylemeli ve onu mest etmelisiniz. Bütün bunlar onu size bağlalayacaktır.

  Seks Hayatınız

  Genel hayatında oldukcu sakin olan bu erkek, seks hayatında karşısında son derece çılgın ve renkli bir kişilik arar. Değişik ortam ve kıyafetler, arzularını körüklerken, seks hayatında kibar ve duygusal davranan insanlardan enerji almaz.

  23 eylül-3 ekim tarihleri arasında doğduysa...

  Nasıl Biri?

  Sevgi dolu. merhametli. biraz ukala, kendini daima haklı gören, politik, güzelliklere tutkun bu erkek oldukça yaratıcı ve hareketlidir.

  Onu Nasıl Etkilersiniz?

  Güçlü , otoriter bir kişilik onu cezbedecektir. Kendini değerli hissetmesini sağlayacaktır. Bu yüzden en başından otoritenizi kurmalı ve ona bunu hissettirebilmelisiniz.

  Seks Hayatınız

  Partnerini kolayca uyarabilir. Bu onun doğal yeteneğidir. Onun için seks zaman,yaş,yer gözetmeksizin yapabileceği zevkli bir iştir. Tabu nedir bilmez. Aşık olduğu kişiyle nasıl beraber oluyorsa aynı şekilde nefret ettiği bir kişiyle de beraber olabilir. Negatif duygular hissettiği biriyle yaşayacağı cinsel beraberlik farklı bir haz demektir onun için.

  4-13 ekim tarihleri arasında doğduysa...

  Nasıl Biri?

  Akıllı, zarif, gururlu olmakla beraber bu erkek tek bir iş ya da konuda sebat edemez. Aldığı kararları uygularken sabır gösterebilirse başarılı sonuçlar elde eder.

  Onu Nasıl Etkilersiniz?

  Her konuda en mükemmel olduğunu hissettirebilen, onunla her günü dolu dolu ve romantik geçirebilecek, yardım sever bir karakter onu çok etkileyecek ve aşkına karşılık vermekte gecikmeyecektir. Sabırlı, eğitici yayınlara ilgili, gezme ve eğlenmede sınırlan olmayan, aşkını ona tıpkı bir sür kitabı gibi şairane sunabilen bir kişilik sergileyerek onun ruhunda çok özel bir yer kaplayabilirsiniz.

  Seks Hayatınız

  Onun için seks, estetik bir ortamda estetik bir biçimde olmalıdır. *****grafik görüntülerden nefret eder. Erotizm daha çok ilgisini çeker. Vücuduna önem veren bakımlı bir eş ister. Her şeyin bir zamanı olduğunu düşünüp olur olmadık zamanda kendisine kur yapan bir eşten hiç hoşlanmaz.

  14-23 ekim tarihleri arasında doğduysa...

  Nasıl Biri?

  Enerjik, cesaretli, gösterişli, kendini her toplumda kabul ettirebilen bu erkek, çok çabuk sinirlen¬mekle beraber, bir çift tatlı söze de he¬men kanabilir.

  Onu Nasıl Etkilersiniz?

  Eğlence yaşamına düşkün olan bu erkek, onu eğlendirecek, her güne ye¬ni bir anlam kazandıracak, küçük armağanlarla şaşırtacak bir davranış modeli ile size doğru akacak ve sizinle mutlu olacaktır. Giyimine, vücut yapısına özen gösteren, onun giyimi kuşamı ile yakından ilgilenen, sık sık sosyal ve kültürel etkinliklere katılabileceği bir sevgili isteyen bu erkeğe bunları sunabilirseniz sevginiz karşılık görecektir.

  Seks Hayatınız

  Kendisi ile aynı yerde aynı şartlarda, aynı şekilde seks yapabilecek bir partner bulamazsa yaşamı bir kabusa dönüşebilir. Partneriyle değişik tekniklerden hoşlanır.
  dünyasındaki yerini alacak ve kalıcı olacaksınız. Serüven ve riskten hoşlanan onun kalbini kazanmak uğruna çalışan kadınlardan hoşlanır.

  24 ekim-2 kasım tarihleri arasında doğduysa...

  Nasıl Biri?

  Atılgan, cesur, keskin zekalı bu erkek aynı /amanda kendine aşırı düşkün ve biraz da dik kafalıdır. O, her zaman haklı çıkmalıdır, daima bunun mücadelesini verir.

  Onu Nasıl Etkilersiniz?

  Romantik bir aşık. zaman zaman saçmalayan, çocuk gihi davranan, ama onu koruyabilme özelliğini de sempatik bir biçimde ortaya serebilen bir tavırla onun dünyasındaki yerini alacak ve kazanacaksınız. Serüven ve riskten hoşlanan onun kalbini kazanmak uğruna çalışan kadınlardan hoşlanır.

  Seks Hayatınız

  Seks, onun içindeki güçlü enerjiyi boşaltabileceği muhteşem bir egzersizdir. Bu yüzden ilişkide seks ön planda olacaktır. Sevişme esnasında aktif rol oynamaktan partnerini yönetmekten hoşlanır. Utangaçlık gibi bir sorunu yoktur.

  3-13 kasım tarihleri arasında doğduysa...

  Nasıl Biri?

  Son derece çalışkan, sporcu, zor durumda kaldığında zaman zaman beyaz yalanlara başvuran, girdiği her işte basan kazanabilen, sevimli, esprili ve cana yakın bir erkektir.

  Onu Nasıl Etkilersiniz?

  Kültürel faaliyetlere meraklı, açık havaya düşkün, genelde açık renk ve şık giyinen bir imaj çizebilirseniz sizden çok fazla etkilenecek ve beklentilerine karşı koyamayacaktır. Biraz da güleryüzlüyseniz hiç sorun yok. Onun aradığı cesaretli, doğayı seven, açık sözlü, düşündüğünü konuşan ve abartısız giyinen bir sevgili.

  Seks Hayatınız

  Her zaman, her yerde ve şartta seks yapabilir ve seksi spor gibi görebilirler. Biraz egoist davransalar da partnerlerini mutlu etmeden bırakmazlar. Aşk oyunlarını fazla uzatmazlar buna karşın sonuca çok geç ulaşmaları ve kısa sürede tekrar sevişebilmeleri partnerlerini mutlu etler, sekste romantizmden uzaktırlar.

  14-22 kasım tarihleri arasında doğduysa...

  Nasıl Biri?

  Doğru sözlü, açık konuşan, oldukça hareketli, sabırlı olmakla beraber haksızlık karşısında çılgına dönebilen bu erkek, aynı zamanda oldukça da hayalperesttir.

  Onu Nasıl Etkilersiniz?

  Arkadaş canlısı, bakımlı, güzel sözlerle her gün onun kalbini dolduran bir sevgili, kalbini fethedecek ve bu duyguya karşılık vermek için zorlanmayacaktır. Onunla paylaşacağın anlar daima ilgi dolu olmalı. Son derece hassas, duygusal ve kıskanç olan bu erkek, özel ilgi ve alaka bekleyecek ve onu kıskandıran bir tavır görmek istemeyecektir.

  Seks Hayatınız

  Seks, onun için şık bir mekanda yenen lezzetli bir yemek gibidir. iyi dekore edilmiş bir yatak odası lüks bir otel ve şampanya onu hemen harekete geçirir. Klasik pozisyonlan tercih eder. Aceleden nefret eder. Yatakta sürprizleri sevmez. Her zaman denediği şekilde pozisyonları sever.

  23 kasım-2 aralık tarihleri arasında doğduysa...

  Nasıl biri?

  Azimli, kararlı, hırslı, sabit fikirli, bazen sık değişken bir ruh halinde olan bu er-•'. kek, aynı zamanda seyahat düşkünü ve sinirlidir.

  Onu Nasıl Etkilersiniz?

  Güçlü iradeli, duyarlı, her tür bilimsel konu ile ilgili bir sevgiliyi arzulayan bu erkek sizde bunları yakalarsa size aşık olacak ve git deseniz de yanınızdan asla ayrılmayacaktır.
  Serüvenci,maceraperest onunla her türlü yolda yürüyebilecek kadar yürekli bir sevgili olabilirseniz, o da sizin duygularınıza karşılık verecek ve size aşık olacaktır.

  Seks Hayatınız

  Bir erkek için seks üretmek demektir. Partneri ile çocuk sahibi olmak için çalıştığı zamanlarda yüksek performans sergiler. Bir gecelik ilişkilerden ve alelacele sevişmelerden nefret eder. Klasik pozisyonlardan hoşlanır.

  3-12 aralık tarihleri arasında doğduysa...

  Nasıl Biri?

  Hayalperest, maceracı, kendine özen gösteren, hassas bir bünyeye sahip bu erkek, değişken yönleri ile bazen kendi için bile oldukça zor bir kişiliktir.

  Onu Nasıl Etkilersiniz?

  Dikkat çekici, zevk ve eğlenceyi seven her sorunlu anda hayata yine de gülümseyerek bakabilen bir sevgili olarak onu çok çabuk etkileyecek ve ruhunu size adamasını sağlayacaksınız. Gönül kinci ve sert sözlerden sakınan, evine düşkün ve ev işlerini seven bir kadın isteyen bu erkek, sizde bu özellikleri bulabilirse size yakınlaşacak ve zaman içinde aşık olacaktır.

  Seks Hayatınız

  Çoğu zaman zihnini boşaltmak, sinirlerini gevşetmek amacıyla sekse ihtiyaç duyar. Gülerek, konuşarak sevişmeye bayılır. Partnerinin kışkırtıcı konuşmalar yapmasından hoşlanır. Erotik telefon konuşmaları, yazışmalar onu kolayca baştan çıkarır. Romantizmden hoşlanmaz.

  13-22 aralık tarihleri arasında doğduysa...

  Nasıl Biri?

  Keskin zekalı, sezgi gücü yüksek, biraz sabit fikirli olan bu erkek, ruhsal olarak güçlü olduğu sürece çalışkan ve başarılıdır.

  Onu Nasıl Etkilersiniz?

  Hayal gücü kuvvetli, biraz gizemli, konuşmaları etkili ve görüntüsüne önem veren bir sevgili olabilirseniz sizin duygularınıza karşı kayıtsız kalmayacak ve bu aşkı sizinle yaşayacaktır. ihtiraslı,biraz çekinge tabiat düşkünü, .sosyal biri yapıya sahip, çocuklara karşı merhametli bir kişi isteyen bu erkek, sizde bu özellikleri fark edince bu aşka karşı koymayacak ve sizin olacaktır.

  Seks Hayatınız

  Bu erkek genelde tahrik olduğunda sevişmek ister. Pek nadiren heyecan duyan, ihtiyatlı, ağır kanlı özellikleri can sıkıcı olacaktır. Bu nedenle ilişkide daha sabırlı ve ağırkanlı olmalısınız. Eğer dizginlerini size verirse, birlikte cinsel zevkin değişik yollarını keşfedebilirsiniz. Aksi takdirde, istenen dengeyi kurmak zor olacaktır. Oldukça sürtüşmeli bir macera doğrusu.

  23-30 aralık tarihleri arasında doğduysa...

  Nasıl biri?

  Onun içindeki çocuk çok hareketli olmasının nedeni. İfade güçlüğü çektiği çok nadir zamanların dışında kendini uzun sohbetlerle size tanıtmak onun büyük zevklerinden biridir.

  Onu Nasıl Etkilersiniz?

  Onu etkilemenin yolu doğallıktan geçiyor. Kış günlerinde doğan bu erkek sıcaklık ve samimiyet düşkünüdür. Olduğunuz gibi olun ve ona program yaperken özgürlük tanımayı da ihmal etmeyin. Güleryüzlü biriyseniz üstelik sizden kıymetlisi olmayacaktır.

  Seks Hayatınız

  Yatakta size psikolojisini açık eden bu erkek sizin de açık oynamanızı bekleyecekir. Haz noktalarınızı sesli ifade etmeniz onun için tahrik edicidir. Sürprizlerden hoşlanır haberiniz olsun.

  leyditürk.com

 2. #2
  Onursal Üye ĸαяαмέŁ Baktabul'un Çılgını ĸαяαмέŁ Baktabul'un Çılgını ĸαяαмέŁ Baktabul'un Çılgını ĸαяαмέŁ Baktabul'un Çılgını ĸαяαмέŁ Baktabul'un Çılgını ĸαяαмέŁ Baktabul'un Çılgını ĸαяαмέŁ Baktabul'un Çılgını ĸαяαмέŁ Baktabul'un Çılgını ĸαяαмέŁ Baktabul'un Çılgını ĸαяαмέŁ Baktabul'un Çılgını ĸαяαмέŁ Baktabul'un Çılgını ĸαяαмέŁ - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Feb 2008
  Bulunduğu Yer
  Zıkkımın Kökü..
  Mesajlar
  4.025
  Blog Yazıları
  30
  Tecrübe Puanı
  107374663

  Tanımlı Ce: Onu doğum tarihine göre etkileyin

  1-9 haziran tarihleri arasında doğduysa...

  Nasıl Biri?

  Zeki, yaratıcı, güzelliğe düşkün, sık karar değiştiren bu kişi sürekli yeniliklerden hoşlanır. Para, onun için sadece araçtır ancak bu aracı kazanmak için de oldukça gayretlidir.

  Onu Nasıl Etkilersiniz?

  Merhametli, idealist, kendi ayaklan üzerinde durabilen bir kadın olabilirseniz onu etkilemeyi başaracak ve göstereceğin ilgi ile askını kazanacaksınız. Kendinize her zaman güvenli olmalısınız. Olumlu düşünmeye meyilli, diktatör olmayan, kendine bakan ve ona aşk sözcüklerini şairane bir dille fısıldayan biri olabilirseniz size karşı tutkuları gelişecektir.

  tskler

+ Konu Cevapla

Benzer Konular

 1. Doğum Tarihine Göre Kişilik
  By ĸαяαмέŁ in forum Astroloji & Fallar
  Cevaplar: 5
  Son Mesaj: 04-26-2010, 12:53
 2. Doğum Tarihine Göre Hangi Hayvansın
  By CaNDy'S in forum Astroloji & Fallar
  Cevaplar: 19
  Son Mesaj: 08-27-2009, 13:56
 3. çocuğunuzun doğum tarihine ve şekline dikkat!
  By NoBoDyS in forum Anne ve Bebek
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 05-11-2009, 21:48
 4. Doğum Tarihine Göre Hangi Otsunuz
  By asii--melek in forum Komik Yazılar
  Cevaplar: 28
  Son Mesaj: 09-05-2008, 16:42
 5. Kadınınızı burcuna göre etkileyin!
  By aydınhan in forum Astroloji & Fallar
  Cevaplar: 2
  Son Mesaj: 07-14-2008, 11:35

Etiketler

Yetkileriniz

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts

Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375