+ Konu Cevapla
1 den 2´e kadar. Toplam 2 Sayfa bulundu

yeni fırsat...evde güzellik..evde kazanc

 FARKLI DÜNYALAR Katagorisinde ve  Hanımların Yeri Forumunda Bulunan  yeni fırsat...evde güzellik..evde kazanc Konusunu Görüntülemektesiniz.=>...

 1. #1
  Isınan Üye tulip Buraların yabancısı tulip - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Nov 2006
  Mesajlar
  10
  Tecrübe Puanı
  243

  Tanımlı yeni fırsat...evde güzellik..evde kazanc

  selamlar bayanlar....makyaj cilt bakım,güzellik hersey gercekten bizler icin .ama bunları neden kendı evimizden saglamayalım..pekı neden aynı zamanda para kazanmayalım..nasıl mı?Her gün karşınıza yeni fırsatlar çıkabilir; yeni bir fikir, özel bir uygulama ya da hep yaptığınız işlere değişik bir yaklaşım. Amway fırsatı bunların hepsinden farklıdır. Sizi Amway'i dünyadaki en iyi iş fırsatlarından biri yapan şeyi inceleyip karşılaştırmaya davet ediyoruz. Gelin ve bakın:

  BU İŞ NASIL YAPILIYOR:

  Amway İşine Başlamak
  Amway, satışlar üzerinden kar elde edip aynı zamanda da dağıtım ağı kurabileceğiniz bir doğrudan satış işidir.
  İşe başlamak için, önce bir Amway Serbest Girişimcisinin size sunacağı Başvuru Formu'nu imzalamanız gerekiyor. Bu serbest girişimci size işin detaylarını anlatacak ve işe başlamak için gereken bilgi ve Kayıt Setini verecektir. Kayıt Setinin içinden çıkan Sipariş Formu ile ilk siparişinizi verebilirsiniz. Bu siparişte mutlaka kendi Başlangıç Seti siparişinizi vermeniz gerekmektedir. Başvuru formu ve sipariş formunuzu Amway Türkiye'nin işleme koyması ile işe başlamış olacaksınız.
  .

  SERBEST GİRİŞİMCİ GRUBUNUZU YARATMAK:

  Serbest Girişimciler Amway iş fırsatını değerlendirip bu işe katılmayı tercih eden kişilerdir. En başarılı Amway işine sahip olanlar, AMWAY ürünlerini satmakla, yeni Serbest Girişimcilerin sponsorluğunu üstlenmek arasında bir denge kuranlardır. İşinizi büyütmeniz Amway iş fırsatını başkalarıyla paylaşarak ve onlara bu fırsatın kendileri için doğru olup olmadığına karar vermede yardımcı olarak mümkün olabilir. Buna sponsorluk denmektedir. Başkalarına sponsor olan Amway Serbest Girişimcilerinin ortalama satış hacimleri genellikle sponsorluk yapmayanlara nazaran daha yüksektir.

  MÜŞTERİ GRUBUNUZU OLUŞTURMAK:

  Müşteriler sizden AMWAY ürünlerini satın alan ama Amway Serbest Girişimcisi olmayan şahıslardır. Müşteri grubu oluşturmak için en iyi kaynaklardan biri tanıdığınız insanlardır. Bu tanıdıklarınız AMWAY ürünlerini dener ve onları kullandıkça, çeşitli AMWAY ürünlerini tekrar sipariş ettikçe sürekli müşterileriniz olurlar. Her yerde insanların yüksek kaliteye ve tatmin garantisine sahip ürünlere ihtiyacı vardır.

  GRUBUNUZUN BÜYÜMESİNİ SAĞLAMAK:

  "Grubunuz" sponsoru olduğunuz serbest girişimcilerden oluşmaktadır. Bunların çoğu şahsen sponsoru olduğunuz serbest girişimciler olup diğerleri ise bunlar tarafından sponsor edilen kişilerdir. Grubunuzu eğitip motive edersiniz, bunun sonunda hem grubunuz hemde siz kazanç elde edersiniz. Siz kendi işinizi, onlar da kendi işlerini büyütmeye devam ettikçe, her iki taraf da kazançlı çıkacaktır.

  İŞİNİZİ BÜYÜTMEYE DEVAM ETMEK:

  Diğer işlerde olduğu gibi, Amway Serbest Girşimciliğinde de büyümek için kazanca ve çalışmaya ihtiyaç vardır. Buna karşın, hedefleriniz ne olursa olsun, işinizi ne kadar çabuk ya da ne kadar hızlı büyüteceğinize siz kendiniz karar verirsiniz. Zaten, kuracağınız Amway işi sizin, kendi bağımsız işiniz olacaktır.

  ÜST SEVİYEDEKİ ÖDÜLLERE HAK KAZANMAK:

  Zaman geçtikçe serbest girişimciliğiniz gözle görülür ölçüde büyüyebilir. Grubunuzda ne kadar çok serbest girişimci Amway işinde başarılı olursa, işiniz de o kadar güçlü hale gelir ve daha üst seviyelere çıkma şansınız artar. Bu seviyelere "başarı seviyeleri" diyoruz çünkü işle ilgili çeşitli başarılı seviyelerine geldikçe farklı rozetler kazanıyorsunuz. Örneğin, Elmas Serbest Girişimci seviyesine geldiğinizde, üzerinde elmas olan bir rozet alıyorsunuz. Her bir rozet başarılı olmak için birtakım teşvik edici unsurlar ve ödüller içermektedir

  Gelir , Teşvikler ve Fazlası:

  Amway Fırsatı serbest girişimcilere birçok olanak sunmaktadır. Bazıları maddi, bazıları ise manevidir; arkadaşlarca tanınma, başarının verdiği gurur ve kendinize ait bir işe sahip olmanın verdiği saygı gibi.

  GELİR POTANSİYELİ:

  Bir Amway serbest girişimcisi olarak, çok çeşitli yollardan gelir elde edebilirsiniz. Bunların içinde perakende karı (Serbest Girişimci Alış Fiyatı ile Perakende Satış Fiyatı arasındaki fark) ile çeşitli başarı seviyelerine ulaştığınızda verilen primler yer almaktadır.

  ÖZEL LİDERLİK PROGRAMLARI:

  Çeşitli başarı seviyelerine ulaştıkça, Amway liderlik programlarına katılmaya hak kazanabilirsiniz:
  > Yıllık Liderlik Seminerleri: Katılmaya hak kazanan Amway Platin Serbest Girişimciler, Dünyanın çeşitli yerlerinde düzenlenen ve tüm masrafları Amway tarafından karşılanan, iş geliştirme seminerlerine davet edilmektedir.
  > Çeşitli Özel Programlar: İşiniz belli bir Serbest Girişimci seviyesine ulaştığında, özel bir davet alırsınız. Amway işyerinde size özel bir gün düzenlenmesi, başarı öykünüzün Amagram
  Dergimizde yayınlanması, isminiz ve resminizin Amway Dünya Genel Merkezi'ndeki Başarılı Serbest Girişimciler Koridorunda yer alması bunlardan bazılarıdır.

  DÜŞÜK BAŞLANGIÇ MALİYETİ:

  Başlamak için yapmanız gereken tek şey bir Amway Kayıt Seti ve sonrasında bir Başlangıç Seti satın almak olduğu için, hemen herkes bir Amway işine sahip olabilir. Diğer iş fırsatlarıyla karşılaştırıldığında, Amway işine başlama maliyeti özellikle düşük tutulmuştur; çünkü başlama maliyetinin, geleceğine yatırım yapmak isteyen hemen herkesin gücünün yetebileceği bir fiyat olmasına dikkat edilmiştir.

  DÜŞÜK RİSK:

  Satılan ürünü geri alma politikamız ve hiçbir ürün stoklama şartının olmayışı Amway işine başlamayı son derece risksiz hale getirmektedir. Müşteri Tatmin Garantimiz her zaman AMWAY ürünlerinin kalitesine ve değerine olan güvenin ölçüsü olmuştur. Bu da Amway'in serbest girişimcilerinin iş fırsatını destekleme yollarından sadece birisidir.


  Performansa Dayalı Bir İş

  Amway performansa dayalı bir iş olup, insanları çabaları ölçüsünde ödüllendirir. kazanç hedefi ne kadar büyükse, serbest girişimcinin işine o kadar daha çok zaman ayırması ve çaba göstermesi gerekecektir. Amway işinde serbest girişimciler istedikleri kadar çalışabilir. Verilen ödüller doğrudan doğruya serbest girişimcinin başarısına bağlıdır.

  Yükselen Değer: Doğrudan Satış

  Tüm dünyada kırk milyon insan 83 milyar dolarlık doğrudan satış sektöründe faaliyet göstermektedir. İnsanlar, günlük yaşamları hızlandıkça, alışveriş gibi rutin işlere daha az zaman ayırmanın yollarını aramaktadırlar. Doğrudan satış bu gereksinimi mükemmel biçimde karşılamaktadır. Çünkü, Amway serbest girişimcileri ürünleri kapınıza kadar getirmekte ve yaşamınızı kolaylaştırmaktadırlar. Amway dünyadaki en eski ve en büyük doğrudan satış şirketlerinden biridir. Amway Türkiye, Türkiye Doğrudan Satış Derneği'nin kurucu üyesidir. Türkiye'nin önde gelen diğer doğrudan satış şirketleri de bu derneğin üyeleri arasında yer almaktadır.

  ESNEKLİK:

  Hedefler ve ulaşılan başarıların karşılığında elde edilen ödüller her serbest girişimci için farklı olabilir. Tam gün işinize devam ederken part-time çalışma imkanınız olduğu gibi isterseniz Amway işini zamanınızın tümünü ayırdığınız bir iş haline de getirebilirsiniz. Amway işinizi kurarken, bu işe ne kadar zaman ayırmak istediğinize kendiniz karar verebilirsiniz.

  Ürün Desteği

  Amway iş fırsatı çok değişik kullanım alanları sunan AMWAY ürünlerinden oluşan bir ürün serisiyle desteklenmektedir. Bunun dışında diğer markaların ürünleri ve hizmetler de kataloglarda yer almaktadır. Amway, yüksek kaliteli ürünler ve ambalajlar geliştirmede yenilikçi tutumuyla ün kazanmıştır

  ŞİRKET DESTEĞİ:

  Tüm dünyada 12,000'in üzerinde Amway çalışanı bulunmaktadır. Amway ürünleri Amerika Birleşik Devletleri, Güney Kore ve Çin'de üretilmektedir

  FIRSAT EŞİTLİĞİ:

  Amway işine herkes eşit şartlarda başlar. Her yeni serbest girişimci en başarılı serbest girişimciyi geçmek için eşit şansa sahiptir ve iş fırsatları devamlı olarak gelişmektedir. Amway fırsatı sık sık taklit edilmekle beraber Amway'in serbest girişimcilerine sunduğu desteğin aynısını vermek kolay değildir.

  KALİTELİ HİZMET:

  Amway günümüzün pazar ihtiyaçlarına uygun özel avantajlar sunmaktadır.
  Örneğin:
  >En geç üç iş günü içinde ürün teslimatı
  > Ürünler ve serbest girişimcilerle ilgili bilgilere bilgisayar ve telefon yoluyla ulaşma
  > Farklı ürün serileri için eğitim kursları
  > Kişiye özel hizmet
  > Ürünlerde ve Amway iş imkanında %100 Tatmin Garantisi
  düsünen arkadaslar varsa irtibata gecebilirler benimle...tulips_world@hotmail.com ayrıca www.Amway.com bakabilirsiniz sirket ve ürünleri yakından tanımak icin.[/COLOR]
  Konu tulip tarafından (11-25-2008 Saat 20:09 ) de değistirilmistir.

 2. #2
  Isınan Üye tulip Buraların yabancısı tulip - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Nov 2006
  Mesajlar
  10
  Tecrübe Puanı
  243

  Tanımlı Ce: yeni fırsat...evde güzellik..evde kazanc

  ÜRÜNLER

  Amway Türkiye herbiri birbirinden farklı değişik kullanım alanları sunan ürünlerin satışını yapmaktadır: Ev Bakımı ve Temizlik Ürünleri (çamaşır temizlik ürünleri, ev temizlik ürünleri, araba bakım ürünleri
  ve mutfak bakım ürünleri); Ev Teknolojisi Ürünleri (Amway iCook Tencere Setleri), Kişisel Bakım Ürünleri (Vücut, Saç, Ağız Bakım Ürünleri; ARTISTRY™ ürünleri (Cilt Bakım Ürünleri, Kozmetik, Kadın ve Erkekler için Kokular); Zinde Yaşam ve Beslenme Destek Ürünleri (MAGNA BLOC ve NUTRIWAY).

  ÖZELLİKLER

  Amway'in 57'yi aşkın Araştırma, Geliştirme ve Kalite Kontrol laboratuarında çalışan 450'in üzerinde uzman kendilerini yeni ürünlerin geliştirilmesine ve var olanların kalite kontrol işlemlerine adamışlardır. AMWAY™ ürünlerini devamlı olarak daha değerli hale getirmek amacıyla en üstün teknoloji ile sonsuz bir çaba gösteriyoruz.
  Amway ürünleri hayvanlar üzerinde test edilmez. Amway'in kendisini tamamen teknolojik "in vitro" testlerin geliştirilmesine ve kullanımına adamış laboratuarı bu sektörde bu özelliğe sahip birkaç laboratuardan biridir.
  AMWAY ürünlerinin en önemli özelliklerinden bazıları şöyledir:
  �� Yüksek konsantre gücü: daha uzun süreli kullanım ve daha az miktarda katı atık madde
  �� Doğada çözünebilirlik: Doğa tarafından çözünebilen bileşiklerden oluşan formüller
  �� Geri dönüşümlü ambalajlar.
  �� Hayvanlar üzerinde test yapmadan üretim.
  �� Aerosol ürünlerde ozon tabakasına zarar veren kloroflorokarbonların kullanılmaması.
  MÜŞTERİ TATMİN GARANTİSİ: Bütün Amway ürünleri %100 Müşteri Tatmin Garantisi altında olup her müşteri ürünü deneme ve memnun kalmadığı takdirde, ürünü değiştirme ya da parasını geri isteme hakkına sahiptir. Bütün Amway Ev Teknolojisi Ürünleri 90 günlük %100 Müşteri Tatmin Garantisi'ne, üretim hatalarına karşı ise ömür boyu garantiye sahiptir.
  Cilt Bakımı ve Kozmetik
  ARTISTRY ürünleri cilt için komple bakım ürünleri sunmakta ve bu ürünler cildi temizlerken, toniklerken ve nemlendirirken cildin maksimum güzelliğe ulaşmasına yardımcı olmaktadır. ARTISTRY kozmetikleri cilt için mükemmel bir zemin yaratmakta, ARTISTRY kadınlarının özelliklerini daha da iyileştirmelerine ve belirginleştirmelerine yardımcı olmaktadır. ARTISTRY kozmetiklerinin sunduğu moda renklerden, size en uygun olanları seçin.
  Kokular
  Amway, kadınlar ve erkekler için yeni kokular, parfümlü vücut losyonları ve parfümlü vücut jelleri sunmaktadır. Kişiye özel bu kokular kullananın kişiliğini ve karakterini yansıtmaktadır.
  Kişisel Bakım
  Kişisel Bakım, Saç Bakım ve Erkekler için Tıraş Ürünleri: Bütün kişisel bakım ürünleri Amway'in müşteri ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla en hassas formülleri sunma ilkesini yansıtmaktadır.
  Ev Bakımı
  Çok çeşitli ev temizlik işleri için, Amway komple bir ürün serisi sunmaktadır. Bu ürünlerin kullanımları kolay ve en zor lekeleri bile çıkartabilecek güçtedir; bulaşıktan cama, halıdan arabaya kadar.
  Çamaşır Temizlik Ürünleri
  Mükemmel sonuç vermek üzere tasarlanan ürünler. Konsantre formüllerimiz sayesinde zor ve inatçı lekeler kolayca çıkar, giysileriniz parlak hale gelirken renkleri solmaz.
  Ev Teknolojisi
  Amway Ev Teknolojisi ürünleri modern mutfaklar için en yeni tasarımlara, seçkinliğe ve çok amaçlı kullanım özelliklerine sahiptir. iCook Paslanmaz Çelik Tencere Setleri ve Yapışmaz Tava Setleri geleneksel pişirme metotlarında uçup giden vitamin, mineral ve diğer besin öğelerini yemekte tutar, yemeğin lezzetini korur.
  MAGNA BLOC
  Rahatsızlık hissinin giderilmesine yardımcı olarak kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacak MAGNA BLOC Kişisel Manyetik Plakaları vücudun birçok bölgesinde rahatça kullanılabilinir. MAGNA BLOC Kişisel Manyetik Plakaları, lokal rahatsızlık hissinizle savaşmanıza ve hayatın tadını özgürce çıkarmanıza yardımcı olur.
  NUTRIWAY
  Beslenme desteğinde uzman Nutrilite Şirketi, doğanın sunduğu en zengin bitki kaynaklarını kullanarak ürettiği NUTRIWAY ürünleriyle ailenizin optimum sağlığı için ihtiyacı olan gerekli besin öğelerine kavuşmasına yardım edebilecek 9 beslenme destek ürünü sunuyor:
  Nutriway Daily,
  Nutriway Natural Source B Complex,
  Nutriway Selenium E,
  Nutriway Acerola C,
  Nutriway Calcium Magnesium,
  Nutriway Natural Multi Carotene,
  Nutriway Multi Fiber,
  Nutriway Chewable Multi Vitamin,
  Nutriway Chewable Iron.
  Topluma Katkı
  Amway kendisini, bağlı şirketlerinin faaliyet gösterdiği ülkelerdeki toplumlara yakın hissetmekte ve sosyal, kültürel ve topluma yararlı aktivitelere sponsorluk yapmaktadır. Aşağıda Amway Türkiye'nin sponsor olduğu en önemli projeleri bulacaksınız:
  Amway Türkiye;
  �� Türkiye'de gençleri iş hayatına yaklaştırmaya ve ekonominin kurallarını daha iyi öğretmeye yönelik Genç Başarı programlarını başlatmıştır; yeni kurulan Genç Başarı Türkiye Vakfı'nın kurucu aktif üyesidir.
  �� UNICEF Türkiye Milli Komitesi'ne katkıda bulunmaktadır. Serbest Girişimcileri aracılığı ile komitenin kaynaklarını artırmaya yönelik çalışmalarını desteklemektedir.
  �� Zaman zaman ülkenin çeşitli bölgelerinde temizlik kampanyaları düzenlemiştir. 4000'in üzerinde Serbest Girişimci Amway personeli ile birlikte sekiz farklı noktada 25 tonun üzerinde geri dönüştürülebilir katı atık madde ve çöp toplamıştır.
  �� Çevre Koruma ve Ambalaj Atığı Geri Dönüşüm Derneği ÇEVKO'nun aktif üyesidir. ÇEVKO'nun işlevi ambalaj atıklarının geri dönüşümünü sağlamak ve çevre sorunlarına çözüm bulmak amacıyla üye firmaları planlamak, organize etmek, yönlendirmek ve koordine etmektir.
  �� Açılışından bu yana birçok ağaçlandırma çalışmaları gerçekleştirmiştir.
  �� Sosyal Hizmetler Müdürlüğü'ne bağlı, çocuk yuvalarına, özürlü okullarına, yetiştirme yurtlarına ve huzurevlerine ürün bağışları yoluyla katkıda bulunulmuştur.
  �� Çocuklar için parklar yapmıştır. Bu aktivite sayesinde, ihtiyacı olan yerlere çocukların yararlanabileceği parklar inşa edilerek topluma katkıda bulunulmuştur.
  Çevre Korumada Lider
  Kuruluşundan bu yana Amway çevrenin korunmasına ve iyileştirilmesine önem vermiştir.
  Bu felsefe AMWAY ürünlerine de yansımaktadır:
  �� Yüksek konsantre gücü ve katı atık ambalaj miktarında azalma.
  �� Geri dönüşümlü ambalajlar.
  �� Doğada çözünebilen bileşimlerden oluşan formüller.
  �� Uluslararası kurallara uyularak, aerosol ürünlerde kloroflorokarbon kullanımının kaldırılması
  �� Üretim sürecindeki yansımalar ise şöyledir:
  �� Geri dönüşümlü ambalaj kullanımı
  �� Hayvanlar üzerinde deney yapılmaması
  �� Gübre ya da kimyasal böcek ilacı kullanılmaksızın kendi Nutrilite çiftliklerimizde doğal maddelerin üretilip işlenmesi
  �� Amway Dünya Genel Merkezinde bir Geri Dönüşüm Merkezi bulunmaktadır.
  �� Araştırma ve geliştirmeye bilimsel destek

+ Konu Cevapla

Benzer Konular

 1. Cevaplar: 3
  Son Mesaj: 05-13-2012, 05:21
 2. yeni evde böcek sorunsalı
  By mmcakir in forum Off Topic
  Cevaplar: 1
  Son Mesaj: 06-30-2010, 11:55
 3. Evde güzellik
  By eJhem in forum Moda
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 03-21-2009, 10:05
 4. Evde Yoklar Şarkı Sözü-Kumdan Kaleler(Evde Yoklar)
  By ?..rabiş..? in forum Türkçe Şarkı Sözleri
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 08-10-2008, 13:54
 5. Cevaplar: 14
  Son Mesaj: 06-16-2008, 09:34

Etiketler

Yetkileriniz

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts

Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375