Kış partileri artıyor... Tek yapmanız gereken, yünlülerin ve büyük paltoların içine gömülmek.


Ama güneşin saklanması tarzınızın da saklanmasını gerektirmez. Bu kış harika görünme rehberimizi takıp edin ve ruh halinizi ve gardırobunuzu ateşleyin…1. GARDIROBUNUZU GÜNCELLEYİN

Etek, gardırobunuzun en kullanışlı parçasıdır. Diz üstü boyu giyilmesi en kolayıdır ancak bu sezon her boyu makbul. 70’li yılların havasına bürünmek için etekleri, uzun süet botlar ve dar polo yakalarla giymenizi tavsiye ediyoruz. 40’lı yılların görünümü de önemli bir trend bu kış. Diane Von Furstenberg, bu dönemi mükemmelliğe taşımış. Bu görünümü bir kale etek veya kemerle tutturulmuş bir elbise (bu yılın odağı bel bölgesi) ile sağlayabilirsiniz. Ayrıca dokuları kombinlemeyi de öneriyoruz; örneğin trendi yakalamak için bir tüvit ceketi ipek bir bluz ile kullanabilirsiniz.

Botlar kış alışverişinin neşesidir ve uzun yıllar kullanabileceğiniz bir çifte yatırım yapmak akıllıca olur. Dize kadar siyah veya çikolata kahve düz binici botları zamansızdır ve dar kotlarla harika dururlar. Kısa botlar, etekler ve opak taytları da unutmayın.

Pazartesi sabahları artık ürkütücü bir hal almaktan çıkıyor, çünkü iş giyimi sezonsal bir iyileştirme yaşadı. Bir kalem etek, küçük yakalı bir gömlek, dar bir kemer gardırobunuzu sokakların ötesine götürecek. Ve bu sezonun olmazsa olmazı, uzun ön planda olacak trençkotlar. Kışın en ateşli paltoları volümlü ve koza şeklindeler. Tüm koza şeklini istemezseniz, volümlü vakaları tercih edebilirsiniz.2. YENİ SEZON GÜZELLİK HİLELERİNİ DENEYİN

Soğuk havada cildiniz doğal enerjisini kaybetmeye başlar. Işıltılı bir ten için fondöteninizin altına veya nemlendiricinizle birlikte cilt parlatıcısı kullanın. Siyah farınızı yumuşak çikolata tonlarına geçirin ve yanaklarınızda pembe gül rengi allık size genç ve zarif görünüm kazandıracaktır.3. ATEŞLİ BİR SAÇ STİLİNİZ OLSUN

Bu kış Yves Saint Lourent, Gucci ve Lanvin podyumlarında 70'lerin rahat dalgaları, hanım hanımcık toplanmış ve kısa kesimli saçları hakimdi. Dolayısıyla bu seçimlerden herhangi biriyle trendi yakalayabilirsiniz. Elbette stilinizi belirlemek için kuaförünüze danışmanız en uygunu. Bizim tavsiyemiz, kalp seklinde yüzler kısa kesim saçarla ve perçemlere, kare yüzler yumuşak katlar ve yana doğru perçemler ve yuvarlak yüzler ise uzun katlarla bütünlenmeli. Ayrıca kuaförünüze giderken saç stilini beğendiğiniz ünlülerin de fotoğraflarını yanınızda götürmeyi ihmal etmemelisiniz.4. KENDİNİZLE İLGİLENİN

Günler kısaldıkça modumuz düşer. Modumuzu yükseltmek için en iyi yol ise kendinizi şımartmaktır. Biraz alışveriş olabilir, spa'ya gidip keyif yapmak olabilir ya da Boğazda bir yürüyüş olabilir. Siz kendiniz için en uygun olanı seçip biraz keyif yapmaya ne dersiniz?


5. AKSESUARLANIN

Görünüşünüzü güncellemenin en kolay yollarından biri de iyi seçilmiş aksesuarlardır. Önerilerimiz söyle;
Kış fuları: Ne kadar uzun olursa o kadar iyi.
Zincir askılı çanta: Şimdi daha büyük boylardalar ve bu nedenle hem iş için harikalar hem de iş çıkısı için çıtır görünmenize yeter.
Göz alıcı aksesuarlar: Altın tomar zincirler şimdi çok daha cesurlar, Topshop'u deneyin. Ceket, yelek veya elbiseleri vintage stili bir broş ile güncelleyebilirsiniz.
Platform topuklar: Platform topuklar kalıcı olmak için buradalar ve bu süper yüksek bacak uzatıcı stiller bu kışın favorilerinden. Topuklarınızın üzerinde güvenli uzun adımlarla salınmayı kim istemez?
Kaynak: ekolay.net