Erkekleri burcuna göre tavlayın!

Astrolojik karater analizleri de tıpkı fal gibi; ne inanın, ne de onsuz kalın! Sevgili adayınızın özellikle yükselen burcunu analiz ederek ileride neler yaşayacağınızı tahmin edebilirsiniz. Belki de burcundan kendiniz için doğru insanı bulup bulmadığınızı anlarsınız!

Bakalım hangi burcun erkeği, aşkını nasıl yaşıyormuş... Onu tavlamanın yolu burada olabilir!
Koç
Onlar zor bir durum olduğunda kendilerini göstermeyi severler. Bu yüzden onu tavlamak için yapmanız gereken tek şey 'zor kadın' olmak! İltifatları ve espirileri de unutmayın.

Boğa
Onlar çok inatçıdır ve kesinlikle sabır göstermeniz gereken türden erkeklerdir. Onunla ilgili her şeyi sorgulamayın ve kesinlikle anlayacağı dilden konuşun: Onun kelimelerini taklit ederek derdinizi anlatın.


İkizler
Hareketli ve yaratıcı bir yapınız varsa ikizler erkeğinin kolaylıkla ilgisini çekebilirsiniz. Onu tavlamak için paintball gibi eğlenceli bir aktiviteye davet edin.Yengeç
Onlar çok tatlı ve romantiktirler. Eğer bir erkeğin maço olması gerektiğini düşünenlerdenseniz yengeçler pek de size göre değil. Romantik mektuplar ve küçük, ince düşünülmüş hediyeler aklını başından almaya yeter.Aslan
Kesinlikle ilgi severler. Kıskanılmaktan hoşlanırlar ve arayıp sormanız onları ekstradan mutlu eder. Sürekli iyi görünmenizi bekleyebilirler. Eğer arada bir dağınık görünmekten hoşlanan bir kadınsanız, aslan erkekleri canınızı yakabilir.


Başak
Başak erkekleri ayrıntıları sever. Görünüşünüzde de öyle... Ani değişimlerden pek hoşlanmaz. Eğer saçlarınızı boyatmak isterseniz, onun da fikrinizi almanız gerekebilir.

Terazi
Terazi erkeği kavga etmekten hiç hoşlanmaz. Onunla sorunlarınızı tek tek konuşarak halletmelisiniz. Aklına bir anda evlilik fikri gelebilir ve bir anda bu fikirden soğuyabilir. Bu yüzden bir terazi erkeğiyle evlenmeyi kafaya koyduysanız sessizce beklemek gerekebilir.

Akrep
Aldatılmaya en az tahammülü olan erkekler onlardır. Kesinlikle ruhsal anlamda sizi tatmin etmeyi bilen akreple, fiziksel olarak da tatmin olacağınıza emin olun. Arzulu akrepler sizin de yatakta hareketli olmanızı isteyecektir.

Yay
Onlar arkadaşlarını da çok sever. Oğlak erkeğine aşık olduysanız, onun arkadaşlarının da size aşık olmasını sağlamanız gerekebilir. Beraber yapabileceğiniz kalabalık organizasyonlar düzenleyin.


Oğlak
Oğlak erkeklerinin vücut dilini anlamak zordur. Bu yüzden konuşmalarından sizden hoşlanıp hoşlanmadığını anlamakta güçlük çekebilirsiniz. Rutinlerini değiştirmek istemezler. Bir planı varsa kendinizi hatırlatmayı denemeyin, çünkü genelde işe yaramayacaktır. Yanlış anlaşılmaya müsait olduklarından hemen heveslenmemeli ya da hayal kırıklığına uğramamalısınız.

Kova
İşte evlenilecek adam! Güvenini kazandığınız anda sizinle ilgili uzun dönem planları yapmaya başlar.Balık
Kesinlikle çok sadık olsalar da bir ilişkide neler yaşayacaklarını bilmemek onları sürekli hata yapmaya iter. Eğer sabırlıysanız bir balık erkeğine aşık olmak romantik ve duygusal bir ilişkiyi garantiler.


elmaelma