Bu yaz evlenecek çiftlerin beğeneceği 8 düğün pastası alternatifi.
-------------------------------------------------------
Cupcake

Düğün pastalarına bu yıl rakip olan en eğlenceli alternatiflerden birisi cupcakeler. Dilim dilim dağıtılan pastalar yerine herkese 1 adet cupcake ikram edebilirsiniz.
Beyaz ve beyaz

Beyaz pasta düğünlerde en fazla kullanılan pasta modellerinden birisi. Genellikle beyaz, çiçek ve dantel motiflerinin bir arada kullanıldığı pastalar romantik bir görünüm yaratır.
Çizgili ve şık

Çizgili bir düğün pastası misafirleriniz için sürpriz olacak. Renkli ve eğlenceli görüntülerden hoşlanıyorsanız ve bunu pastanızda da uygulamak istiyorsanız çizgili bir pasta, renkleri en kolay kullanabileceğiniz kolay modellerden biridir.
Çiçekli ve eğlenceli

Çiçekler, düğünün ve gelinin vazgeçilmez parçalarından. Düğününüzde kullandığınız çiçeklerin aynısını pastanıza da yaptırabilirsiniz.
Moda öncüsü

Düğünler artık eskisi kadar sıkıcı ve sıradan değil. Her gelin ve damat artık düğünlerinden farklılık yaratacak ayrıntılar istiyorlar. Düğün pastanızı da yılın modasına uydurarak tasarlayabilir ve düğününüzde de modadan uzak kalmamış olursunuz.
Siyah ve beyaz
Tamamen siyah veya siyah detaylı bir düğün pastası hayal edin. Ne kadar asil ve farklı olacak. Siyah pastalar bu yıl oldukça popüler. Komple siyah bir pasta yaptırmayı istemiyorsanız siyah detaylı beyaz bir pasta yaptırabilirsiniz.
Cizgili ve kurdelalı

Damadın kravat kumaşından veya düğün konseptinizdeki renge uygun bir kurdelayı pastanıza ekletebilirsiniz.
kadınvekadın