ARKADAŞI SEVGİLİYE DÖNÜŞTÜRME YÖNTEMLERİ


Yanlış tek bir hamle ile geri dönüşü olmayan bir yola girebilirsiniz. Harekete geçmeden önce, bu işi zarar görmeden atlatmak için uzmanlarca hazırlanmış 4 önerimize göz atın.

ORTAMI YARATIN
İkinizin de rahat hissettiği bir mekân seçin. Mümkün olduğunca normal davranmaya çalışın ve abartıya kaçmamaya dikkat edin çünkü gerçek hayatta hiçbir şey romantik komedi filmlerindeki gibi yürümez. Yani penceresinin altında elinizde balonlar ve çiçeklerle sabaha kadar beklemek pek bir işe yaramaz.


VÜCUT DİLİNE DİKKAT EDİN!
Dudaklarınızı sadece konuşmak İçin kullanmayın. Bazen kelimeler anlamsız gelebilir, hatta onlara gerek bile olmayabilir. Vücuduna dikkat edin, eğer yüzü yeterince yakınınızda ise düşünmeyin ve onu öpün. Riskli gibi gözükse de ne demişler "Az laf çok iş..."


OYUN OYNAMAYI BIRAKIN

Uzun süredir arkadaşsanız, karşınızdaki kadın muhtemelen eski kız arkadaşlarınızı ve eski yaramazlıklarınızı biliyor olacağından yalan söylemeyi denemeyin bile. Gözlerinin İçine bakın ve ona "Beni tanıyorsun daha önce neler yaşadığımı biliyorsun, başkasını değil seni istiyorum." deyin. Bu cümle size çok sıradan hatta fazla düz gelse de dürüstlük her zaman işe yarar.

GERİ ÇEKİLİN
Yaptıklarınız işe yaramazsa, bu cümleyi aklınızdan çıkartmayın: Her şey olacağına varır. Arkadaşlığınız, eğer temelleri sağlam atılmış ise eninde sonunda normale dönecektir. Siz en azından şansınızı denediniz.

H2