+ Konu Cevapla
1 / 8 Sayfa 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
1 den 5´e kadar. Toplam 38 Sayfa bulundu

İtiraflar

 KOMEDI ve MIZAH Katagorisinde ve  Komik Yazılar Forumunda Bulunan  İtiraflar Konusunu Görüntülemektesiniz.=>...

 1. #1
  Süper Üye Uçurum123 Baktabul'un Çılgını Uçurum123 Baktabul'un Çılgını Uçurum123 Baktabul'un Çılgını Uçurum123 Baktabul'un Çılgını Uçurum123 Baktabul'un Çılgını Uçurum123 Baktabul'un Çılgını Uçurum123 Baktabul'un Çılgını Uçurum123 Baktabul'un Çılgını Uçurum123 Baktabul'un Çılgını Uçurum123 Baktabul'un Çılgını Uçurum123 Baktabul'un Çılgını Uçurum123 - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Jul 2008
  Bulunduğu Yer
  *ιѕтαηвυℓ*
  Mesajlar
  416
  Tecrübe Puanı
  11595763

  laugh İtiraflar

  Arkadaşlar içinde küfür vardır ama kısaltılmıştır...
  ALINTIDIR.!!
  Arkadaşlar itiraf sitelerinden bazı beğendigim itirafları yazayım dedim ne kadar dogrudur bilemem sadece hoş vakit gecirmek icin yazıyorum ve okuyorum sizlerinde bunlar gibi itiraflarınız varsa duyalım
  --

  Misafir odasında baca deliği olmadığı halde "Anne sobayı bu sene misafir odasına kuralım mı?" diyen abime, "Olur, boruyu da k.çına sokarız, kafanı camdan çıkarırsın, sorun olmaz." diyen anneme alkış istiyorum. Hemencecik çözdü sorunu.

  Bir alkış da kaza mahalinde elinde cep telefonuyla koşturup "112'nin numarası neydi?" diye bağıran sarışına istiyorum.


  Bir alkış da birbirlerine ana avrat küfür eden iki kişinin arasına girip ikisine de birer tokat atan ve "Analar kutsaldır, analara küfür etmeyin, o. çocukları!!" diyen Karadenizli ağır abi hemşehrime lütfen.


  Geçenlerde köyde komşunun evinin önünden geçiyordum. Yaşlı amca hanımına şöyle dedi: "Hanım suyu ısıt; olursa olur olmazsa çay demleriz." Hala gülmekteyim.

  6. His filmini izledin mi dedim. Hayır ama çok övdüler dedi. Bende filmin CD'si var, istersen vereyim izle, ben de çok beğendim dedim. Şimdi izlersem bir şey anlamam, ilk 5 tanesini izlemem lazım önce dedi. Sustum. Gülmedim bile. Artık görüşmüyoruz.


  Öğlen saatleri. Trafikteyim. Kırmızı ışıkta dururken yandaki kalabalığı fark ediyorum. Bir polis otosu ve kalabalığın ortasında bir genç elini kolunu sallayarak konuşuyor. Kulak kesilip durumu kavramaya çalışıyorum. Çocuk yayalara kırmızı yanarken karşıdan karşıya geçmiş, tabii bunu gören polis ceza yazıyor. Çocuk, "Herkes geçiyordu ben de geçtim" gibilerinden kendini savunuyor. Polis umursamaz bir tavırla ekip arabasına giderken yaşlı bir teyze çocuğa bağırıyor "Kaç oğlum kaç! G.tünde plakan mı var?!"

  Shrek'in fragmanlarını gösteren bir televizyon kanalında, el ele tutuşmuş Shrek ve Fiona'yı gören annem, "Bunlar Süleyman ve Nazmiye Demirel çifti mi?" diye sordu! Seçememiş gözleri o mesafeden.


  Şu koca dünyada taksiden inmeden önce vermesi gereken 10 YTL yerine günlük ped uzatan, bir de üstüne şoföre "neden almıyorsunuz" diyen tek gerizekalı benim değil mi?

  Kuzenimin sünnet olmadan önceki son sözleri: ''Diyorum ki kesmesek? Ben orijinal kalmasını istiyorum!''

  Bir alkış da mahallemizde her gün bağıra çağıra heyecanlı heyecanlı oyun oynayan çocukların o gün sessiz sakin oturduklarını gördüğümde "neden bugün böyle sakinsiniz bir şey mi oldu?" şeklindeki soruma "Sana ne be, her gün eğlenecek miyiz, disko mu burası?" şeklinde cevap veren 6 yaşındaki küçük meleğe(!) gelsin.

  Çamaşırları kaynatırken dibini tutturan bir babaannem var.


  *Tatil dönüşü yoldayım. İlk mola yerinde koşarak tuvalete girdim. Boş bulduğum bir kabinde oturuyorum. Yan kabinden bir ses: "Meraba canım, nasılsın?" diye sordu. İlk anın şaşkınlığını üzerimden atınca ayıp olmasın diye cevap verdim. "İyi be, nasıl olayım bildiğin gibi." Ama anlaşılan yan taraftaki tek başına uzun süre oturmaktan sıkılmış olmalı ki hemen ardından ikinci soru geldi: "Nasıl geçti günün?" Bir iç çekip bu sorusuna da cevap verdim. Kibar adamım ya, sorulan soruyu cevapsız bırakmak olmaz şimdi. "Yorucuydu valla. Malum, yol yorgunluğu filan." Bir yandan konuşup bir yandan da bu b.ktan muhabbetin nereye gittiğini merak eden, durumun gittikçe içinden çıkılmaz bir hale dönüştüğünü düşünen bendenizi kendine getiren cümleyi de paylaşayım sizlerle: "Aşkım ben seni sonra ararım, yanda bir salak var, sana ne sorsam cevap veriyor." Allah Allah, hadi ben salağım, bir yandan s.çıp bir yandan aşkım cicim diye sevgilisiyle konuşan sana ne demeli?!

  Ablam evlenmeden önce saatlerce odamıza kapanır, sigara ve kahve ikilisi eşliğinde sırlarımızı dökerdik. Böyle anlardan birinde, kısık sesle "Müzik açalım mı? Babam yan odada, bizi dinliyor olabilir." dedim. Yan odadan gelen ve hala hatırladığımızda bizi kahkahalara boğan ses: "Ne dinleyecem sizi beee!"

  Tikky olduğu her halinden belli olan kızımız Beşiktaş-Taksim midibüsünde yanındaki arkadaşına dert yanmaktadır. ''Şekerim dördüncü kez girdim ÖSS'ye, ama yine kazanamadım, gidicem sonunda Amerika'ya o olucak. Böyle böyle beyin göçü oluyor işteeaa!'' Sen git, masrafları ben karşılıyorum.

  Bir anaokulunun ilk günü. Kızlı erkekli 25 çocuk, oyun odasında toplanmış, tanışıyorlar. Birazdan, beraber oynayacakları bir oyun için elele tutuşup halka düzenine geçecekler. Fakat kızlardan biri: "Ben erkeklerin elini tutmam!" deyip yanındaki erkeği itiyor. Biz bunun bir oyun olduğunu ona anlatmaya çalışırken, altı yaşındaki o gururu kırılmış "erkek", sinirden kıpkırmızı bağırmaya başlıyor: "Bırak o zaman elindeki o balonu! Onu da ben şişirdim! Erkek nefesi var onda, erkek nefe!!!"

  *Patronunu ***** film izlerken yakalayınca, bağırarak "aaa, ben bu filmi izlemiştim!" diyen tek salak ben olamam değil mi? Yalnız olmadığımı söyleyin.

  Küçükken annemin tüm ısrarına rağmen ellerimi yıkamazdım. Babam "Oğlum sabunumuz çok kirlenmiş, git yıkayıver" dediğinde sabunu alır bir güzel yıkardım. Bu numarayı yemiş olamam yaaa!

  *Bir alkış da lisede edebiyat dersinde okuduğu şiir bitince sınıfa dönüp "Bu şiiri ünlü Alman yazar Goethe yazmıştır" diyen hocaya, "Niye, kağıt bulamamış mı?" cevabını veren arkadaşa gönderelim. )


  *Bir trafik polisi anonsu da benden. Yer, Kadıköy Haldun Taner Tiyatrosu'nun önündeki trafik ışıkları. Büyük bir kalabalık halinde karşıya geçiyoruz. Işık, arabalara kırmızı sonra sarı ve en sonunda yeşil yanıyor. Fakat ışığı takip etmeyen taksi söförü yerinden kıpırdamayınca arkasındaki trafik polisi anonsu patlatıyor; "34 T..., neyi bekliyorsun? Koyu yeşili mi?"

  Geçen gece nöbetteyken acile 3 yaşında, para yutmuş bir hasta geliyor. Babasına ne kadar yuttuğunu soruyoruz; "1 YTL" diyor. Yapılan tetkikler sonucunda bir adet 50 Kuruş ve iki adet 25 Kuruş tespit ediyoruz. Baba bir şekilde haklı olduğu için sadece aramızda gülüşerek konuyu kapatıyoruz.

  *Huzurlarınızda tanesi bir buçuk lira olan atletlerin üç tanesini beş liraya almak için pazarlık eden annem ve "Abla kurtarmaz" diyen pazarcı. Alkışlarınızla efendim tencere ve kapak!(yorum super tencere ve kapak)

  Çok ağladığım için kocamın bana bulduğu lakap; ''Hüngürella''.

  *Doğalgaz bağlantısı için bahçemizi kazan sevgili amele kardeşler, kendi evimin önünde bana laf atarsanız babam da size "O boruları g.tünüze döşerim, gazın en doğalıyla ısınırız!" der tabii ki.

  Yer: Plastik Cerrahi Ameliyathanesi. Hasta: İri yarı bir travesti. Planlanan operasyon: Cinsiyet değiştirme operasyonu ve meme protezi takılması. Ameliyat uzun süreceği için pek değerli hocamız asistanlarına "Hastaya anestezi verilip uyuduktan sonra beni çağırın." diyor. Tipik vakti kıymetli profesör örneği işte... Asistanlarsa hastayı ameliyat masasına yatırıyor ancak bir tanesi anestezi verilmeden hocayı çağırıyor. Tipik şaşkın asistan örneği işte... Hoca gerekli steril kıyafetleri giymiş havalı havalı ameliyathaneye giriyor ve hastanın anestezi almış olduğunu düşündüğü için az sonra ortalığı karıştıracak olan şu soruyu soruyor. "Uyuttunuz mu ulan i.neyi?" O gün "nedense" o hoca hiçbir ameliyata giremiyor. Eeee kırık bir burunla zor tabi...

  İneceği durağa gelmesine rağmen durmayan otobüs şöförüne yaşlı teyzenin yorumu "Oğlum niye durmuyorsun? Evine mi götüreceksin beni?"

  Nişantaşı-Kadıköy dolmuşu için bekliyoruz. Bir taksi geliyor dolmuş yerine. Ön koltuğa oturan kadın her normal insan gibi emniyet kemerini takıyor. Ancak şoför amcamız emniyet kemerinin iyice ortaya çıkardığı dekolteye bakmaktan yola bakamadığı için bir müddet düşünüyor ve içini çekerek kadına sesleniyor. "Abla, çıkar emniyet kemerini, böylesi daha emniyetli hepimiz için."

  Bir alkış da lisede edebiyat kitabından bir metni tüm sınıfa sesli olarak okurken V. Hugo'ya "Beşinci Hugo" diyen arkadaşımıza gelsin.

  Cuma namazında imamın anlattıklarının heyecanıyla gaza gelip hutbenin sonunda onu ayakta alkışlayan müslüman benim.

  Geçtiğimiz gün durakta benimle birlikte otobüs bekleyen teyze, cep telefonuyla eşine bulunduğu yeri tarif ediyor : "Karşımda cami var, iki tane de minaresi var, arkamda da çöp bidonu var, üstünde Büyükşehir Belediyesi yazıyor." Eğer amca onu bu tarife rağmen bulabildiyse, teyzenin bir yerlerine gprs takılı olduğunu düşüneceğim.

  Anket yapan habercilerin 'Sizce Armağan bey Bülent hanımı neden aldatmış olabilir?' sorusuna 'Gerçeğini istemiştir' cevabını veren yurdum halkına alkış istiyorum.

  Elektrik-elektronik mühendisi olmama ramak var. Ama ben hala odamdaki elektrik sobasını yumrukla çalıştırıyorum. Türk müyüm? Kesinlikle...

  Sene 1993. Sevgilime (şu an karım olur kendileri) araba kullanmayı öğretiyorum. İzmir'in o zamanki halini bilenler bilir. Üçkuyular-Narlıdere yolu şimdiki gibi değil. Sakin... Stres olmasın, panik yapmasın diye çok karışmamaya çalışıyorum. Ayrıca çok sakin bir ses tonuyla konuşuyorum. Direğe 3 santim farkla geçiyor benim güzel sevgilim. "Direğe çok yakın geçtin hayatım." diyorum. Cevap "Hangi direğe?"


  Bankada gişenin önünde işlemimin yapılmasını bekliyorum. Yanımdaki gişede işlem yaptıran yaşlı teyzeye, işlemini yapan kadın soruyor: “Parayı kim alacak teyze? Alıcısına ne yazalım?” Teyzem cevap veriyor: “Bu paranın hayrını görme İnşallah yazalım.”

  Küçükken oğluma "Büyüyünce kızlar peşinden koşacak" dedim Benim akıl küpü oğlumun cevabı: "Ben onları geçerim valla."

  *Saat sabaha karşı 05:00 falan, bir arkadaşımla Sabahçı Kahvesi' nin kaldırımda çay içiyoruz. Yoldan ellerinde müzik aletleriyle çalıştıkları eğlence mekanından dönen vatandaşlar geçiyor. Kahvenin işletmecisi 18-19 yaşlarında olan klarnetçiye takılıyor: “Nasıl lan, öğrendin mi çalmayı” Klarnetçi elindeki klarneti havaya kaldırıp bombayı patlatıyor "Ürenmem mi beyav alacam Deniz'i Üsnü'nün elinden"


  Birinci sınıfa giden yeğenim günlük tutmaya karar vermiş. İlk sayfayada klasik sözlerle başlamış: "Merhaba günlük, ben Sude. Bundan sonra her akşam sana yazacağım." İkinci gün için yazdığı ilk cümle ise: "Merhaba günlük, ben Sude; dün de yazmıştım tanıdın mı?" Seni unutmak ne mümkün Sude?!

 2. #2
  Demirbaş gülertürk Baktabul İçin Değerli gülertürk Baktabul İçin Değerli gülertürk Baktabul İçin Değerli gülertürk Baktabul İçin Değerli gülertürk Baktabul İçin Değerli gülertürk Baktabul İçin Değerli gülertürk Baktabul İçin Değerli gülertürk Baktabul İçin Değerli gülertürk Baktabul İçin Değerli gülertürk Baktabul İçin Değerli gülertürk Baktabul İçin Değerli
  Üyelik Tarihi
  Apr 2007
  Bulunduğu Yer
  izmirrr
  Mesajlar
  517
  Tecrübe Puanı
  380

  Tanımlı Ce: İtiraflar

  su sıkıcı iş yerinde beni eğlendirdin ya tesekkur ederim sana

 3. #3
  Demirbaş angelimyeşil Baktabul'un Çılgını angelimyeşil Baktabul'un Çılgını angelimyeşil Baktabul'un Çılgını angelimyeşil Baktabul'un Çılgını angelimyeşil Baktabul'un Çılgını angelimyeşil Baktabul'un Çılgını angelimyeşil Baktabul'un Çılgını angelimyeşil Baktabul'un Çılgını angelimyeşil Baktabul'un Çılgını angelimyeşil Baktabul'un Çılgını angelimyeşil Baktabul'un Çılgını angelimyeşil - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Jun 2008
  Mesajlar
  687
  Tecrübe Puanı
  61581130

  Tanımlı Ce: İtiraflar

  zuhaha teşekkürler

 4. #4
  ħєчħαт * Baktabul'un Çılgını ħєчħαт * Baktabul'un Çılgını ħєчħαт * Baktabul'un Çılgını ħєчħαт * Baktabul'un Çılgını ħєчħαт * Baktabul'un Çılgını ħєчħαт * Baktabul'un Çılgını ħєчħαт * Baktabul'un Çılgını ħєчħαт * Baktabul'un Çılgını ħєчħαт * Baktabul'un Çılgını ħєчħαт * Baktabul'un Çılgını ħєчħαт * Baktabul'un Çılgını ħєчħαт * - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Jun 2008
  Mesajlar
  12.086
  Blog Yazıları
  75
  Tecrübe Puanı
  107375191

  Tanımlı Ce: İtiraflar

  ayıp bişey

 5. #5
  yabanci idilce Buraların yabancısı
  Üyelik Tarihi
  Jul 2008
  Mesajlar
  7
  Tecrübe Puanı
  203

  Tanımlı Ce: İtiraflar

  sen beni güldürdün Allah'ta seni güldürsün.!

+ Konu Cevapla
1 / 8 Sayfa 1 2 3 ... SonuncuSonuncu

Benzer Konular

 1. En Komik İtiraflar
  By KARLALESİ in forum Komik Yazılar
  Cevaplar: 4
  Son Mesaj: 02-12-2011, 14:50
 2. İtiraflar!
  By Reflex. in forum Galatasaray
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 12-06-2008, 14:28
 3. ABD Askerlerinden Şok İtiraflar
  By mavidamla in forum Dünyadan Haberler
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 06-12-2008, 14:40
 4. Teröristbaşından Flaş İtiraflar
  By mavidamla in forum Dünyadan Haberler
  Cevaplar: 4
  Son Mesaj: 12-01-2007, 20:47
 5. DTP'li Tuğluk'tan Flaş İtiraflar
  By mavidamla in forum Dünyadan Haberler
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 11-27-2007, 17:36

Etiketler

Yetkileriniz

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts

Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375