sizin için ekşisözlükten digiturk reklamındaki ömer hakkındaki yorumları topladım buyrunuz


1. kapısına kadar gelen kızlarla iki çift laf etmeyi başaramayan, ağzını ayran budalası gibi açıp mal gibi kızlara bakıp kalan arkadaştır. mesele digitürk sahibi olmak değildir. bu ömer'in elinde değil digitürk uzay üssü olsa bir halt beceremez. bildiğin badaktır ömer ve her badak gibi badak gelip, badak gidecektir.


2. bir kızı yola getirememiş olandır. resmen genco'dur.


3. malın önde gidenidir, bayrak taşıyanıdır. öyle komuşusu olan adam evine değil digiturk, nasa'nın kullandığı çanakları bağlatır, üs kurar, kendini uzaya, fezaya adar. hatununun korkup kapısını çalmasının üzerinden 2 ay geçti neredeyse, bu dallamada hiç bir icraat yok. ulan hiç olmazsa konya sokak uyducularından iki çanak bağlat evine, hatun kapını çaldığında "bende hotbird var ehiehi" diye ağzın iki kelam laf yapsın. senin halini görünce ben yıpranıyorum allahıma.


4. yüksek ihtimalle makine mühendisliğinde okumaktadır veya okuyup bitirmiştir.


5. vericiden* anlamayan bir bünyeye sahip kişi, şey.


6. hormonal sorunları olduğu belli olan bir karakter. yüzde yüz gol pozisyonu kaçmış gibi seyrediyor insan reklamı. içinden bir şeyler koptuğunu hissediyor... yüreği burkuluyor, yarına ümitle bakamıyor.


7. girişken türk gencliğine dair hiç bir fikri olmayan arkadaşımızdır.oysaki ömerde azıcık bi girişkenlik olsa olaylar şole gelişir:

kız-digiturkte super bi korku filmi var hede hodo..

ömer-aa olemi gelsene bana.bide nescafe yaparım seyrederiz birlikte bayılırım korku filmlerine.

(kız içeri girer.)

kız-ama sizde digitürk yok.

ömer-sorma canım arızalandı unutmuşum.dvd seyredelim romantik istermisin?çok duru bi güzelliğin var canım ya(hakikaten ole)

kız-(aldığı gazın etkisiyle)olur romantik olsun.

e olayı buraya kadar getiren ömer gerisinide getirir tabi.ama bizim ömer olemi herif bi defa tipten kaybediyo.o saftirik bakışlarla ömer digitürk olsada bi b.k yiyemez.ömercim once kendine bi çeki düzen ver bi clint eastwood bakışları filan takın ne lan ole?2 aydır icraatın yok


8. ister mankeni, topcusu, popcusu olsun, ister senaryo icabiyla yazilmis bir karakter olsun, pata kute girismek isteginin uyandigi bir insan, mutlaka her televizyon izleyecisinin sinir sistemini alt ust etmistir. bu omer ise senaryo icabiyla yazilmis ve nefret duygularimin kabarmasina yol acmis yegane karakterdir. bir insan bu kadar mi mal olur? merve'yi tavlasana lan. hastamisin oglum? gaymisin?


9. (bkz: bahtsız bedevi)


10. (bkz: ishal omer)


11. ah be ömer ah be ömer! hadi anladik digiturk'un yok.peki evde islak bir odun da mi yok? vur kafasina odunu göster digiturku


12. kendisinden kurtulmak icin super lig'li falan bir digiturk hediye edecegim adamdir.


13. evine digitürk bağlatmayarak 2. reklamda da rol almayı başarmış karakter. o obez oğlan bağlattı da noldu. hani nerde şimdi. esamesi okunmuyor.


14. ev arkadaşı olmayı düşündüğüm adamdır. ev işlerinde de iyidir şimdi bu. ekmek elden su gölden, hayallerimdeki hayat nan.


15. o reklamlardan aldığı paralarla nice merve'ler götürendir..


16. son reklamda lost ne lan demesini beklediğim ezik. vay kate onu takmış bunu şeyetmiş. lost ne lan diyebilseydin gözümde kraldın nan
25-01-2008