+ Konu Cevapla
1 / 2 Sayfa 1 2 SonuncuSonuncu
1 den 5´e kadar. Toplam 6 Sayfa bulundu

itiraf zamanı

 KOMEDI ve MIZAH Katagorisinde ve  Komik Yazılar Forumunda Bulunan  itiraf zamanı Konusunu Görüntülemektesiniz.=>...

 1. #1
  Onursal Üye uA_mert Baktabul'un Çılgını uA_mert Baktabul'un Çılgını uA_mert Baktabul'un Çılgını uA_mert Baktabul'un Çılgını uA_mert Baktabul'un Çılgını uA_mert Baktabul'un Çılgını uA_mert Baktabul'un Çılgını uA_mert Baktabul'un Çılgını uA_mert Baktabul'un Çılgını uA_mert Baktabul'un Çılgını uA_mert Baktabul'un Çılgını uA_mert - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Jun 2007
  Mesajlar
  4.393
  Blog Yazıları
  8
  Tecrübe Puanı
  107374706

  Tanımlı itiraf zamanı

  Ortaokula giden kuzenim haftaya İzmir'e geliyormuş. OKS'ye hazırlık için sabah 8, akşam 8 soru çözeceklermiş, ondan sonra da yanıma gelecekmiş, gecelere akacakmışız. Akalım da canımın içi seni almıyorlar ki mekanlara...


  "Hoca Hanım, çok süslenip öğrencilerin dikkatini dağıtmamalıyız, yönetmeliklerde hızma takılması da yasak, takı, kolye gibi şeyler dikkat dağıtıcı..." gibisinden bir ton nasihatta bulunan sayın müfettişe sesleniyorum: "Siz önce fermuarınızı kapatın!"


  Ablam "Kendimi çok zor tutuyorum Barcelona'nın hocasına aşık olmamak için." dediğinden beri evde ne İspanya Ligi, ne şampiyonlar ligi maçları izleniyormuş. Demek ki neymiş; akıllı kadın, az, öz konuşan, yine de işini görenmiş

  Oğlum arabalara o kadar düşkün ki, kardeş istemediği halde, eğer adını Citroen koyacaksak bir kız kardeşi kabul edeceğini söylüyor.


  Bir alkış da daha önce sorduğu "Eski kocanla görüşüyor musun?" sorusunu "Bir servis şöförüyle görüşecek kadar." diye yanıtladığım ve iki gün önce gazetede servis şoförüyle aşk yaşayan iki velinin haberini okuyup soluğu yanımda alan ve "Siz de mi böyle görüşüyorsunuz?" diye soran, kendini komik zanneden şahsiyete lütfen.

  Demek ki neymiş; dolmuşta kendi kendine filmin kritiğini yaparken çok odaklanmayacakmışsın. Yoksa ineceğin durağa gelindiğinde; "Issız bir yerde inecek var." (!) diyebilirmişsin. Hadi dedin; "Bir tur daha bekle çiftliğe geçeriz abla!" cevabını aldığında bozulmayacakmışsın.


  Liseyi bitirdikten sonra nişanlandım, ayrıldım, üniversiteyi kazandım. Üniversiteyi bitirdiğim yıl sevgilimden ayrıldım, yüksek lisansa başladım. Yüksek lisansı bitirdiğim dönem bir başka sevgilimden ayrıldım, işyerinde çalıştığım pozisyondan çok daha iyi bir mevkiye terfi ettim. Azimliyim, bir sevgili daha bulup ayrılırsam kesin meclise gireceğim.


  Nişanlımın tek tatil gününde yani buluşabildiğimiz tek günde, annesi birbirinden saçma hastalıklar çıkarıp bütün günü oğluyla hastanede geçiriyor. Her seferinde sapasağlam olduğu garantilenerek akşamı ediyorlar. Bunu her hafta yapan müstakbel bir kaynanam, bu oyuna her hafta alet olan ana kuzusu bir nişanlım var. Bense yüzüğü parmağımdan çıkarıp fırlatmak için gün sayıyorum.


  Trenin gürültüsü içinde ben tuvaletin kapısını çaldığını duymamış olabilirim de, sen 10 saniye beni iş halinde süzdükten sonra niye daha kapıda beklersin be yaşlı kozalak?


  Üç yaşındaki miniğe kreşteki üçüncü gününün ardından soruyorum: "Bugün nasıldı kreş?" Bir yandan gülüyor bir yandan da anlatıyor: "Bugün yeni bir öğretmen geldi teyze. Adı da "tiçır (teacher)"mış. Çok komik ya...Hiç öyle isim olur mu?"


  "Oğlum neden düz durmuyorsun? Yediğin önünde yemediğin arkanda, bahçe ise bahçe; park ise park, oyuncak desen oda dolusu, daha ne istiyorsun?" dedim; "Aşık olmak istiyoyum" dedi... Bu çocuk %100 benden; eminim.


  Bir alkış da telefonda konuşurken karşıdaki kişinin söylediği telefon numarasını yazmam için beni uyaran, "Hıı, hıı, evet, hıı hıı, tamam. İyi günler." deyip telefonu kapatan ve sonrasında da bana dönüp "Yazdın mı numarayı?" diyen partnerime gelsin. Çok zekidir kendileri çoook!

  ''Bu elma krom her ne anasının nikahıysa, ondan alıver bana, yaz geliyor. ''diyen bünye anneannemindir. Hafıza kartı 60'ından sonra yandı bunun.

  Benden 10 yaş yaşlı gösteren halinle beni kocamın yanında çevirip, "Hanımefendi, özür dilerim ama ablama çok benziyorsunuz." dersen, "Ne tesadüf, siz de teyzemin ikizi gibisiniz." dememe bozulmaman gerekir.


  Daha ilk buluşmamızdan sonra, "Arkadaş kalalım; bu ikimiz için de daha iyi." dersen ben de sana "E biz zaten arkadaşız, benim bir erkek arkadaşım var..." derim. Ne var ki bunda?

  Babaannem Alzheimer hastalığının başlangıcında. Zihnini açık tutmak için toplandık ve başladık pişti oynamaya. Oyun sonunda kaç sayı aldığımızı hesaplıyoruz. Babaannem atılıyor: " Benim 8 sayım var." "Hayır babaanne, kızlar ve papazlar sayılmıyor." diyorum. Babaannemin beni yerle bir eden sorusu işte o anda geliyor: "Ama benim 2 tane de Jale'm var! Onlar da sayılmıyor mu?" Evet şekerim, Jale' ler sayılıyor tabii ki.

  Saçları yağlandığında, banyo yapmaya üşenip, saçının sadece önlerini, toplayacaksa da perçemlerini yıkayıp kurutan ve üzerine parfüm sıkan ablamın karşısında saygıyla eğiliyorum.


  Mahkemenin bizi sevk ettiği aile danışmanımız boşanıyormuş... E pes!


  Artık sabrımı taşırdığı için yok yazmayı düşündüğüm sekizinci sınıf öğrencime “Çabuk numaranı söyle!” diye kükrüyorum. "Hay hay..." deyip devam ediyor “0 536 670…..” Ey öğrenci merkezli eğitim, bu kadar özgüven fazla değil mi sence?


  Kocamı, odasında saatlerdir delice çalıştığı için kıyamayıp çay götürdüğümde 62’den tavşan çizerken yakaladım. Gülme krizimle aynı anda aldığım cevapla yıkılıyorum.” Ne yani popomu mu çizseydim? ”


  Balayındayken; sevişme sonrası örtüye sarılı halde kocamın ve benim fotoğraflarımızı ileride hatıra olur diye çektim mi? Çektim. Kocam de o pozları ayıklamadan balayı albümüne koydu mu? Koydu. Ben de gelen tüm akrabalara o albümü bilmeden gösterdim mi? Gösterdim. Tüm sülaleye rezil oldum mu? Oldum.


  Bir alkış da yeni derslerine girdiğim sınıfta tanışma faslı sırasında "Hocam adınız neydi, duyamadım." diyen öğrencime "İyiyim canım sağol, bundan sonra dersleri beraber işleyeceğiz." diyen bana gelsin.


  İltifat edeceğim kadın güzelse "Çok zekisin." diyorum, zeki ise "Çok güzelsin." diyorum. Hem güzel, hem zeki ise, arkama bile bakmadan kaçıyorum. Derlerdi de inanmazdım "Erkekler zeki ve güzel kadınlardan kaçar." diye, hakikaten anlamadım, neden kaçıyorum yahu?


  Nezle olduğum bir günde burnumdan makas almaya kalkıp, sonra da eline bulaşan ıslaklıktan(!) tiksinince elini üstüme başıma silmeye çalışırsan; neden ayrıldık diye fazla düşünmeyeceksin. Zira daha ıslak(!) olmamız gereken anlar gelmeden tedbirimi almak istedim.


  Bana hiç bir güç, buna annemde dahil, ıspanak yediremez!" diyen eski nişanlıma, ıspanaklı pasta yapıp antep fıstıklı diye yedirmiştim. Bu oğluşlar kadınlarla baş edemeyeceklerini hala anlamadılar sanırım.

  Hastanede pansuman yaptırdığım sırada, doktorun dikiş attığı kola döktüğü tentürdiyodu kan sanıp, “Ay ölüyorum.” diye bağırıp, bir de baygınlık geçiren ben oluyorum. Ne yapabilirim ama, kan tutuyor beni.

 2. #2
  Onursal Üye eğitim_şart Baktabul'un Çılgını eğitim_şart Baktabul'un Çılgını eğitim_şart Baktabul'un Çılgını eğitim_şart Baktabul'un Çılgını eğitim_şart Baktabul'un Çılgını eğitim_şart Baktabul'un Çılgını eğitim_şart Baktabul'un Çılgını eğitim_şart Baktabul'un Çılgını eğitim_şart Baktabul'un Çılgını eğitim_şart Baktabul'un Çılgını eğitim_şart Baktabul'un Çılgını eğitim_şart - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Nov 2007
  Bulunduğu Yer
  Antalya
  Mesajlar
  3.750
  Blog Yazıları
  16
  Tecrübe Puanı
  107374652

  Tanımlı Ce: itiraf zamanı

  Çok güzeldi hepsi

 3. #3
  VIP "SenSiziM" Baktabul'un Çılgını "SenSiziM" Baktabul'un Çılgını "SenSiziM" Baktabul'un Çılgını "SenSiziM" Baktabul'un Çılgını "SenSiziM" Baktabul'un Çılgını "SenSiziM" Baktabul'un Çılgını "SenSiziM" Baktabul'un Çılgını "SenSiziM" Baktabul'un Çılgını "SenSiziM" Baktabul'un Çılgını "SenSiziM" Baktabul'un Çılgını "SenSiziM" Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  May 2009
  Bulunduğu Yer
  "aşkın en çıkmaz sokağında..."
  Mesajlar
  4.496
  Blog Yazıları
  33
  Tecrübe Puanı
  107374665

  :crazy: Ce: itiraf zamanı

  Bana hiç bir güç, buna annemde dahil, ıspanak yediremez!" diyen eski nişanlıma, ıspanaklı pasta yapıp antep fıstıklı diye yedirmiştim. Bu oğluşlar kadınlarla baş edemeyeceklerini hala anlamadılar sanırım.


  vaaay güzel fikirmişş
  eline sağlıkk yaa hepsine çok güldüm

 4. #4
  Demirbaş burada Baktabul'un Çılgını burada Baktabul'un Çılgını burada Baktabul'un Çılgını burada Baktabul'un Çılgını burada Baktabul'un Çılgını burada Baktabul'un Çılgını burada Baktabul'un Çılgını burada Baktabul'un Çılgını burada Baktabul'un Çılgını burada Baktabul'un Çılgını burada Baktabul'un Çılgını burada - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Feb 2008
  Bulunduğu Yer
  Lüleburgaz
  Mesajlar
  522
  Tecrübe Puanı
  7325728

  Tanımlı Ce: itiraf zamanı

  Çok güzel okuya okuya bitmedi ama çok güldümm

 5. #5
  Paylaşimci Üye uDanGAçMeLeq Baktabul'un Çılgını uDanGAçMeLeq Baktabul'un Çılgını uDanGAçMeLeq Baktabul'un Çılgını uDanGAçMeLeq Baktabul'un Çılgını uDanGAçMeLeq Baktabul'un Çılgını uDanGAçMeLeq Baktabul'un Çılgını uDanGAçMeLeq Baktabul'un Çılgını uDanGAçMeLeq Baktabul'un Çılgını uDanGAçMeLeq Baktabul'un Çılgını uDanGAçMeLeq Baktabul'un Çılgını uDanGAçMeLeq Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  Oct 2008
  Bulunduğu Yer
  !!!!
  Mesajlar
  1.199
  Blog Yazıları
  6
  Tecrübe Puanı
  17739390

  Tanımlı Ce: itiraf zamanı

  süper

+ Konu Cevapla
1 / 2 Sayfa 1 2 SonuncuSonuncu

Benzer Konular

 1. Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 01-22-2011, 12:36
 2. Aba zamanı yaba , yaba zamanı aba alınır - Atasözleri Anlamlari
  By NoBoDyS in forum Deyimler Ve Atasözleri-Nedir
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 12-08-2010, 20:57
 3. Yaz Zamanı Şarkı Sözü-Mine Çayıroğlu(Yaz Zamanı)
  By cindy in forum Türkçe Şarkı Sözleri
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 07-19-2008, 22:16
 4. Zamanı Mıydı-Ferdi Tafur(Zamanı Mıydı Şarkı Sözü)
  By cindy in forum Türkçe Şarkı Sözleri
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 04-19-2008, 01:28
 5. Gül Zamanı-Yıldız Tilbe(Gül Zamanı Şarkı Sözü)
  By cindy in forum Türkçe Şarkı Sözleri
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 04-12-2008, 17:25

Etiketler

Yetkileriniz

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts

Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375