+ Konu Cevapla
1 / 5 Sayfa 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
1 den 5´e kadar. Toplam 25 Sayfa bulundu

kArImI ÖLdÜrDüM AmA Bi sOrUn nİyE..

 KOMEDI ve MIZAH Katagorisinde ve  Komik Yazılar Forumunda Bulunan  kArImI ÖLdÜrDüM AmA Bi sOrUn nİyE.. Konusunu Görüntülemektesiniz.=>...

 1. #1
  Onursal Üye hakan_alp Baktabul'un Çılgını hakan_alp Baktabul'un Çılgını hakan_alp Baktabul'un Çılgını hakan_alp Baktabul'un Çılgını hakan_alp Baktabul'un Çılgını hakan_alp Baktabul'un Çılgını hakan_alp Baktabul'un Çılgını hakan_alp Baktabul'un Çılgını hakan_alp Baktabul'un Çılgını hakan_alp Baktabul'un Çılgını hakan_alp Baktabul'un Çılgını hakan_alp - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Jan 2007
  Bulunduğu Yer
  konya...galiba burda gebercem :D
  Mesajlar
  4.884
  Tecrübe Puanı
  17510273

  yeahh kArImI ÖLdÜrDüM AmA Bi sOrUn nİyE..

  Sonunda katil oldum.. öldürdüm kariyi.. bu mektubu da yaziyorum ki bunalimdan cikamaz intihar edersem beni anlayan birileri olur belki... Bakin kariyi neden öldürdüm anlatiyim.. her$ey 2 yil once bu mahalleye, daha dogrusu apartmana ta$inmamizla ba$ladi... karim yeni komşular edindi.. altimiz ustumuz geveze kadinlarla doldu, gelgitler günler münler başladi bilirsiniz i$te muhabbeti.. Bir gün ali$veri$ yaptim eve döndüm. Elimde bir torba dolusu erzak Zaten trafik yüzünden burnumdan soluyorum. Eve girdim. Karima gülümseyerek konu$maya ba$liycaktım ki, bana $öyle dedi:

  - Kazim bu ne bu?
  - Erzak karicim, ali$veri$ten geliyorum.
  - Erzak anladik d
  a neden bu kadar?
  - Eh i$te bi kac gün yeticek kadar, haftasonu süpermarkete gideriz.
  - Yandaki kom$unun kocasi hergün iki file dolu geliyo senin haberin var mi?


  Cok $a$irmi$tim. Böyle bir huyu yoktu bu kadinin. Ses etmedim. Ertesi gün iki torba doldurdum geldim. Bir buket de cicek.. ne dese bayılırsınız?


  - Kaziiiiiiim ne bu ne?
  - Sana cicek getirdim karicim.
  - Onu anladik, neden 8 tane gül?
  - Sen seversin...
  - Hayır i$te. Ben orkide seviyorum. Kar$i kom$umuz daha dün karisina 3 tane tabak kadar orkide bulmu$ getirdi, senin haberin var mi?


  Yahu ne oluyor bu kariya.. eskiden böyle diildi. Daha ertesi gün bir orkide buldum, elim yine dolu 2 file, bi de ne zamandir istedigi klasik müzik kasetlerini aldim geldim.....

  - Kaziiiiiiim bu ne bu?
  - Orkide, istemi$tin ya hani!
  - Hayir onu demiyorum, bu kasetler.
  - Haa senin cok istedigin kasetler vardi ya hani.
  - Aaaa ben sana bunlari al mi dedim? Ben bunları seviyorum dedim.
  - Ama karicim.
  - Ama mama istemem. Ben istemeden bi$ey alinmiycak! Hem bana CD alicaksin bundan sonra. Bütün apartmanda CD calamayan bi ben kaldim. Bundan sonra CD alinicak bu eve.. Bak haftaya günüm var. Hemen CD istiyorum.


  - Haniiiiiiim bak sana ne aldim!
  - Aaaa Kazim?
  - $a$irdin ve çok sevindin di mi?
  - Bu ne bu?
  - Sanyo müzik seti hem de CD calari var. Bak bunlar da CD'ler.
  - Kazım sen ne müsrif ve i$e yaramaz bi herifsin?
  - Ne oldu karicim?
  - Sanyo alinir mi hiç?
  - Neden ki Sanyo'da bi$ey mi var?
  - Tabi ki, apartmandaki herkesin Sony'si, Pioneer'i var. Ben nasil göstericem bunu millete. Uhü uhüüü. Hüngüüüürrrr. Bunun watt'i da dü$ük. Superbass'i da yok. Uhüüüü, sen beni sevmiyorsun, ühhüüüüüüü.... Allalaaa, kariya bak yaa, nereden ne buldu şimdi? Hem nerden ögrenmi$ duymu$ bu abudik gubidik laflari? Ulan karilar kendi aralarinda superbass'dan mi konu$uyolarr? Yoksa devir degişti de ben ba$ka bi cagda mi ya$iyorum, nedir yarabbim bu karabasan.. gittik Sony ile degi$tirdik tabi. 3D-Deepbass'lisini aldik, hanim hava aticak i$ALLAH. Sony alanlara da cep telefonu veriyolarmi$ iyi mi? Hem de hatti karti bedava. Eh hanim hakliymi$ demekki. Gerci iki kat para ödedim ama bedava cep telefonu verdiler, o da aradan cikti Hemen eve ko$arak döndüm:


  Haniiiiiiiimmm baksana cep telefon hediyesi de varmi$!
  - Kazim?
  - Gulp!
  - Bu ne bu?
  - Ce ce cep tele.... tele.....
  - Görüyoruz kör diiliz! Cep telefonu ile kurtulabilicegini mi sandin
  bunlar demode oldu artik. Herkesin var cep telefonu. Sen hangi devirde ya$iyosun? Bak alt kom$unun kocasi karisina bilgisayar aldi. Hem de internetli. Bi hava atiyo ki sorma. Ben de istiyorum.
  - Innngg... Hadi ya?
  - Tabi ya, senin bunlardan haberin yok tabi. Elalem uzaya gidicek yakinda.
  - Ama karicim biliyosun seneye dü$ünüyoduk zaten bilgisayar falan...
  - Anlamam ben. Hemen istiyorum. Haftaya günüm var, gostericem.


  Ulan kari esas ben sana yakinda gününü göstericem... ama ses etmedim yine. sonradan dü$ündüm aslinda hakli, ne göstericek öbür kadinlara? Hemen arkada$lardan biraz anlayanlara telefon ettim cepten. Ooo amma da meraklisi varmi$ bu i$in.. hepsi ko$up geldi. Kimi diyo Pentium III al, öbürü diyo modemi 56 olsun, beriki diyo voodoo karti taktir. Eüzibillahimin... Nedir hocam bu Vudu? Gittik bilgisayarciya. Beni evirdi cevirdi elimdekini avcumdakini aldi. Ustünede 3 senet yapti, bilgisayarimizi aldiiik. Dogru eve ko$tum, hanim bayilicak artik, bilgisayarimiz bile var. Kom$ulara bile yeti$tik. Pardon cagi yakaladik diyorum.

  Haniiiiiiiiiiiiiimmm!
  - Kaziiiiiiiiiiiiiim!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  - Hönk?
  - Bu ne bu Kazim?
  - Oooo... Eeee... 300 megahertz, CD romlu, 56K modemli, ekrani da (dur kacti) hah15 inç
  - Kazim!!!
  - Neeeee.............
  - Kazım sen bir salaksin! Kazim sümsük herif! Bunu mu kakaladilar sana....!!!!
  - Ne var kine?
  - Kazim bu Pentium II bile diil
  - Ama 300 mhz. (Ah ke$ke öbür arkada$i dinleyip P-II alsaymi$im, i$imiz var $imdi)
  - Kazim bu Cyrix! Gözün de mi görmedi? Bu olmaz! Etikette "Intel Inside" yazicak..!!!
  - Ama karicim ne farki var ki, yokmu$ yani hiç bir farki, bunun da interneti var.
  - Istemeeeeeeeeem istemem..... hayatta elimi sürmem. Bu P-III olacak. Hem bunun diski de kucuk. Ben bunun neresine ne download ediyim? Ustteki kom$u bi site bulmu$ bütün resimli yemek tarifleri varmi$. Bu diske sigar mi bunlar hiç? Ne bicim adamsin sen Kazim? Beni rezil mi ediceksin elaleme?


  Ses etmedim, madem faydali bi$ey aliyoruz, hanim faydalanicak, belki daha iyi yemek yapar, egdim boynumu gittik degi$tirdik, iki kat para ödedik ama bir PIII-450 aldik. Olsun yaa, biricik karım, ne karilar var her ay bilezik kolye diye tuttururlar. Bu arada sabir ta$ina dönmü$üm catlamak üzereyim........ birkac ay daha dayanabildim, cünkü anlycaginiz üzere bu i$ burada bitmedi.. Eve ne getiriyosam bi kulp bulundu, kimden ne gördü ve duyduysa istedi.


  Kazim...!!! kar$i kom$ular dolby prologic almi$lar. Ben de istiyorum.
  - Kazim....!!! yan kom$ular CD yazici almi$lar. Bana hemen 8X hizlisi alinicak.
  - Kazim.....!!! üst kom$ular arabaya GPS taktirmi$lar. taktir cabuk yollarda kaybolmayalim.
  - Kazım......!!! iki alttakilere Çarkifelek'ten araba cikti. Bende istiyorum, ara hemen, bana da ciksin !
  - Kazim.....!!! iki üsttekiler digital canak taktirtti. Cik catiya sen de tak. Benim yok dedirtme bana...!!!!
  - Kazım... !!! Kapicinin karisinin bile DVD playeri var !


  Aylar icinde eriyip yitiyordum. Elde avucta kalmadigi gibi bilmem kacinci tüketici kredisini tüketmi$, belliba$li bütün bankalara borç takmi$, bilmem kacinci kredi kartini baglatmi$ vaziyetteydim. Hayret bi $ekilde bankalar hala daha geliyolar:

  Bireysel hesap acalim,depozitli hesabimiz var, hesabinizda para yokken para cekin, buyrun burdan yiyin.. Ben kafayı yemi$im birader borc icinde yüzüyoruz zaten.Ulan peki bu kadar parayi bu apartmandakiler nereden buluyodu? Bir gün karim yine kar$ima gecti:

  - Kazim! Bütün apartmandaki kocalarin yan geliri var senin neden yok? Rü$vet mi yersin, mafya mi olursun, gece i$i mi bulursun, ne yapicaksan yap, ben anlamam!
  Bi tokat caktim ki ben bile inanamadim. Kari boylu boyunca yerdeydi.
  - ...
  Kariyi e$$ek sudan gelene kadar dövdüm.Ambulans cagirdim, dogru hastaneye. Bir süre korktum beni sorguya cekerler mi diye ama kari $ikayetci olmadi. Haftaya taburcu oldu geldi. Eve girer girmez:


  - Kazim, ALLAH belacigini versin herif!
  - Ne var lan yine ne?
  - Beni sigorta hastanelerinde süründürdün, ALLAH da seni tene$irlerde süründürsün!
  - Ne diyon kari ne diyon seennnnnnnn.....!!!!!!
  - Kar$i kom$unun kocasi karisini özel saglik hastanesinde baktirmi$ gül gibi! Millet karisini dövüyo ama özel hastanelerde özel odalarda baktiriyo. Beni rezil ettin ele güne!
  - Ha?
  - Yan kom$u var ya, dövmekle kalmami$, ayaklarini da kirmi$ karisinin, sen ne biçim herifsin? Gücün mü yok? Iktidarin mi yok? Sen ne bicim ERKEKSIN heriiiiff!


  Bunu duydum ya gözüm dönmü$. Ne kendimi biliyorum ne olanlari hatirliyorum. Kariyi 39 yerinden bicaklayip serdim yere. Ustüne15-20 bicak daha saplami$im, bicak saplanmadik yerim kaldi demesin diye!
  I$te böyle... Saniyosunuz ki her$ey cözümlendi. Hayir. $imdi hapisteyim fakat daha kötü durumdayim. Her gece kabus görüyorum. Karım her gece rüyama giriyo.... Bana ne diyo biliyo musunuz?
  - Kazim ...
  Yok, bo$verin. Söyleyip sizi de deli etmiyim $imdi. Neyseki yalniz diilim. Ust kom$um üst ranzada, alt kom$um alt ranzada, yan kom$ular da yan kogu$talar...

 2. #2
  yabanci gzms Buraların yabancısı
  Üyelik Tarihi
  Jan 2007
  Mesajlar
  7
  Tecrübe Puanı
  238

  Tanımlı

  güzelmiş

 3. #3
  Demirbaş yasminnnn Baktabul İçin Değerli yasminnnn Baktabul İçin Değerli yasminnnn Baktabul İçin Değerli yasminnnn Baktabul İçin Değerli yasminnnn Baktabul İçin Değerli yasminnnn Baktabul İçin Değerli yasminnnn Baktabul İçin Değerli yasminnnn Baktabul İçin Değerli yasminnnn Baktabul İçin Değerli yasminnnn Baktabul İçin Değerli yasminnnn Baktabul İçin Değerli yasminnnn - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Nov 2006
  Bulunduğu Yer
  karanlıklar ülkesi
  Mesajlar
  683
  Tecrübe Puanı
  428

  :okur:

  iyi yapmış D

 4. #4
  Isınan Üye GREENEYED Buraların yabancısı
  Üyelik Tarihi
  Apr 2007
  Mesajlar
  27
  Tecrübe Puanı
  234

  Tanımlı

  teşekkürler paylaşım için...

 5. #5
  Süper Üye hakanizma Baktabul'un Çılgını hakanizma Baktabul'un Çılgını hakanizma Baktabul'un Çılgını hakanizma Baktabul'un Çılgını hakanizma Baktabul'un Çılgını hakanizma Baktabul'un Çılgını hakanizma Baktabul'un Çılgını hakanizma Baktabul'un Çılgını hakanizma Baktabul'un Çılgını hakanizma Baktabul'un Çılgını hakanizma Baktabul'un Çılgını hakanizma - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Mar 2007
  Mesajlar
  453
  Tecrübe Puanı
  3539458

  Tanımlı

  adamında seninde ellerine sağlık

+ Konu Cevapla
1 / 5 Sayfa 1 2 3 ... SonuncuSonuncu

Benzer Konular

 1. Karımı öldürdüm ama bi sorun, neden ?
  By Kaileena in forum Komik Yazılar
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 02-08-2011, 06:02
 2. Namusum için öldürdüm!
  By XxCANISIxX in forum Dünyadan Haberler
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 11-22-2007, 20:24
 3. Ben oktan Öldürdüm Seni...
  By Baktabul in forum Resimli Şiirler
  Cevaplar: 2
  Son Mesaj: 11-06-2007, 10:15
 4. Neden Sevmelİ Nİye Sevİlmemelİ
  By uAonly in forum Şiir
  Cevaplar: 5
  Son Mesaj: 10-23-2007, 10:45
 5. Ata Nİye Soldan Bİnİlİr..
  By RaiN_MaN in forum Bunları Biliyor musunuz ?
  Cevaplar: 1
  Son Mesaj: 09-19-2007, 22:21

Etiketler

Yetkileriniz

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts

Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375