+ Konu Cevapla
1 den 5´e kadar. Toplam 5 Sayfa bulundu

Yaşanmış Ultra Hadiseler

 KOMEDI ve MIZAH Katagorisinde ve  Komik Yazılar Forumunda Bulunan  Yaşanmış Ultra Hadiseler Konusunu Görüntülemektesiniz.=>...

 1. #1
  Paylaşimci Üye =whirlwind Baktabul'un Çılgını =whirlwind Baktabul'un Çılgını =whirlwind Baktabul'un Çılgını =whirlwind Baktabul'un Çılgını =whirlwind Baktabul'un Çılgını =whirlwind Baktabul'un Çılgını =whirlwind Baktabul'un Çılgını =whirlwind Baktabul'un Çılgını =whirlwind Baktabul'un Çılgını =whirlwind Baktabul'un Çılgını =whirlwind Baktabul'un Çılgını =whirlwind - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Apr 2007
  Mesajlar
  1.062
  Tecrübe Puanı
  601264

  laugh Yaşanmış Ultra Hadiseler

  isim-nick: = katulakatula, şehir: = samsun, Cinsiyet = Bay, Yaş: = 22
  BBS: = Oturduğumuz ilçede Ballı Baba isimli bi dondurmacı var.Çok meşhur bi dondurmacıdır.Neyse küçükken televizyonda hep noel baba noel baba diyen çocukları duyardım.Bu çocuklar noel babanın kucağına oturup hediye isterlerdi.Ben yıllarca Ballı Baba yı noel babanın bizim burdaki akrabası zannettim ve her gittiğimizde ordaki çalışanlara Ballı Baba nerde diye sordum.Şimdi düşünüyorumda küçükken ben gerçekten salakmışım.


  İsim-Nick: = nilyen, Cinsiyet: = Bayan, Yaş: = 19
  BBS: = gecenlerde iskenderuna gittik.bende anne bak 31 plakalı araç.annem önce güldü.ardından anne bak bi tane daha.oa kızım buranın hepsi 31 dedi.tabi iskenderun hatayın ilçeleri.amma salaklık ya.

  isim-nick: = naugthy, şehir: = konya, Cinsiyet = Bayan, Yaş: = 19
  BBS: = cep telefonumu uzun suredır ıngılızce olarak kullanıyorum.bana bırısı cevapsız cagrı bıraktıgında '1 mıssed call' yazıyor.gecenlerde yengem tlfonuma cagrı bırakıldıgını duymus bana su sekıl seslenıyordu 'derya senı mıssed aramıs.'tam gulmek uzereyken annemın dahada komık sorusu geldı 'kım kız bu mıssed?' tabıı ben krızdeydım

  isim-nick: = onorom, şehir: = ankara, Cinsiyet = Bay, Yaş: = 24
  BBS: Bi akşam hayli yorgundum. Elemanlar kutu pepsi almışlar. Tv'nin karşısında kutu pepsi yudumlarken kulağımı kutuya doğrulttum. Çünkü Kutunun üzerinde "İcirdeki Sesi Dinle" yazıyordu. Evet ben bir salağım.

  İsim-nick: = isimsiz, Şehir: =... Cinsiyet = Bay, Yaş: = 21
  BBS : Bir şirketin ön muhasebecisiyim. Patronum deli. Hakkaten. Bir sirketin telefon numarasini istedi benden, söyledim "7554403" numaranın ilk beş rakamını cevirdi bana döndü ve 03 nerede dedi. Tabi ben koptum.

  isim-nick: = gizmo, şehir: = manisa, Yaş: =.....
  BBS: Daha küçüktüm; okullar yağmur nedeniyle tatildi. Annemle aprtman gününe gitmiştik. Ben salak olarak komşunun arap oğlunu kirli sanıp banyoda soğuk su altında deterjanla yıkadım. Annem bana çok kızmıştı!!!!

  isim-nick: = KOTOSİM, şehir: =... Cinsiyet = Bay, Yaş: = 26
  BBSenle alakası yok bu salaklığın ama anlatmadan duramayacağım...Üç kişilik deniz botum iki yerinden patlamıştı. Patladı dediğimde toplu iğnenin ucu kadar bile yoktu delikleri... Ben de bir yama ile yapıştırması için ayakkabıcıya verdim. ertesi gün ne göreyim adam yamayı yapıştırmış, daha sağlam tutsun diye etrafını ayakkabıyı diktikleri iğneyle dikmiş...

  isim-nick: = CANKAT, şehir: = ERZURUM, Cinsiyet = Bay, Yaş: = 15
  BBS: Bir Gün arkadaşlarla Cuma namazındaydık. İlk sünneti kıldıktan sonra, farza geçtik. Sonra işte arkadaşlarımdan biri- insanlık halidir- hapşurdu. Diğer arkadaşım da namazda iken "çok yaşa " demez mi? Ama var ya selam verildikten sonra bütün cemaat gülmekten yerlere yattı.

  isim-nick: = Enes Pekdemir, şehir: = Ankara, Cinsiyet = Bay, Yaş: = 19
  BBS: Bilindiği gibi her yaz zamanı geldiğinde binlerce promosyon olur... Genelde rakip firmalar arasında olur. Bunun gibi bir promosyonda ben daha 9 yaşında iken çok iyi hatırlıyorum Coca-Cola bir promosyon düzenlemişti. Reklamda şöyle diyordu : " Coca-Cola kapağının altında bedava yazısını bulana binlerce Coca-Cola hediye". Ben de reklam da geçen " Binlerce Coca-Cola hediye " dediklerinde ben de bir Coca-Cola aldım. Bedava yazısı çıktı. Bakkala girdim. Daha 10 yaşında bir çocuğum. Bakkala şöyle dedim "bakkal amca bak bana bedava Coca-Cola çıktı dedim. Şimdi bana binlerce Coca-Cola ver ". Yani ben reklamlarda geçen binlerce Coca-Cola yazısını gerçek anladım... Yani ben bir salağım.


  isim-nick: = evrim, şehir: = izmir, Yaş: = 15
  BBS: Ben ne zaman tuvalete girsem hep telefonla yılan oynarım. Tabi bunu alışkanlık haline getirdim. Artık ne zaman yılan oynamaya kalkışsam çişim geliyor. Kendimi tutamıyorum. Bi kere altıma etmiştim. Evetttttttt en salak benim.. başka kim olabilir?

  Gön: Resul Ertaş, Şehir: İstanbul, Yaş:
  Çocuktum. Yeni yeni "Gırgır" dergisi okumaya başlamıştım. Gırgır'daki karikatürlerde, özellikle Oğuz Aral'ın çizdiklerinde "Hoka Mola" diye bir cola markası çizilirdi sürekli. Ben bunu gerçek bir marka sanıp aylarca Kars'taki tüm bakkallarda Hoka Mola aradım. Bulamadım tabi. Sonra biraz daha mizah kültürüm artınca anladım ki Hoka Mola diye bir marka yok, karikatürlerde gerçek markalar böyle deforme ediliyor. Ve Hoka Mola da aslında Coca-Cola'nın deforme edilmiş hali. Evet ben bir salağım.

  Gön: JOSEPH, Şehir: ... Yaş:...
  Geçen yaz evde yemek için masa hazırlamakla meşgulken annem marketten fanta almış. Getirdi masanın üzerine koydu. Bana da servis yapmak düştü tabi.. O zamanlar fanta kapaklarında promosyon vardı tatil, havlu, top falan..Ben kapağı açtım, kapağın altından tekrar deneyin yazısı çıktı... Ben de gayet nizami bir şekilde kapağı yerine kapatıp tekrar açtım... Kapakta yine tekrar deneyin yazıyodu. Üçüncü kez de aynı şeyi yapıp kapağın altındaki yazının değişmediğini fark edince şöyle bir an kendime dönüp.. Evet ben salağım demiştim..

  Gön: Ö.A, Şehir: İstanbul, Yaş: 26
  Kardeşim anahtarı paspasın altına koymuş. Ama ben farkedeyim diye de kapıya bir not yazmış. "abla anahtar paspasın altında" diye... Allahtan benden önce kimse gelmedi...

  Gön:İsa Yıldız, Şehir: İstanbul, Yaş:
  Ben değil ama galiba kuzenim bir salak. Geçenlerde Ankara'ya taşınmış, "nasıl Ankara?" dedim, "ay çok ucuz bir şehir, yağlıboya tablo aldık on milyona, düşünebiliyo musun" dedi.

  Gön:Kemal, İstanbul, Yaş:32
  Çocukken salağın önde gideniydim. Hala salağım. "larda yüzen alsancak" Nedir ulan bu larda diye aramadığım sözlük kalmamıştı... İnsanlara sormaya da çekindiğim için yoıllarca larda diye bişey olduğunu sandım. Ne bileyim Bestecinin beceriksiz olduğunu kelimeyi ikiye bölmüş... Kimbilir benim gibi kaç kişi çocukluğunda bu duruma düşmüştür. Büyüdüğünde hala larda diye bişey olduğunu sananlar için bişiy diyemiycem..


  İsim- Nick: Necdüttin İşitmez-Uydurur
  "Ovalarda uçan kaçan, ateş böceğimsin" diye bildiğim ve mırıldandığım şarkının aslı meğer "kovaladıkça kaçan, ateş böceğimsin"miş. Var mı böyle bir şey? Otuz yıl boyunca bu şarkıyı yanlış söylemişim. Daha geçen gün tırnak kadar veletten öğrendim doğrusunu. Kendimi süzme salak gibi hissettim bunu öğrendiğimde.

  İsim-Nick: = ingilizkemal, Şehir: = istanbul, Cinsiyet: = Bay, Yaş: = 32
  BBS: = Ben başıma 4 sene önce gelen bir olayı anlatacam malüm bir tv showu vardı şok adında yalan yalan haberler vardı fakat programın içriğini bilmediğimden bir şakasına maruz kaldım tvde ilk kokulu yayını biz yaptık az sonra diyordu bende merak ettim bu ne diye bekledim tvde ciddi alt yazı ile evet kokulu yayın başladı ekranda bir gül resmi yaklaşın koklayın kokuyu alacaksınız diyordu gerçi olmayacak şey ya neden böyle bişiy varki diye sordum kendime valla açıkcası gidipte hoparlörü kokladım )eh tahmin edeceğiniz gibi ne koku ne başka bişiy tabii aklım karıştı 3 gün sonra bir arkadaşıma olayı sadece meraktan sordum kokulu yanın olayı ne saçma diilmi dedim oda demesinmi oğlumm anlasana inanan salak gidip kokluyo deyince birden afalladım ne diyon sen üleynn diye bağırınca gözleri fal taşı gibi açıldı neeee?? gidip kokladınmı dedi benden ses çıkmıyo evet evet itiraf ediyorum ben bir salağım hemde su katılmamış)

  İsim-Nick: = ceylin, Şehir: = ankara, Cinsiyet: = Bayan, Yaş: = 23
  BBS: = İlkokuldayken 1yılın 365 gün 6 saat olması beni çıldırtıyordu.2-3 yıl boyunca önüme gelen herkese gerçekten 1 yıl 365 gün 6 saat mi diye sordum, hepsi evet dedikçe deliriyordum.Nasıl olurdu da 1 gün 24 saatken 365 gün sadece 6 saat olurdu? 6 saatin ne olduğunu anlayana kadar binlerce kez 365le 24ü çarptım.Ben kesin salağım.

  İsim-Nick: = masmavi, Cinsiyet: = Bayan
  BBS: = Ben küçükken annem bana erkeklerin cinsel organının pipi kadınlarınkini de kutu olarak tanımlamıştı. O zamanlarda trt'de telekutu adlı bir program vardı. Oradaki bayanlar ''hayır devam etmek istemiyorum, ben kutumu açmak istiyorum' deyince utancımdan kıpkırmızı olur ve odayı derhal terk ederdim.

  isim-nick: = Komick, şehir: = Chorum, Cinsiyet = Bay, Yaş: = 18
  BBS: = Bugün (1 Eylül 2003) sabah kardeşimle internet kafeye gittik. İlk gittiğimiz kafede elektrik kesikti. İkincide vardı ve bir yer bulup oturduk. Hesabı açtırdık. Aradan yarım saat filan geçti, 20-21 yaşlarında biri kafeye girdi, ana bilgisayarda oturan kasiyere "Elektrik var mı?" diye sordu. Bu birinci salak. Kasiyer de "Dur bi bakıyım." dedi ve kalkıp yanımıza kadar gelip ışığı yaktı. "Varmış." dedi. Biz de tabi kırıldık gülmekten...

  Şehir: = Ankara, Cinsiyet: = Bay, Yaş: = 15
  BBS: = Annem birgün balkondaki çamaşırları topluyordu. Ben de annemin yanına gittim "anne atlıyorum" falan dedim. Altta da komşunun çamaşırları vardı. Annem de bana "oğlum altta komşunun çamaşırları var git öbür balkondan atla" demezmi. Bizi kahkaha tutku tabi ama yinede çok salaktı.


  isim-nick: = kerem noel, şehir: = Aydın, Cinsiyet = Bay, Yaş: = 18
  BBSı: = Ben Aydında hayatını sürdüren bi gencim. 2002 nin son gecesi küçük kardeşime herkesin söylediği gibi ona da uyuması için o gece noel babanın geleceğini söylemiştik ve onu öylece o gece zorla uyutmuştuk. Gece saat 12 ye doğru tarastan gelen sesleri duyunca arkadaşım Kedi Memetin terasta noel babanın gelmesini belkediğini gördük. 17 yaşındaki bi gencin bu noel hikayesine inanması gerçekten beni güldürüyor. Kusura bakma arkadaşım sırrını fazla saklayamadım


  İsim-Nick: = seker_girl, Şehir: = izmir, Cinsiyet: = Bayan, Yaş: = 18
  BBS: = İnternetten semih diye biriyle tanıştım, sonra o bana ev numarasını verdi Günler sonra aradım, annesi çıktı. Kıl bir sesle:- sen kimsin be falan dedi. Alalala ben korktum tabii ya sanki kendi adımı söylesem kadın beni tanıyacak benim aklıma kız ismi gelmedi. Ben de "-İBRAHİM" dedim ve kahkaha atarak teli kapattım. Bir gün chatte bizim semihle karşılaştım konuşma söyleydi
  o: arayan sen miydin?
  ben: evet annen ne dedi?
  o:valla İBRAHİM ADINDA BİR KIZ ARADI dedi)))
  Ben koptum tabii olaya bak abi ya ibrahim adında bir kız. Teşekkürler herkesi yanaklarından mıncırdım

  İsim-Nick: = ezi
  BBS: Kardeşim eve arkadaşını davet etmiş, fakat arkadaşı gelmeden dışarı çıkmak zorunda kalmış. İkisinden de önce eve geldim ve kapıya asılmış bir notla karşılaştım. Not aynen şöyle "Esra, ben biryere kadar gidiyorum hemen dönücem sen eve gir beni bekle. Anahtar kapının önündeki paspasın altında."

  İsim-Nick: = xxx
  BBS: = Kucukken yani bi 10-11 yasındayken butun eczanelerde falan acısız kulak delinir yazıyordu bende bunu hep bi atasozü zannetmişimdir bi gün hocanın verdiği komposizyon konusu olarak bu atasözünü(!) açıklamıştım (bunu yaptığımda yaş 15 di) ve hoca bunu sınıfta okuturken bende kendimden gurur duyuyordum. Taki millet kopup ben olayı anlayana kadar.. yorum sizin.

  İsim-Nick: = ripper, Şehir: = bursa, Cinsiyet: = Bay, Yaş: = 16
  BBS: = 5-6 yaşlarındayken ispanyanın ıspanaklarla dolu olduğunu düşünürdüm ve hala alakasını çözemediğim bir nedenle noel babanın da orda ıspanakların arasında yaşadığını düşünürdüm. Bir de ilkokuldayken almanyayla istanbulu karıştırırdım. Birinci dünya savaşını anlatırken falan almanya diyeceğime istanbul dediğim için çok fırça yemiştim. Hala nasıl bir kabiliyet istanbulla almanyayı karıştırabilir anlabilmiş değilim!!!Ayrıca ıspartayıda bir ülke sanırdım!!!
  EVET BEN Bİ SALAĞIMM!!!!!  (alıntı)

 2. #2
  Acemi Üye hüzünbaz Hatırı sayılır biri hüzünbaz Hatırı sayılır biri hüzünbaz Hatırı sayılır biri hüzünbaz Hatırı sayılır biri hüzünbaz Hatırı sayılır biri hüzünbaz Hatırı sayılır biri hüzünbaz Hatırı sayılır biri hüzünbaz Hatırı sayılır biri hüzünbaz Hatırı sayılır biri hüzünbaz Hatırı sayılır biri hüzünbaz - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Mar 2007
  Bulunduğu Yer
  Adana
  Mesajlar
  54
  Tecrübe Puanı
  312

  Tanımlı

  İsim-Nick: = ezi
  BBS: Kardeşim eve arkadaşını davet etmiş, fakat arkadaşı gelmeden dışarı çıkmak zorunda kalmış. İkisinden de önce eve geldim ve kapıya asılmış bir notla karşılaştım. Not aynen şöyle "Esra, ben biryere kadar gidiyorum hemen dönücem sen eve gir beni bekle. Anahtar kapının önündeki paspasın altında." buna çok güldümmmm

 3. #3
  Baktabul Bot Baktabul Baktabul'un Çılgını Baktabul Baktabul'un Çılgını Baktabul Baktabul'un Çılgını Baktabul Baktabul'un Çılgını Baktabul Baktabul'un Çılgını Baktabul Baktabul'un Çılgını Baktabul Baktabul'un Çılgını Baktabul Baktabul'un Çılgını Baktabul Baktabul'un Çılgını Baktabul Baktabul'un Çılgını Baktabul Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  Oct 2006
  Mesajlar
  8.764
  Tecrübe Puanı
  9902477

  laugh


  emeğine sağlık....

 4. #4
  Üstad peanut_girl Baktabul'un Çılgını peanut_girl Baktabul'un Çılgını peanut_girl Baktabul'un Çılgını peanut_girl Baktabul'un Çılgını peanut_girl Baktabul'un Çılgını peanut_girl Baktabul'un Çılgını peanut_girl Baktabul'un Çılgını peanut_girl Baktabul'un Çılgını peanut_girl Baktabul'un Çılgını peanut_girl Baktabul'un Çılgını peanut_girl Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  Jul 2007
  Mesajlar
  2.657
  Tecrübe Puanı
  2406932

  Tanımlı

  cok komikti yaa paylaasim iicin tskler

 5. #5
  Üye Suddenly Şu An Başarı Basamaklarında Suddenly Şu An Başarı Basamaklarında Suddenly Şu An Başarı Basamaklarında Suddenly Şu An Başarı Basamaklarında Suddenly Şu An Başarı Basamaklarında Suddenly Şu An Başarı Basamaklarında Suddenly Şu An Başarı Basamaklarında
  Üyelik Tarihi
  Sep 2007
  Mesajlar
  125
  Tecrübe Puanı
  267

  Tanımlı

  emeğine sağlık

+ Konu Cevapla

Benzer Konular

 1. O ultra kötü bir kolesterol!
  By кıνıяcıк in forum Sağlık Haberleri
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 06-04-2011, 17:01
 2. 'Ultra' kapışma!
  By кıνıяcıк in forum Galatasaray
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 01-06-2011, 21:12
 3. Peygamberimizi ağlatan Hadiseler...
  By güle_aşık in forum İnanc Dünyası
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 01-22-2009, 14:07
 4. Ultra düşük bel jean
  By &denizkızı& in forum Dünyadan Haberler
  Cevaplar: 15
  Son Mesaj: 04-30-2008, 22:01
 5. gizli kalmış hadiseler
  By bariscoskun in forum Edebi Yazilar
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 05-22-2007, 10:55

Etiketler

Yetkileriniz

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts

Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375