Flying Trapeze
Hillside Etiler
13.06.2011
10:00


Kendi başınıza uçmanın zamanı geldi... “Flying Trapeze” Hillside’da!

“Feeling Good” İyi hissettirme misyonu ile faaliyet gösteren Hillside, California merkezli Flight Club Aerial Arts ekibi ile birlikte özel hazırlanan “Trapeze Rig” platformunu İstanbul’a getiriyor. Heyecanı ve adrenalini hissetmek, egzersiz yapmak ya da benzersiz bir eğlence deneyimi yaşamak isteyen herkes 3-26 Haziran tarihleri boyunca Uçan Trapez (Flying Trapeze) yapabilecek. Tüm düşünceleri ve stresi bir kenara bırakın, kendinizi Hillside City Club’ın bu eğlenceli deneyimine teslim edin.

Uçan Trapez (Flying Trapeze) deneyimini ilk kez yaşayanlar, eğitmenler eşliğinde benzersiz bir yolculuğa çıkıyorlar. Belinizdeki kemeri nasıl takacağınızı, merdivene nasıl tırmanacağınızı öğrenerek Uçan Trapez’e (Flying Trapeze) doğru ilk adımlarınızı atmaya başlıyorsunuz. Eğitmeninizin güven veren sesini duyarak Uçan Trapez (Flying Trapeze) bar’ını tutmaya hazırlanıyorsunuz. Siz ellerinizle bar’ı kavrarken eğitmeniniz de sizi tutarak güç veriyor. Kendinizi atlayışa hazır hissettiğiniz anda bu büyülü deneyimin anahtarlarına da sahipsiniz. Kendinizi boşluğa bırakıp sallanmaya başlıyorsunuz, dilediğiniz zaman altınızdaki ağa kendinizi bırakıyorsunuz.

Uçan Trapez (Flying Trapez) heyecanını Hillside ayrıcalığı ile 2-27 Haziran tarihleri arasında Hillside City Club Etiler’de yaşayabilirsiniz. Uçan Trapez (Flying Trapeze) deneyimini yaşamak, kendinizi bu heyecana teslim etmek için acele edin. Her bir derste 10 katılımcının yer aldığı 90 dakika sürecek olan Uçan Trapez (Flying Trapeze) deneyimini kaçırmayın!

Uçan Trapez (Flying Trapez), beden ve ruh sağlığı normal olan herkesin keyifle ve güvenle yapabileceği bir deneyimdir. Trapez koordinasyon ve dikkat gerektirir. Bu yüzden önerilen en genç yaş 16’dır, en geç yaş 70’dir. 70 yaşından sonra çok iyi sağlık durumu gerektirdiğinden doktor onayı gerekmektedir. Ayrıca yüksek tansiyon hastaları, kalp rahatsızlıkları olan, epilepsi hastaları, hamile bayanlar, omuz-boyun- bel veya dizinden sakatlık geçirenler, bel fıtığı olanlar, obez (kilo / (boy*boy) oranı 30’dan yüksek olan) ve alkol almış kişiler temel trapez hareketlerini gerçekleştirmekte kısıtlı olacaklarından Uçan Trapez (Flying Trapez) yapamazlar.

NE KADAR: 125,00 TL


HÜRRİYET