212 AVM'de yaz indirimleri çoktan başladı! Keyifli alışveriş için Avrupa yakasının en doğru adresi 212 İstanbul Power Outlet..

212 İstanbul Power Outlet, Türkiye’ye yeni gelmek isteyen yabancı markalar ve köklü yerli markaları bünyesinde barındırarak, sektörün gücünü aynı çatı altında tüketiciye ulaştırmayı hedefliyor.

Batısında; Bağcılar, Bayrampaşa, Güngören ve Fatih, Doğusunda; Halkalı, Küçükçekmece, Bahçeşehir, Kuzeyinde Esenler, Başakşehir, Güneyinde; Bahçelievler ve Marmara Denizine kadar olan tüm yerleşime hizmet alanında bulunduran 212 İstanbul Power Outlet, Türkiye’ nin ilk Power Outlet konseptinde hizmet verecek Alışveriş Merkezi olma özelliği ile de bölgeye öncülük ediyor.
212 İstanbul Power Outlet her gelir seviyesinden, her sosyal statüden birey ve ailelerin sosyalleşme, eğlenme ve alışveriş gereksinimlerinin pek çoğunu giderebilecekleri bir çekim merkezidir.

İstanbul’un en büyük Power Outlet’ i 212 İstanbul Power Outlet, teraslı restaurant alanları, çatısında yer alacak açık sosyal alanları ile her türlü aktiviteye ev sahipliği yapma kapasitesine sahip.

212 İstanbul Power Outlet, metrekareye en fazla park alanı yaratan AVM olarak şehir merkezindeki AVM’lerde yaşanan trafik ve park sorunu yapıcı yaklaşımı çözüyor. 3300 araç kapasiteli otoparkı ile ziyaretçilerini trafik sorunundan uzak tutmayı başarıyor.

212 AVM'deki birçok indirim fırsatlarını ve aktiviteleri takip etmek için resmi facebook sayfasını ziyaret edin. 212 İSTANBUL POWER OUTLET | Facebook