Cem Yılmaz Ata'ya meydan okudu
26 Nisan 2008 Cumartesi 16:57
Cem Yılmaz, Ata Demirer'e meydan okudu. 'Akıllıysa karşıma çıkmasın' dedi.


A.R.O.G.’un çekimlerine başlayacak olan Cem Yılmaz, “Son filmimi 10 milyon kişi izler” diyen Ata Demirer’e meydan okudu: Ona o kadar seyirci gelirse benim filmimi 51 milyon kişi izler

SAHNE gösterilerini DVD olarak piyasa sunan Cem Yılmaz, tanıtım için düzenlenen toplantıda, meslektaşı ve rakibi Ata Demirer’e “Akıllıysa karşıma çıkmaz” diyerek gözdağı verdi.
A.R.O.G. filminden beklentinin çok yüksek olmasının kendisini zorlamadığını belirten ünlü komedyen şöyle konuştu: “Sinema seyircisinin her sene artması güzel. Ama 7 milyon, 10 milyon kişi izler gibi bir hedef koyamazsınız. Mesela geçen gün gazetede okudum. Ata Demirer filmi için ’10 milyon kişi izleyecek’ iddiasında bulunmuş. Bu biraz zor, bence abartılı olmuş. Eğer onunki 10 milyon kişi tarafından izlenirse, bizim filme 51 milyon kişi gelir gibi bir durum olur. A.R.O.G.’dan da beklentiler yüksek. Tabii ki beklentilerin yüksek olmasının sebebi biziz.”

‘Ben yapmazdım’

A.R.O.G.’un çekimlerinin Mayıs ayında başlayacağını belirten Yılmaz, filminin Ata Demirer’in başrolünü oynadığı Osmanlı Cumhuriyeti ile aynı dönemde vizyona girmesiyle ilgili olarak şunları söyledi: “Sinema sektöründe genelde iddialı filmleri karşı karşıya getirmemeye çalışıyorlar. Kimsenin filmini bizim filmimizin karşısına koyacağını zannetmiyorum. Akıllı olan böyle bir şey yapmaz. Ben de dikkatimi çeken filmin karşısına kendi filmimi koymam.”

Cem’in G.O.R.A.’sı İvedik’e yenilmişti

Cem Yılmaz’ın çekimlerine başlayacağı A.R.O.G.’un ne kadar seyirci tarafından izleneceği merak konusu olurken, ünlü komedyenin başrolünü Özge Özberk’le paylaştığı G.O.R.A. en çok izlenen filmler arasında üçüncü durumda bulunuyor. Türk sinemasında en çok izlenen 3 film şöyle sıralanıyor: 1-Kurtlar Vadisi Irak (4 milyon 256 bin), 2- Recep İvedik (4 milyon 99 bin), 3- G.O.R.A. ( 4 milyon)

internethaber