Evlenmeyi düşünmüyor

Berrak Tüzünataç, oyunculukta tatmin olmadan evliliği düşünmediğini söyledi.
03 Mayıs 2008 14:14 Makedonya'da çekilen 'Elveda Rumeli' dizisinde Sütçü Ramiz'in kızı Vahide'yi canlandıran oyuncu Berrak Tüzünataç çarpıcı açıklamalarda bulundu. En son ünlü şovmen Okan Bayülgen ile birliktelik yaşayan ancak ayrılan güzel oyuncu, 5-10 yıl evliliği düşünmediğini belirtti. Tüzünataç şunları söyledi:

"Kendimle ilgili yapmak istediğim daha bir sürü şey var. Dahası, kendimle eşit olarak bile kimseyi düşünemiyorum. Kendimi düşünüyorum açıkçası. İyi bir eş olabilecek durumda değilim. Kendimi oyunculukta tatmin etmeden kimseyi mutlu edemem. Onun için şu an evlilik hiç aklımda olan bir şey değil. Kafamda kurduğum istediğim çok şey var. Bunları hallettikten sonra ancak evlilik hayalleri kurabilirim. Ben her zaman gerçeklerle yaşarım." Oyunculuktan büyük bir keyif aldığını da vurgulayan Tüzünataç şöyle devam etti:

KENDİNE YATIRIM YAPACAK

"Sette bana verilen görevi iyi yapmak için ne kadar çalışmam gerekiyorsa hiç şikayet etmeden saatlerce çalışırım. Konservatuvar eğitimim yok ama workshoplar'a katıldım. Ben, yazarlık, heykeltıraşlık, aşçılık gibi oyunculuğun da insanın içinde olduğuna inanıyorum. Kendime bu konuda yatırım yapmayı planlıyorum. Onun için evlilik konusunu hiç aklıma getirmiyorum."

haber3