'Çiçeği koklayıp atmalıydım''

Tuğba Özay'în eski sevgilisi Akın Büyükoğlu, tahliye olduktan sonra ilk kez konuştu...Büyükoglu çok konuşulacak çarpıcı açıklamalar yaptı. Başlangıçta Özay ile iyi arkadaş olduklarını belirten Büyükogğlu daha sonra aralarında özel bir ilişki başladığını söyledi.

Büyükoğlu "İyi de bir arkadaşımdı. İşin içine ilişki girince maalesef arkadaşlıklar bozuluyor. Bu tip medyaya malolmuş insanların hissettiklerini biz hissedemiyoruz. Onlar kendilerini çok revaçta önemli insanlar olarak görüyorlar. Belki de insanların gözünde böyleler ama bu neye göre önemli. Benim gözümde onların yaşadıklarının hiçbir önemi yok" dedi.

Tuğba Özay ile ilişkisinin bir hata olduğunu söyleyen Akın Büyükoğlu sözlerini şöyle sürdürdü: " 18 yıldır evliyim. Bu evlilik son derece düzgün yürümüş bir evlilik. Biz işlerimizle ilgilenirken farkında olmadan gece hayatının içine girmişiz. Bunu insan yaşarken fark edemiyor. Gece hayatının getirdiği maalesef bir şeyler oluyor. Her Türk erkeği gibi bizler yemeyi, içmeyi, gezmeyi severiz. Evli olduğumuz halde nefsime hakim olamayıp kendimi böyle bir ilişkinin içinde buldum. Yoldan çıktım"

Büyükoğlu en büyük hatasının Özay'a aşık olmak olduğunu da söyledi. Büyükoğlu "Biz çiçeği koklayıp atmadık, yakamıza taktık. Çok acı ama belki, çok ters bir laf ama gerçeği çok. Biz çiçeği herkes gibi koklayıp atacaktık" diye konuşu.

İlişkisinin tek gecelik de olabileceğini üç gecelik de olabileceğini söyleyen Akın Büyükoğlu "Önemli olan yakaya takmamak" diye konuşu.

Yanlış insana aşık olduğunu çok geç farkettiğini söyleyen Akın Büyükoğlu "Ben hatalı bir ilişki yaşadım ve bunun bedeli 8,5 aya mal oldu" dedi.

Büyükoğlu Manken Özay'ı dövdüğüne ilişkin iddialara da şöyle cevap verdi: "Ben maço bir adamım. Sonuçta kurallarım var. Bu kurallara uymak isteyen benimle kalır istemeyen kalmaz. Hem bu kurallara uyarım deyip hem de insanlar bildiklerini okurlarsa bir şekilde kendi kurallarımı ön plana çıkarırım."

Özay'ın da kendisine "Evliyken böyle bir ilişki yaşamak problem” dediğini söyleyen Akın Büyükoğlu duruşmada ünlü mankeni gördüğünde hiçbir şey hissetmediğini de söyledi.

Büyükoğlu "Benim için oradaki bir sandalyeden farksızdı. Orada suç ortakları vardı. Benim için onlar gibi bir insandı. Suçlu suçsuz her şey ortada" dedi

Büyükoglu, eşinin her koşulda kendisine destek olduğunu da sözlerine ekledi.

haber3