Sema, Kurtlar Vadisi'ni savundu

Kurtlar Vadisi Pusu'da rol alan Sema Öztürk, dizideki olayların gerçek gibi algılanmasını eleştirdi

tv8'de Başak Sayın'ın sunduğu 'Kayıt Dışı' programına konuk olan Sema Öztürk, "Ben sunucu olarak çok başarılı bir yerdeyken, sunuculuğa kesinlikle ara verdim. Gazeteciler önceden sunucu-oyuncu yazıyordu. Ancak şimdi oyuncu yazılıyor" diyerek halinden memnun olduğunu ifade etti.

</IMG>Kariyerine sunucu olarak başlamasına karşın Kara Melek dizisiyle oyunculuğa geçiş yapan Sema Öztürk, rol aldığı Kurtlar Vadisi'nin Türkiye'nin en başarılı projelerinden olduğunu belirterek, "Ben geçen senenin sonunda dahil oldum. İyi bir projenin içinde olmak hoş. Kurtlar Vadisi'nin odak noktası erkekler. Bu hikayenin içerisinde kadınların az yer alması çok doğal. Oyuncu olarak hep oynamak istersin, ama çok kalabalık kadro. İyi bir işin içerisindeyim ve bunun keyfini yaşıyorum" şeklinde konuştu.

Kurtlar Vadisi'ndeki şiddetin dünyanın birçok yerindeki projelerde de olduğunu anlatan Sema Öztürk, dizideki olayların gerçekmiş gibi algılanmasının da yanlış olduğunu şu sözlerle ifade etti:

"Bazen insanlar bazı olaylarla örtüştürebiliyorlar. Elbetteki bazen esinlenme vardır gerçek hayattan. Elbetteki gerçekçi yönler Kurtlar Vadisi'nde çıkıyor, ama bunu gerçekmiş gibi varsaymak yanlış. Bu bir ***** bir dizi bu insanlara keyifli vakit geçirtecek Türkiye'nin büyük projelerinden birisi."

haber3