Gülben Ergen programının ilk gününde şaşkına döndü. Nedeni de Mehmet Ali Erbil'di. Erbil'in kaprisi inanılmaz...
Mehmet Ali Erbil, çocuksu kaprisi ile şaşkına çevirdi. Gülben Ergen'in programına gelen Erbil, alt yazıda kendi isminin ikinci sırada geçtiğini görünce, yayına çıkmadı.

Gülben Ergen'le sürpriz programında Mehmet Ali Erbil sürprizi yaşandı.
Programa Erbil'i bekleyenlerin gözleri yolda kaldı. Çünkü Erbil yayına çıkmadı. Nedeni de inanılmaz ama alt yazı kaprisiydi.

OKAN BAYÜLGEN'İ EZİYORDU

Yayından önce alt yazıda Hüsnü Şenlendirici'nin adının kendi isminden önce geçtiğini görünce küplere bindi. Hışımla yerinden kalkıp arabasına atladı. Hemen ardından koşan Okan Bayülgen onu durdurmak için kendini arabasının önüne attı. Ama Erbil, Bayülgen'i ezme pahasına gaza basıp gitti.

Bayülgen ezilmekten nasıl kurtulduğunu yayında "Akrobatik bir hareket yaptım" sözleri ile anlattı. Programın yapımcısı olan Bayülgen, Erbil yayını terkedince mecburen dördüncü konuk olarak ekrana çıktı.

GÜLBEN ŞOK OLDU

Mehmet Ali Erbil'in kaprisi Gülben Ergen'i şaşkına çevirdi. Yayından sonra medyaya konuşan Ergen, "İlk programıma onu davet ettim ama kendisi kapıdan döndü. Aradım ama telefonu kapalıydı. Eşi Tuğba benim yakın arkadaşım. Tuğba'yı ve Erbil'in yapımcısını aradım. Buraya gelirken arabada televizyon izliyormuş. Ekranda geçen alt yazıda kendi adını Hüsnü Şenlendirici'den sonra görünce programa katılmaktan vazgeçti. Beni çok şaşırttı. Böyle bir şey beklemezdim" dedi.

BU PROGRAM TUTAR MI?

Gülben Ergenle sürpriz programı böylesi tatsız bir sürpriz ile start alırken, ekran önündeki izleyici pek keyifli bir gece yaşamadı. Gülben Ergen iyi bir performans ortaya koyamadı. Etrafını saran kızlar grubu ise ekran başındakileri sinir etti. Zira yaptıkları komiklikler 5 yaşındaki çocukları bile güldürmeyecek basitlikteydi.

Programın rejisinde de sıkıntı vardı. Sürekli mikrofon değiştirip durdular. Bir çok kez Gülben Ergen ya da konukların sesi ekranda duyulmaz oldu.

Yayına mecburiyetten katılan programın yapımcısı Okan Bayülgen ise toparlama yapmaya çalışan havası ile Gülben Ergen'in acemiliğini ve hatalarını daha belirginleştirdi. İşin özeti, Gülben Ergen ve programı ilk gecesinden zayıf not aldı...

internethaber