+ Konu Cevapla
1 den 5´e kadar. Toplam 5 Sayfa bulundu

Kenan Doğulu'ya çok benziyor

 GÜNCEL HABERLER Katagorisinde ve  Magazin Haberleri Forumunda Bulunan  Kenan Doğulu'ya çok benziyor Konusunu Görüntülemektesiniz.=>...

 1. #1
  -Sєνgi Eмєк İѕтєя -- XxCANISIxX Baktabul'un Çılgını XxCANISIxX Baktabul'un Çılgını XxCANISIxX Baktabul'un Çılgını XxCANISIxX Baktabul'un Çılgını XxCANISIxX Baktabul'un Çılgını XxCANISIxX Baktabul'un Çılgını XxCANISIxX Baktabul'un Çılgını XxCANISIxX Baktabul'un Çılgını XxCANISIxX Baktabul'un Çılgını XxCANISIxX Baktabul'un Çılgını XxCANISIxX Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  Jul 2007
  Bulunduğu Yer
  ::...::KaLbİmİn DeRiNLiKLeRi::..::
  Mesajlar
  13.538
  Blog Yazıları
  62
  Tecrübe Puanı
  107375310

  :okur: Kenan Doğulu'ya çok benziyor

  Kenan Doğulu'ya çok benziyor

  Kerem Özşeker, ünlü popçu Kenan Doğulu'ya benzerliğiyle dikkat çekiyor.

  Heygirl dergisinin mayıs sayısında sayfalarına taşıdığı beş genç yakışıklıdan Kerem Özşeker, ünlü popçu Kenan Doğulu'ya benzerliğiyle dikkat çekiyor. "Hepsi 1" adlı dizide rol alan Kerem, son olarak Alpella reklamlarında kadın kılığına girmişti.

  Gözü kara bir aşık olurum

  Ne güzel soyadınız var, şeker şeker. Bugüne kadar neler yaptığınızı anlatır mısınız bize...

  - 23 yaşındayım. Kültür Üniversitesi’nde işletme okuyorum. Aynı zamanda oyunculukla uğraşıyorum. Baba mesleğiyle ilgili olarak işletme olayına girdim.

  Oyunculuğa nasıl başladınız?

  - İstanbul’a geldiğimde oyuncu ve manken arkadaşlarım vardı. Bana ilk teklif internet sitesinden geldi. Görüşmeye gittim, beğendiler ve Elif’in Günlüğü isimli bir dizide Berk karakterini canlandırdım. Çok güzel bir roldü, ama çok sürmedi. Daha sonra Hepsi 1’de Teoman’ı canlandırdım. Bir taraftan da fotoğrafçılık yapıyorum.

  Bugüne kadar yaptığınız en cesurca hareket nedi?

  - Alpella reklamında kadın kıyafeti giydim! Yaptığım en cesur hareket buydu sanırım. Soyunma kabininden kırmızı elbiseyle çıkan karakter benim. Aşırı cesur bir reklam bence bu. Bir de komik bir şey söyleyeyim size: Bu reklamdan sonra, çevremdeki kızların bana olan ilgisi 10 kat arttı.

  Ekstrem birine benziyorsunuz, bu kaslar bunun kanıtı.

  - 12 senedir su kayağı yapıyorum. Türkiye şampiyonluklarım var. Bodrum, Çeşme, Sapanca’da yapıyoruz su kayağını. Sapanca’da bir su kayağı okulu açtık ve orada öğretmenlik yapıyorum.

  Sınırları nereye kadar zorlarsınız?

  - Aşık olduğum zaman çok ileri derecede cesaret isteyecek işler yapabilirim. Gözü kara bir aşık olurum. Karşımdakinin hiç ummayacağı sürprizler yaparım.

  Sınırların ötesinde çılgın bir adamım

  Sizin sporla alakalı bir durumunuz var. Biraz kendinizden bahseder misiniz?

  - Evet, spor çok önemli bir yer tutuyor hayatımda. 1996 senesinde kürek sporuna başladım. 10 sene milli takımda kürek çektim. Eğitim anlamında, Amerika’da Boston Üniversitesi’nde Psikoloji Bölümü’nde burs aldım. İki sene orada okudum. 2000 senesinde Boğaziçi Üniversitesi’ne girdim ve okulun ikinci senesinde küreği bıraktım. Artık okulla beraber gitmiyordu. O esnada modellik de yapıyordum. Fakat okul çok yoğun olduğu için çok ilgilenemedim. Okul bitince "Kuzey Rüzgarı" dizisinden rol teklifi geldi, kabul ettim. 20 bölüm devam etti, sonra oyunculuk yapmak istediğimi fark ettim.

  Kendinizi cesur buluyor musun?

  - Evet.

  Düşündüğünüz şeyleri kolaylıkla söyleyebilir misin?

  - Söylerim, açık sözlüyümdür.

  Bugüne kadar yaptığınız en cesur hareket neydi?

  - Geleceği çok parlak bir firmadan iş teklifi geldi, ama ben oyuncu olmak istediğim için reddettim. Ben çok çılgın bir adamımdır, sınırların ötesinde... 17 yaşındayken çantamı toplayıp Amerika’ya gittim. Bence çılgınlık bir gece içmek, dağıtmak, sapıtmak değil.

  Bir kıza söylediğiniz en cesurca cümle nedir?

  - "Benim kahvaltı kadınım olmanı istiyorum" dedim.

  Sizce aşk, cesaret ister mi?

  - Bence aşk cesaret isteyen bir şey değil, çünkü aşık olmak için ekstra bir şeye gerek yok, otomatik olarak aşık oluyorsun zaten. Birisi ile beraber hayatını birleştirmek, aynı evde oturmaya karar vermek, ciddi bir ilişki kurmak cesaret gerektirir. Evlenmek çok daha büyük cesaret ister bence.

  Aşık olduğum kadın başkasıyla birlikte

  Kendinizi yakışıklı buluyor musunuz?

  - Ben insanları güzel ve çirkin olarak değerlendirmem ama aynaya baktığımda şükür diyorum.

  Bugüne kadar yaptığınız en cesurca hareket nedir?

  - Kız arkadaşımla kavga ettikten sonra kapıya gül bıraktım. Kapıyı çalıp kaçtım. Kız kapıyı açar açmaz beni gördü. Bütün ailesi evdeydi, düşünün. Bir de Milano’da adres yanlışlığından dolayı sokakta kalmıştım.

  Peki, bir kıza karşı kurduğun en cesurca cümle neydi?

  - Bana göre bir kıza, "Seni seviyorum" demek bile çok cesurca bir cümle. Çünkü benim için çok değerli bir cümle. Bunu söyledikten sonra geri dönüşü olmamalı.

  Cesaretin sınırını nereye kadar zorlarsınız?

  - Elde edene kadar.

  Bize cesurca bir itirafta bulun!

  - Şu an aşığım. Ama aşık olduğum insanın bir ilişkisi var.

  Alışveriş merkezinde kendi kendime dans ettim

  Önce Best Model Yarışması’ndan bahsedelim...

  - Yarışmadan önce amatör olarak mankenlik yapıyordum. Yarışmaya katıldığımda 21 yaşındaydım. Birinci oldum, iki ay sonra da Best Model Of The World’e katıldım ve orada da birinci oldum. Buradaki derecemle birlikte profesyonel anlamda mankenliğe adım atmış oldum.

  Oyunculuk da yaptınız. "Görgüsüzler", "Oyun Bitti", "Rüyalarda Buluşuruz" gibi dizilerde oynadınız...

  - Altı ay kadar yoğun bir dönem mankenlik yaptıktan sonra oyunculuğa başladım. Oyunculuk teklifi almadan önce Amerika’ya modellik yapmaya gitmeyi düşünüyordum ama sonra oyunculukta karar kıldım.

  Kendinizi cesur biri olarak tanımlayabilir misiniz?

  - Cesurumdur, ama mantık çerçevesi içerisinde. Örneğin bungee jumping, paraşütle atlama gibi şeylerden korkarım, ama bu korkuyu yenebilmek için de hepsini denemeyi düşünüyorum. Hoş bungee’ye çok fazla güvenmiyorum, duyduğum kadarıyla birkaç sefer yere çakılan olmuş.

  Kendiniz hakkında konuşurken, olumlu ve olumsuz özelliklerinizi rahatlıkla anlatır mısınız?

  - Aklımdan geçenleri rahatça söyleyebilirim, ama insanın kendisi hakkında konuşması çok da kolay değil. Fakat karşımdakiyle ilgili düşüncelerimi, onu kırmayacak bir şekilde, direkt yüzüne söylerim.

  Bugüne kadar yaptığınız en cesur hareket nedir?

  - Alışveriş merkezinde dans etmiştim. Bir yerden bir müzik geldi kulağıma, başladım dansa. Herkes bana bakıyordu.

  Sizce aşk, cesaret ister mi?

  - Aşk değil, ama bence ilişki cesaret isteyen bir şeydir.

  Aşk cesaret ve fedakarlık ister


  Efsane "The Doors" grubunun muhteşem solisti Jim Morrison’a benziyorsunuz... Haydi, sizden bahsedelim Jim...

  - Koç Lisesi’nde okudum da, orayı bitirdikten sonra Bilgi Üniversitesi’ne başladım. Aynı dönemde babam rahatsızlandı. Çalışmam gerekiyordu ben de modelliğe başladım. Şans eseri reklamlarda oynadım ve sonra bu iş çok hoşuma gitti.

  Bilgi Üniversitesi’nde hangi bölümde okuyorsunuz?

  - Reklamcılık okuyorum, aynı zamanda 20 kişilik bir arkadaş grubumla bir reklam ajansı kurduk... Sürekli yeni fikirler düşünüyorum. Şu anda Levi’s ile beraber 80’ler dönemini tekrar ateşlemeyi planlıyoruz. Derslerim iyi. Hayat devam ediyor.

  Bir kıza karşı kurduğunuz en cesur cümle?

  - Aşık olduğum tek kıza kurduğum cümleydi. Ayrılıp bir daha barıştıktan sonra, ona "Sana aşık değilim" dedim.

  Kendinizi cesur biri olarak görüyor musunuz?

  - Görüyorum. Çünkü zor durumda kaldığımda vazgeçmediğimi ve mücadeleye devam ettiğimi gördüm. Bu da kendime cesur olduğumu kanıtlamamı sağladı diyebilirim.

  Aşk cesaret ister mi?

  - İster, ama ondan çok fedakarlık ister. Çünkü sonuçta hayatta yerine koyamayacağın tek şey zaman. Bir de sağlık var. Sonuçta zamanını ayırdığın insan en değerli insandır.

  haber3

 2. #2
  Süper Üye 07ozlem Baktabul'un Çılgını 07ozlem Baktabul'un Çılgını 07ozlem Baktabul'un Çılgını 07ozlem Baktabul'un Çılgını 07ozlem Baktabul'un Çılgını 07ozlem Baktabul'un Çılgını 07ozlem Baktabul'un Çılgını 07ozlem Baktabul'un Çılgını 07ozlem Baktabul'un Çılgını 07ozlem Baktabul'un Çılgını 07ozlem Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  Jan 2008
  Mesajlar
  315
  Tecrübe Puanı
  3862044

  Tanımlı Ce: Kenan Doğulu'ya çok benziyor

  bu ne benzerlik

 3. #3
  Demirbaş LiDeR_W Baktabul'un Çılgını LiDeR_W Baktabul'un Çılgını LiDeR_W Baktabul'un Çılgını LiDeR_W Baktabul'un Çılgını LiDeR_W Baktabul'un Çılgını LiDeR_W Baktabul'un Çılgını LiDeR_W Baktabul'un Çılgını LiDeR_W Baktabul'un Çılgını LiDeR_W Baktabul'un Çılgını LiDeR_W Baktabul'un Çılgını LiDeR_W Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  Mar 2007
  Bulunduğu Yer
  Isvicre/Zürich
  Mesajlar
  636
  Tecrübe Puanı
  4201151

  Tanımlı Ce: Kenan Doğulu'ya çok benziyor

  Yan profil benziyor cenesi falan, fakat normal acidan bakinca, ne alaka yani...

 4. #4
  Aranan Üye aLone.anqeL Baktabul'un Çılgını aLone.anqeL Baktabul'un Çılgını aLone.anqeL Baktabul'un Çılgını aLone.anqeL Baktabul'un Çılgını aLone.anqeL Baktabul'un Çılgını aLone.anqeL Baktabul'un Çılgını aLone.anqeL Baktabul'un Çılgını aLone.anqeL Baktabul'un Çılgını aLone.anqeL Baktabul'un Çılgını aLone.anqeL Baktabul'un Çılgını aLone.anqeL Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  Mar 2008
  Bulunduğu Yer
  İstanbuL.
  Mesajlar
  1.661
  Tecrübe Puanı
  12673331

  Tanımlı Ce: Kenan Doğulu'ya çok benziyor

  biras bnzio

 5. #5
  Süper Üye broken_angel Baktabul'un Çılgını broken_angel Baktabul'un Çılgını broken_angel Baktabul'un Çılgını broken_angel Baktabul'un Çılgını broken_angel Baktabul'un Çılgını broken_angel Baktabul'un Çılgını broken_angel Baktabul'un Çılgını broken_angel Baktabul'un Çılgını broken_angel Baktabul'un Çılgını broken_angel Baktabul'un Çılgını broken_angel Baktabul'un Çılgını broken_angel - ait Avatar
  Üyelik Tarihi
  Feb 2008
  Mesajlar
  274
  Tecrübe Puanı
  8172268

  Tanımlı Ce: Kenan Doğulu'ya çok benziyor

  çok fazla değil anımsatıo denebilir

+ Konu Cevapla

Benzer Konular

 1. Kenan DoğuLu - En KıymetLi
  By "nazLı in forum Türkçe Şarkı Sözleri
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 11-14-2009, 22:16
 2. En KıymetLim ~ Kenan DoğuLu
  By eJhem in forum Resimli Şiirler
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 07-06-2009, 16:43
 3. Kenan Doğulu Resimi,Kenan Doğulu Resimleri,Resmi
  By Safak in forum Ünlü Resmi Resimleri
  Cevaplar: 23
  Son Mesaj: 09-02-2007, 14:28
 4. Cevaplar: 81
  Son Mesaj: 07-08-2007, 13:09
 5. Cevaplar: 2
  Son Mesaj: 04-03-2007, 17:39

Etiketler

Yetkileriniz

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts

Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375