'Şekerim'den çok korkmuş!
16 Mayıs 2008 Cuma 14:31
Kurtlar Vadisi Pusu'nun Şekerim Fuat'ı ilk başta çok korkmuş. Bakın neden?


Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde 'şekerim' kelimesini ağzından düşürmeyen Fuat karakterini canlandıran oyuncu Ragıp Savaş, sokakta nelerle karşılaştığını anlattı.

Kurtlar Vadisi Pusu'da varlıklı Tataroğlu ailesinin oğlunu canlandıran Ragıp Savaş'ın dizide en çok kullandığı kelime 'şekerim'...

Senaristlerin özellikle role kattığı bu kelimeden ilk başlarda çok korktuğunu ifade eden Savaş, "Senaryo ilk geldiği zaman ben çok korktum bu laftan. Çünkü şekerim çok bıçak sırtı bir laf, zor bir laf. Çok dik de olabilir, çok tehlikeli bir tarafa da gidebilir. Gay de olabilir... Onu konuştuk ve iyi bir birliktelik yakaladık, senaryo yazım ekibiyle" dedi.

Sokakta vatandaşlardan bu kelimeyi sıklıklı duyduğunu belirten Ragıp Savaş, yaşadıklarını şöyle anlattı:

"Sokakta çok takılıyorlar. 'Şekerim naaberr, canım, şekerim, tatlım' falan... Bazen çok hoşuma gidiyor ama bazen de işin suyu çıktığında o günde hepimiz insanız biz de keyifli olamıyoruz bazen hoş olmuyor. Ancak genelde çok güzel tepkiler alıyorum."

Ragıp Savaş, sokakta çok dikkat çekici bir olay yaşamadığını ve böyle bir olay yaşamayı da hiç istemediğini sözlerine ekledi.

internethaber