Akkaya'ya uygunsuz şantaj!
24 Mayıs 2008 Cumartesi 12:01
Eski sevgili yeni sevgiliyi tehdit ettiği gibi Akkaya'yı da tehdit etmiş. Hem de uygunsuz görüntüleriyle..


Deniz Akkaya'nın eski ve yeni sevgilileri arasındaki olay büyüyor. Eski sevgili Veysel Kadayıfçıoğlu'nun, yeni sevgili azeri işadamı Azeri işadamı Mubariz Kurbanoğlu'nu tehdit ettiği ortaya çıkmıştı. Ancak Kadayıfçı sadece Mubariz'i değil, Deniz Akkaya'yı da tehdit etmiş. Hem de uygunsuz görüntülerini yayınlatmakla...
ÇIPLAK GÖRÜNTÜLERİNİ YAYINLATIRIM
Akkay'nın eski sevgilisi Veysel Kadayıfçıoğlu teslim oldu. İddiaya göre işadamı Veysel Kadayıfçıoğlu, Deniz Akkaya ile Azeri işadamı Mubariz Mansimov’u ölümle tehdit ederek şantaj yaptı.

Yine iddiaya göre tehditle yetinmeyen Kadayıfçıoğlu, aynı zamanda arkadaşı olan Fox TV magazin muhabiri Halit Aydıngöz’ü aradı.

Aydıngöz’den “Bana Deniz’in tüm görüntüleri lazım. Öpüşme gibi onu zor durumda bırakacak tüm görüntüleri bana temin et” diyen Kadayıfçıoğlu, ardından Akkaya’ya “Elimde senin görüntülerin var. Gazeteci arkadaşım Halit’e söylersem bunları yayınlar” diyerek şantaj yaptı.

FUHUŞ YAPAN ŞİRKETİ SIK SIK ARADI

Telefonu dinlenen Kadayıfçıoğlu’nun, sık sık menajerlik şirketi adı altında faaliyet gösteren ancak çalışanlarına fuhuş yaptırdığı saptanan iki şirketi aradığı tespit edildi. Kadayıfçıoğlu, iddialara göre her iki kadını ayrı ayrı arayarak hem kendisi hem de arkadaşları için “kadın” istedi. “Bu gece alem yapacağız” diyen işadamının talebini geri çevirmeyen Öztürk ve Deliktaş ise şirketlerinde manken olarak çalışan bazı kadınları para karşılığı birlikte olmaları için Kadayıfçıoğlu’na gönderdi.

KADAYIFÇI TESLİM OLDU
Bunun üzerine Foks TV muhabiri Halit Aydıngöz, menajerlik şirketi sahibi Fatma Deliktaş, Royal Motor'un sahibi Artuğ Aysal da dün Sarıyer Adliyesi'ne sevk edildi.
4 ay boyunca telefonu dinlenen Kadayıfçıoğlu’nun onlarca kez Ajans sahibi Müzeyyen Öztürk ve Deliktaş’tan kadın talebinde bulunduğu tespit edildi. Polis, Müzeyyen Öztürk ve F. Songül Deliktaş hakkında “fuhuşa aracılık etmek” suçundan işlem yaptı.

Aranan Kadayıfçıoğlu, dün avukatıyla birlikte oldu. Sarıyer Adliyesi’nde susma hakkını kullanan Kadayıfçıoğlu ve aynı operasyonda gözaltına alınan Fox TV muhabiri Halit Aydıngöz, ajans sahibi F. Songül Deliktaş ve Royal Motors’un sahibi Ali Artuğ Aysal serbest bırakıldı. Ajans sahibi Müzeyyen Öztürk ise bir gün önce serbest kalmıştı. Olayla ilgili olarak halkla ilişkiler şirketi bulunan sosyetik güzel Selin Boronkay’ın da tanık olarak ifadesine başvurulmuştu.

internethaber