Erbil, Gülben'den özür bekliyor
26 Mayıs 2008 Pazartesi 13:36
M. Ali Ervil ismi Hüsnü Şenlendirici'den sonra yazıldığı için Gülben'in programını terketti.


İsmi Hüsnü Şenlendirici'den sonra yazıldığı için 'Gülben Ergen'le Sürpriz' programına katılmayarak bir anda programı terk eden Mehmet Ali Erbil özür bekliyor. İşte Erbil'in sözleri:

İstanbul Aydın Üniversitesi'nin 4. Geleneksel İletişim Ödülleri sahiplerini buldu. Öğrencilerin oylarıyla 50'ye yakın dalda ödülün verildiği törende 'Yılın En İyi Yarışma Programı' Çarkıfelek seçildi. Ödülü, yarışmanın sunucusu Mehmet Ali Erbil aldı.

Sabah Gazestesi Televizyon Eleştirmeni Yüksel Aytuğ'un 'En İyi Televizyon Eleştirmeni' dalında ödül aldığı törende; Müşfik Kenter, Halit Kıvanç, Müjdat Gezen ve İlhan Şeşen Onur Ödülü'ne layık görüldü. Pelin Batu ve Şahnaz Çakıralp'a Başarı Ödülü verilirken 'En İyi Kadın Oyuncu' ödülünün sahibi ise Özge Özberk oldu.

O ALT YAZI ES GEÇİLEMEZ

Erbil ödül töreni sonrası geçtiğimiz hafta 'Gülben Ergen'le Sürpriz' progr****** ismi Hüsnü Şenlendirici'den sonra yazıldığı için katılmaması hakkında ilk kez konuştu:

"Gülben katıldığı bir programa, mesela adının Hilal Cebeci'den sonra yazıldığını görse ne yapardı? Programcıysan o alt yazıyı nasıl es geçersin? Bunlara dikkat edilmesi gerekir. Haberciler bir programa konuk olduğunda Uğur Dündar'dan önce genç bir muhabiri yazabilir misin? Bir hiyerarşi vardır. En azından yıl itibariyle vardır."

BİR ÖZÜR DİLEMEDİLER

Okan Bayülgen ile Gülben Ergen'in bir özür dilemesi gerektiğini belirten Mehmet Ali Erbil, "Ben bana yapılmış saygısızlığa tepki koydum. Aynı kızın iki sevgilisi programa çıkabiliyor! Bu durumlara düşüyorlar" diyerek bir zamanlar Deniz Seki'yle aşk yaşayan Bayülgen ve Seki'nin şimdiki sevgilisi Hüsnü Şenlendirici'ye laf attı.

internethaber