Kemoterapi şapkası duygulandırdı

Kemoterapi hastalarına özel hazırlanan şapkaların tanıtımını Sibel Can üstlendi.Sibel Can, 'Padişah' albümün fırtınalar estirdiği dönemde basın danışmanlığı yapan Nermin Ceri'ye vefasını gösterdi. Bir süredir kanser tedavisi gören Ceri'nin, kemoterapi hastalarına özel olarak hazırladığı şapkaların tanıtımını Sibel Can üstlendi.

Kemoterapi şapkasını görünce çok duygulanan Can, "Yıllar öncesine gittim" dedi ve neden hüzünlendiğini şöyle izah etti: "1991 yılıydı, Engincan'a hamileydim. Babam 41 yaşında hastalanmıştı ve 9 ay sonra da onu kaybetmiştik. Aklıma o günler geldi. Keşke o zaman bu şapka olsaydı. Babamın saçları dökülünce çok zorlanmıştık. Bu saatten sonra dua etmekten başka çare yok." Numaralı gözlükleriyle basına poz veren Sibel Can, önümüzdeki günlerde Miami'ye gideceğini, Nişantaşı'na taşınacağı haberlerinin ise doğru olmadığını belirtti.

Kemoterapi şapkasını iki aydır kendi internet sitesinde tanıttığını anlatan Sibel Can, meslektaşlarını vefaya davet etti: "Bugün bize, yarın size! Allah kimseye göstermesin. Hayat her zaman lay lay lom geçmiyor, böyle gerçekleri de var. Biz çok küçük bir camiayız ve birbirimize her zaman sahip çıkmalı, yardımcı olmalıyız..."

haber3