Avşar'a hayat dersi verdi

Hülya Avşar'ın, programına konuk olan eski manken Merve İldeniz açıklamalarıyla hayat dersi verdi.Merve İldeniz’in yaşadığı günü en iyi şekilde değerlendirip ’Acaba yarın ne olacak?’ kaygısından uzak olmasını takdirle karşılayan Avşar, İldeniz ile kendisini karşılaştırırken şu ifadeyi kullandı:

"Ben senin kadar iyi bir anne değilim. Şöyle değilim, ben hakikaten anormal bir kadın olduğuma karar verdim şimdi. Ben kendi kendimi yiyen bir kadınım. Yiyorum."

Merve İldeniz ise, Avşar’ın da kendisi gibi olduğunu düşündüğünü vurgulayarak, aralarındaki farkın toplumun koyduğu kuralları farklı algılamaktan kaynaklandığını belirtti.

İldeniz, "Ben onların kurallarına uyamam. O zaman ben olamam. Bazı kurallar mantıklı, bazı kurallar duruma göre değişir. Bana göre benim algım ne hissediyorsa ben o kuralı uygularım. Ben kendi kuralımla yaşarım. Bunu diyebilmek için ben başka bir yoldan yürüdüm, başka bir aile yapısına sahiptim. Sen başka. Bunlar senin fikrin değil ki, sen sana verileni yapıyorsun. Ama gerçek seni arasan hiç böyle hissetmeyeceksin" diyerek Avşar’a hayat dersi verdi.

haber3