Çöp evde yaşıyormuş !

Şahan, çöp evde yaşıyor! ''Bizim ev ahır gibi'' diyen Şahan'ın düzensiz hayatını duyanları şok olacak.Hülya Avşar Stüdyosu programına konuk olan Şahan Gökbakar, öğlen 13.00 gibi uyandığını ve kahvaltı yerine hamburger, pizza yediğini söyledi. Akşam yemeğinde 2-3 porsiyon iskender, döner tarzı yiyecekleri tercih ettiğini anlatan Gökbakar, ayrıca gece yarısı 3'te de günün son öğününü yediğini belirtti.

Özel yaşamındaki düzensizlikle dikkat çeken Şahan Gökbakar, önemli bir açıklamada da bulunarak, evinin çöp eve benzetilebileceğini ifade etti.

Gökbakar'ın Avşar'ın 'Evde hayvan besleniyor mu?' sorusuna verdiği yanıt hayranlarını bir hayli şaşırtacak nitelikteydi:

"Yok. Zaten yeterince hayvan var. Bizim ev ahır gibi. Ünlü olduğuma bakma ahır gibidir. 3 senedir duran bidon var. Su bidonu, 19'luk. Onu bazen darbuka olarak kullanıyoruz. Bizim evimize bir hanımefendi geliyor. Onun içine su doldurmuş. Biz de o bidon yenilendi diye o sudan içtik. Bidon yarılandı, 19 litreden 7 litresini içmişiz. Bir gün gelip, 'Bundan mı içiyorsunuz siz' falan dedi. 'Şehir suyu bu içmeyin' dedi. Kolibasili, kolit, tifo her şey var bizde."

haber3