Güzellik sırlarını anlattı

Fit bir vücuda ve görüntüye sahip olan Ajda Pekkan güzellik ve formda kalmanın sırlarını anlattıDr. Ender Saraç'ın pazar günü ekrana gelecek "Sağlıklı Günler" programına ilk konuğu Ajda Pekkan oldu. çekimlerde İlerleyen yaşına rağmen hala fit görüntüsüyle dikkat çeken Pekkan, güzellik ve formda kalmanın sırlarını açıkladı.

Pekkan, "Tatlıyı çok severim. Canım tatlı çektiği zaman bitter çikolata yerim. Mutlaka her sabah bir bardak süt, yulaf ezmesi, tarçın ve bal yerim. Öğlenleri yeşil çay içerim. Yeşil çay mideyi rahatsız etmiyor. Aynı zamanda sıcağa yakın ılık su, yarım çorba kaşığı pekmez ve limon sıkarak karışım yapıyorum" dedi.

Beni soğuk buluyorlar

Saraç'ın, "Yıllara nasıl meydan okuyorsunuz" sorusu üzerine Pekkan "Yıllara meydan okunmaz, dost olunur. İnsanlar kendileriyle barışık olmalı. Çocukluğumdan beri çalıştığım için hayatın gerçekleriyle erken yüzleştim. Daha anaç, olgun, olayları tolere etmeyi ve yardıma muhtaç insanlara yardım etmeyi öğrendim. Star sonradan olunmaz doğulur. Şöhret olmayı sevmeyen bir insanım. Ben utangaç biriyim, içine kapanığım. Kalabalık yerlerde fazla bulunmam çekinirim. O yüzden insanlar beni soğuk bulurlar" dedi.

haber3