''Bomba gibi sahnedeyim''

Özgü Namal, gelecek yıl tiyatroda rol alacağını söyledi...Özgü Namal 'Bildiğin Gibi Değil' programında gelecek yıl tiyatroda rol alacağını söyledi: "Altan Gördüm'le birlikte bir oyunda oynayacağım..."..

Şirin Sever ve Ali Saydam'ın SKY Türk'te sunduğu 'Bildiğin Gibi Değil' programına katılan Özgü Namal, yeni sezonda tiyatroya da yeşil ışık yaktığını açıkladı. İşte Özgü Namal'ın programda yaptığı ilginç açıklamalar:

* Yeni Axess reklamlarında artık benim oyunculuğum üzerinden gidilecek. Reklamlarda bütün tipleri benim canlandırdığım bir senaryo çalışması yapılacak. Bu da hem oyunculuğumu göstermem için fırsat yaratıyor, hem de onların işini kolaylaştırıyor. Yeni reklamlar çok ama çok komik!

* 'Mutluluk' filminde oynadığım Meryem karakteri hayatımdaki en önemli rollerden biriydi. Çünkü öyle kolay kolay gelecek bir rol değildi. Doğru zamanda, doğru insanlarla, doğru bir yerde gelmiş bir işti. Belki bir daha, ancak beş yıl sonra böyle bir rol oynayabilirim...

* Sadece bir yıldır hayatımda tiyatro yok! Önümüzdeki sezon bomba gibi sahnedeyim. Şöyle bir ipucu vereyim, Altan Gördüm'le sahneye çıkacağım...

* Hiç pahalı bir arkadaş, pahalı bir eş, pahalı bir insan değilim. Sade, gösterişten uzağımdır, hatta nefret ederim gösterişten... Pırlanta kullanmam.

* Ben hep pahalı bir oyuncuydum. Axess reklamları bunu değiştirmedi.

* Korku sonradan öğrenilen bir şey, ailem bana korkuyu öğretmedi.

* 'O... Çocukları'nın senaryosunu okuduğum zaman bütün kadın rollerini çok beğendim, hepsini de oynamak istedim ve çok kıskandım. Hatice'yi de oynasam, Mehtap'ı da oynasam istedim ama mümkün değil! Mehtap anneye benim yaşım nereden yetecek. Ama Hatice'de aklım kalmıştı açıkçası... Dona ise bana senaryodaki en uzak karakterlerden biriydi. Çünkü yarı İtalyan yarı Türk, başka bir kültürden geliyordu.
haber3