Ünlülerin vazgeçemediği alışkanlıkları
Kimi tatlı yemeden gözünü açamıyor, kimi sigara içmeden duramıyor...

Kimi de ayakkabı ve çantalarının sayısına her gün yenisini ekliyor. İşte ünlülerin vazgeçemedikleri...

Tamer Karadağlı: Sigara bana keyif ve mutluluk veriyor. Zeyno'nun doğumundan önce bırakmaya çalıştım. Başardım da üstelik. Ama bir süre sonra yeniden içmeye başladım. Şimdi eskisi kadar çok olmasa da sigara kullanıyorum.

Sibel Can: Alışveriş yapmak benim için bağımlılığın ötesinde bir anlam ifade ediyor. Vitrinde beğendiğim bir şey varsa o mağazaya girer ve mutlaka bir şeyler alırım. Hiç unutmuyorum Berlin'e gitmiştim alışveriş sonrası yanıma iki kişi vermişlerdi.

Pınar Altuğ: Ünlü sunucu saatlerce bilgisayarın karşısında oturacak kadar internet bağımlısı. Pınar Altuğ'un internete olan merakı bir dönem başına iş bile açtı. Tony Teodoridis isimli sevgilisiyle birlikteyken, internetteki 'clup 81' isimli sitede tanıştığı Can Tezel adlı bir gençle aşk yaşadığı iddia edilen Altuğ, bir dönem sıkıntılı günler yaşamıştı.

Sinem Kobal: Ben tam bir filmkoliğim. Müthiş bir DVD koleksiyonum var. Neredeyse DVD'lerime evde yer bulamaz hale geldim. Mesleğim gereği, çekilen bütün filmler hakkında bilgi sahibi olmaya çalışıyorum. Bir de tatlı ve çikolata düşkünüyüm.

Burcu Güneş: Tam bir şapka tutkunuyum. En kısa zamanda kendi şapkalarımın tasarımını yapacağım. Çevremdeki insanlar da benim şapka modellerine büyük ilgi gösteriyorlar. Dışarıya şapkasız çıkamıyorum adeta onlarla bütünleştim.

Mustafa Sandal: Benim bağımlı olduğum tek bir şey var; o da spor. Sigara ve içki kullanmıyorum ve işlerim ne kadar yoğun olursa olsun, her gün mutlaka spor yapıyorum. Günde yaklaşık 3 saat vücut çalışıyorum.

Tuğba Özay: Ben delilik seviyesinde bir alışveriş meraklısıyım. Evde tam 500 çeşit ayakkabım var. Ayakkabı dışında en çok mum ve çikolata satın alıyorum. Evdeki mumların sayısını ise hatırlamıyorum. Her odada, her banyoda bir sürü mum var.

haber3