Beni unutma'ya taze kan

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Beni Unutma dizisine genç oyuncu İsmail Hacıoğlu'da katıldı.


Yapımcılığını Koliba Film/Ata Türkoğlu'nun üstlendiği diziye genç ve yetenekli oyuncu İsmail Hacıoğlu da dahil oldu. Daha önce yine büyük beğeni kazanan uzun soluklu yerli dizilerde rol alan ve oynadığı karakterlerle izleyenlerin gönüllerinde yer edinen İsmail Hacıoğlu, Beni Unutma'da Paris'ten bir otel inşaatı için dönen iç mimar Oğuz karakterini canlandıracak.

Dizide, Doktor Peride (Zuhal Olcay)'nin trafik kazasında yaşamını yitiren eşi Ali'nin kardeşi Oğuz rolünde izleyeceğimiz Hacıoğlu, Uğur Polat'la daha önce bir dizi projesinde bir araya gelmişti. Zuhal Olcay, Tilbe Saran ve Haldun Boysan'la ilk kez bir televizyon yapımında bir araya geldiğini ve bundan gurur duyduğunu belirten İsmail Hacıoğlu, "Dizideki rol teklif edildiğinde çok mutlu oldum. Zira Perihan Mağden'in öyküsünü yazdığı, Gamze Özer'in senaryo süpervizörlüğünü üstlendiği Beni Unutma, oyuncu kadrosu, ilginç öyküsü ve oynayacağım karakteriyle ilgimi çekti. Ayrıca yönetmenimiz Güzide Balcı ile uzun yıllar birlikte çalışmıştık. Beni Unutma'da da aynen oynadığım diğer dizilerde olduğu gibi tam bir aile ortamı var. Bu işin duayenleriyle sette aynı havayı solumak ve kaliteli bir yapımda rol almak benim için büyük mutluluk. Beni Unutma, hem dramatik ve romantik konusuyla hem de usta oyuncu kadrosuyla dikkat çekip sevilen bir dizi. Eğer benim de bir katkım olursa çok sevinirim" dedi.

Zuhal Olcay, diziye transfer olan İsmail Hacıoğlu'nun yetenekli bir oyuncu olduğunu ve onunla aynı yapımda rol almaktan mutluluk duyduğunu söyledi.
HABER3