''Hiçbir yerimde estetik yok''

Güzel oyuncu Hatice Şendil'den ilginç açıklamalar!Genç oyuncu Hatice Şendil insanların kendisine "Güzelsin" demesinden hiç hoşlanmadığını söyledi. Şendil burnunu estetikli sananlara da "Hiç estetik ameliyatı olmadım" dedi.

Yaban Gülü dizisiyle adından söz ettiren Hatice Şendil kendisiyle son derece barışık bir insan olduğunu söyledi. 2001'de Türkiye Üçüncü Güzeli seçildikten bir yıl sonra da Avrupa Güzellik Yarışması'nda üçüncü olarak taç giyen Şendil güzelliğe çok fazla önem vermediğini belirtti. Şendil şöyle konuştu:

"Benim kendimle bir derdim yok. Aynanın karşısına geçip de 'Aman aman ne kadar güzel bir kadınım' demem. Hatta aynaya hiç bakmam. Dizilerde oynadığım için insanlar tanıyor, kadınlar yolda çevirip, “Çok güzelsin kızım" diyorlar. Onlara teşekkür ediyorum ama böyle iltifat edilmesi hoşuma gitmiyor. 'Burnu estetikli' diye e-mailler alıyorum. Benim hiçbir yerimde estetik yok ki. Doktordan çok korkarım nasıl gidip de estetik yaptırırım. Güzel görünmek gibi bir derdim yok. Oyunculuğum takdir edilsin; en büyük arzum bu."

Şimdiye kadar 4 dizide başrol oynayan 25 yaşındaki Şendil, oyunculuğu çok sevdiğini ve oyunculuk için pek çok fedakarlık yaptığını da vurgulayarak şöyle devam etti: "Günde 4 saat uyuyarak çalışıyorum. Mesela uzun zamandır ailemi göremiyorum. Arkadaşlarıma zaman ayıramıyorum. Sosyal hayatım kalmadı. Her günüm çekimlerle dolu. Ancak bu oyunculuk için değer."

haber3