BÜYÜK İŞ BAŞARDIM TEBRİK ETMEDİLER!

Resmi büyütmek için tıklayın

Recep İvedik Filmi İzlenme Rekoru Kırdı Ama Şahan'ı Sanat Dünyasından Beyaz ve Hülya Avşar Dışında Kimse Kutlamamış

RECEP İVEDİK FİLMİ İZLENME REKORU KIRDI AMA ŞAHAN'I SANAT DÜNYASINDAN BEYAZ VE Hülya Avşar DIŞINDA KİMSE KUTLAMAMIŞ Başarısını Levendiz Rum Meyhanesi'nde kutlayan Recep İvedik ve ekibi tam kadro stres atarak bol bol eğlendi. Başta Şahan Gökbakar olmak üzere bütün oyuncuların katıldığı kutlama gecesinde göbekler atıldı şarkılar söylendi.

Gökbakar'ın sevgilisi Doğa Rutkay'ın da katıldığı gecede basın mensupları ile dertleşen Şahan Gökbakar, filmin gişe rakamının en son 4 milyon 300 bini aştığını söyledi.
3 trilyon kazanmışım!
Şahan, 'kaç para kazandınız' sorusuna ise '3 trilyon kazanmışım öyle duydum' dedi. Şahan Gökbakar, kendisine hiçbir rakip belirlemediğini söylerken, 'Cem Yılmaz'ın rakibi misiniz?' sorusuna ise 'Ben ortaokulda da Cem Yılmazı izliyordum şimdi de onu izliyorum. Neden kendimi ona rakip göreyim ki' cevabını verdi... Herkes işine baksın! Kendisinin rekor sayılacak bir gişe yaptığını ve büyük bir iş başardığını söyleyen Şahan, 'Fakat beni kimse takdir ve tebrik etmedi. Beni tebrik eden iki kişi vardır. Onlardan birisi yakın dostum Beyazıt Öztürk diğeri de hiç tanımadığım halde Hülya Avşar'dır' dedi. Kendisini sanat dünyasından başka kimsenin tebrik etmediğini söyleyen Gökbakar 'herkes işine baksın, herkese bol şanslar başarılar' diye sitemini dile getirdi...

(Gecce.com) 05.06.2008 02:20 [1386081]haberler.com