'ROMEO'DAN KASTIM ŞARKIYDI'

Resmi büyütmek için tıklayın

Yüz Yüze'nin Bu Bölümünde Gürgen Öz, Magazine ve Kadınlara Bakışını, Hande Yener İse Müziğini ve Yaşadığı Polemikleri Anlattı

YÜZ YÜZE'NİN BU BÖLÜMÜNDE Gürgen Öz, MAGAZİNE VE KADINLARA BAKIŞINI, Hande Yener İSE MÜZİĞİNİ VE YAŞADIĞI POLEMİKLERİ ANLATTI 5-Komedyenlerin içten olması sebebiyle kadınlar tarafından beğenildiğini anlatan Öz, kadınların kendilerini dinleyen erkeklerden hoşlandığını dile getirdi.

Erçetingöz'ün 'Nasıl kadınlar seni cezp ediyor?' sorusu üzerine Öz, doğal, sade ve zeki kadınların ilgisini çektiğini anlattı. Kadınların erkekleri büyüttüğüne inandığını anlatan Öz, bu sebeple zeki kadınları sevdiğini söyledi. Aslında utangaç ve içine kapanık biri olduğunu söyleyen Öz, sade yaşamayı tercih ettiğini dile getirdi.
Aşkın kendisine hayatta sabır verdiğini dile getiren Yener, müziğin yanında toplumu bilgilendirmeyi amaçladığını anlattı.
Sitende Paylaş :
6-Kendisini toplum tarafından eleştirilmesine karşı çıkamayacağını anlatan Yener, 8 yıl boyunca kendini geliştirdiğini, daha önce yaptığı müziğin 'bakkal tarzı' olmadığını, kendi tarzını yarattığını söyledi.
Kendisini eleştirenlere karşı sessiz kalamadığını anlatan Yener, 17 yaşından beri sadece kendi istediklerini yaptığını dile getirdi.
Sitende Paylaş :
7-Susmasına rağmen eleştirilerin devam ettiği için eleştirenlere karşı kabalaşmak zorunda kaldığını anlatan Yener, Serdar Ortaç için söylediği 'kendisine Romeo bulsun' lafındaki Romeo ile şarkısını kastettiğini dile getirdi.
Magazinin eğlence olduğunu anlatan Öz, insanların magazini seyretmek istediğini, merak ettiğini ama bazı ünlülerin magazinde yer almak için çabalayıp işleri için çabalamamaya başladığını dile getirdi.
Sitende Paylaş :
8-Kimseyle problemi olmadığını anlatan Yener, sadece iyi müzik yapmak istediğini, eğlence için yapılan müzik tarzı ile kıyaslanmayı istemediğini anlattı. Demet Akalın için söylediklerinin bir bar çıkışı alkollü olduğu bir zamanda söylediğini anlatan Yener, çok üzerine geldiklerini ve 'onu tanımıyorum' demek zorunda kaldığını dile getirdi.. Erol Köse ile konuşmadığını söyleyen Yener, Köse'nin müzik tarzına inanmasa da kendisine destek olduğunu anlattı. Yurtdışına gideceğini anlatan Yener, Romeo, Hipnoz, Pinokyo şarkılarının içinde bulunduğu bir maxi-single çıkarmayı planladığını söyledi.

haberler.com